در حالی که ماه آوریل برای بازار ارزهای دیجیتال صعودی بود، سقوط شدیدی که از 14 آوریل شروع شد باعث شد چندین ارز دیجیتال تمام سود خود را از دست بدهند و حتی نرخ های منفی افزایش را ثبت کنند.

آوریل شاهد یک بازار متلاطم کریپتو بود که قیمت‌ها نوسان شدیدی را نشان می‌داد، قیمت‌های نزولی کریپتو در اواخر ماه مشاهده شد. این چهار ارز دیجیتال به شدت ضربه خوردند و شکل‌گیری آنها نشان می‌دهد که با شروع یک ماه جدید، روند نزولی بیشتری انتظار می‌رود.

قیمت Polygon (MATIC) پشتیبانی بحرانی را از دست می دهد

قیمت چند ضلعی (MATIC) از یک خط حمایت صعودی در 19 آوریل شکست خورد. این خط قبلاً شیب افزایش را از ابتدای سال شکل داده بود.

در نتیجه، شکست از این نشان می دهد که حرکت به سمت بالا انجام شده است و حرکت جدیدی به سمت پایین آغاز شده است.

علاوه بر این، قیمت سطح حمایت بحرانی Fib و افقی را در 1.05 دلار از دست داد. با توجه به اصل اصلاح سطوح فیبوناچی، به دنبال تغییر قابل توجه قیمت در یک جهت، انتظار می‌رود که قیمت قبل از از سرگیری در جهت اصلی خود، تا حدی به سطح قیمت قبلی بازگردد یا به سطح قبلی بازگردد، و همچنین می‌توان از این سطوح برای شناسایی سطوح بالا استفاده کرد. حرکت های صعودی آینده

نمودار روزانه MATIC/USDT. منبع: TradingView

پس از شکست، کریپتوکارنسی سطح 1.05 دلار را به عنوان مقاومت (نماد قرمز) تأیید کرد. این امکان را پشتیبانی می کند که قبل از اینکه قیمت به پایین برسد، نزولی بیشتری انتظار می رود.

به دلیل عدم پشتیبانی کمتر از قیمت فعلی، MATIC می تواند به پایین ترین سطح سالانه خود یعنی 0.74 دلار سقوط کند. بسته شدن بالای 1.05 دلار این پیش بینی نزولی را نامعتبر می کند. در این صورت، MATIC می تواند به خط حمایت صعودی قبلی در 1.20 دلار برسد.

با این حال، حرکت نزولی در حال حاضر نشان می دهد که می توان انتظار نزولی بیشتری را داشت.

قیمت PancakeSwap (کیک) به پایین سالانه جدید می رسد

قیمت کیک پس از شکست از خط حمایت صعودی در 19 آوریل کاهش یافته است.

قیمت توکن CAKE به کمترین میزان سالانه 2.57 دلار رسید و خطر سقوط بیشتر از ناحیه پشتیبانی افقی 2.55 دلار وجود دارد. اگر شکست بخورد، به کمترین میزان خود در سال 2022 کاهش می یابد.

به دلیل عدم پشتیبانی زیر قیمت فعلی، این می تواند باعث کاهش شدید تا 0.70 دلار شود.

پنکیک تعویض (کیک) نمودار قیمت
نمودار روزانه کیک/دلار آمریکا. منبع: TradingView

با این حال، اگر کریپتوکارنسی جهش کند، می تواند به سمت منطقه 3.20 دلار افزایش یابد که اکنون انتظار می رود مقاومت ایجاد کند.

خوش بینی (OP) شکست ریسک قیمت از الگوی نزولی

قیمت OP از ابتدای فوریه تحت خط مقاومت نزولی قرار گرفته است. علاوه بر خط، قیمت به ناحیه پشتیبانی افقی 2.0 دلار نیز واکنش نشان داده است.

هنگامی که ترکیب می شوند، یک مثلث نزولی ایجاد می کنند که یک الگوی نزولی در نظر گرفته می شود. این بدان معناست که این الگو در بیشتر مواقع منجر به خرابی می شود.

خوش بینی (OP) نمودار قیمت
نمودار روزانه OP/USDT. منبع: TradingView

اگر شکستی رخ دهد، قیمت OP ممکن است به نزدیکترین حمایت بعدی در 1.30 دلار سقوط کند. تکیه گاه توسط یک ناحیه پشتیبانی افقی و یک خط حمایت صعودی ایجاد می شود.

از سوی دیگر، اگر کریپتو نزولی بتواند در منطقه 2.0 دلار جهش کند، افزایش تا خط مقاومت نزولی در 2.25 دلار امکان پذیر خواهد بود.

قیمت نمودار (GRT) پس از ساختار اصلاحی سقوط می کند

قیمت GRT در 10 مارس حرکت صعودی خود را آغاز کرد. با این حال، نتوانست آن را حفظ کند و روند را در 21 آوریل معکوس کرد. این کاهش باعث شکست از یک خط حمایت صعودی شد که نشان می دهد حرکت صعودی کامل شده است.

علاوه بر این، افزایش قبلی شباهت زیادی به ساختار اصلاحی ABC دارد. با استفاده از تئوری موج الیوت، تحلیلگران فنی الگوهای قیمت بلندمدت و روانشناسی سرمایه گذار را که برای تعیین جهت یک روند تکرار می شوند، بررسی می کنند.

از آنجایی که اصلاح رو به بالا است، به این معنی است که روند نزولی است.

نمودار (GRT) نمودار قیمت
نمودار روزانه GRT/USDT. منبع: TradingView

اگر این کاهش ادامه یابد، کریپتو نزولی می‌تواند با 0.095 دلار به نزدیک‌ترین منطقه پشتیبانی بعدی سقوط کند. بازپس گیری خط حمایت صعودی این پیش بینی نزولی را باطل می کند و می تواند منجر به افزایش تا 0.22 دلار شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید

پست 4 کریپتو که ممکن است در ماه مه به پایین ترین حد خود برسند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *