اگرچه آوریل ماه نسبتاً باثباتی برای بازار ارزهای دیجیتال بود، اما این چهار آلتکوین توانستند بیشتر دستاوردهای خود را حفظ کنند و حتی عملکرد مثبتی داشته باشند.

ماه می این پتانسیل را دارد که ماه قابل توجهی برای بازار آلتکوین باشد. اگر بازار در این مدت شاهد رشد صعودی باشد، بسیاری از آلتکوین ها می توانند به بالاترین سطح تاریخ خود دست یابند. این باعث می‌شود تا معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به‌دقت مراقب حرکات بازار باشند و از فرصت‌های بالقوه استفاده کنند. BeinCrypto به بررسی 4 ارز دیجیتالی می‌پردازد که می‌توانند در ماه می به بالاترین حد خود دست یابند:

توکن رندر (RNDR) مانع حیاتی را پاک می کند

قیمت RNDR یکی از بزرگترین سودها از ابتدای سال 2023 بوده است که در این روند 500 درصد افزایش یافته است. این هفته توانست منطقه مقاومت افقی 2.10 دلاری را پاک کند. این یک سطح بسیار مهم بود زیرا قیمت از آوریل 2022 کمتر از آن معامله شده بود.

نمودار هفتگی RNDR/USDT. منبع: TradingView

حتی با وجود اینکه قیمت RNDR هنوز 210 درصد کمتر از بالاترین حد خود است، تنها یک مقاومت اصلی در 3.80 دلار باقی مانده است. بنابراین، اگر قیمت آن را کاهش دهد، مسیر آسان تری برای افزایش به بالاترین قیمت تاریخ خواهد داشت.

OKB (OKB) تعداد موج قیمت می تواند به بالاترین سطح جدید منجر شود

قیمت OKB از ژوئن 2022 به سرعت افزایش یافته است. این افزایش شبیه یک حرکت صعودی پنج موجی (سفید) است. اگر چنین است، OKB در حال حاضر در موج چهار است.

تحلیلگران فنی از نظریه موج الیوت به عنوان وسیله ای برای شناسایی الگوهای قیمتی درازمدت تکرارشونده و روانشناسی سرمایه گذار استفاده می کنند که به آنها کمک می کند جهت یک روند را تعیین کنند.

شکل موج سه و وجود یک مثلث متقارن در آنچه می تواند موج چهار باشد نشان می دهد که این تعداد صحیح است.

در این صورت، قیمت OKB از مثلث خارج می شود و به سمت مقاومت بعدی در 72.10 دلار افزایش می یابد. این یک قیمت تمام وقت جدید خواهد بود.

OKB (OKB) تعداد موج قیمت
نمودار روزانه OKB/USDT. منبع: TradingView

با این حال، شکست از مثلث این پیش‌بینی صعودی قیمت OKB را باطل می‌کند و می‌تواند منجر به افت تا 34.30 دلار شود.

RocketPool (RPL) قیمت ارزهای دیجیتال تلاش می کند حرکت صعودی را آغاز کند

قیمت RPL در داخل یک کانال موازی صعودی از 18 ژانویه افزایش یافته است. در حالی که این کار را انجام می داد، در 16 آوریل به بالاترین قیمت تاریخ 65.30 دلار رسید.

با این حال، توسط خط مقاومت کانال (نماد قرمز) رد شد و از آن زمان سقوط کرده است. فیتیله بالایی بلند ایجاد شده در خط مقاومت کانال به عنوان یک علامت نزولی در نظر گرفته می شود زیرا به این معنی است که خریداران قادر به حفظ قیمت نیستند. در عوض، فروشندگان آن را در دست گرفتند و پایین آوردند.

در حال حاضر، قیمت RPL در قسمت پایین کانال معامله می شود. در حالی که این یک علامت نزولی در نظر گرفته می شود، قیمت بسیار نزدیک به تلاقی سطوح حمایت در 43 دلار است که می تواند آغازگر یک جهش باشد.

کانال قیمت موشک استخر (RPL).
نمودار روزانه RPL/USDT. منبع: TradingView

اگر ارز دیجیتال بتواند بالاتر از خط وسط کانال حرکت کند، می تواند به سمت خط مقاومت خود افزایش یابد.

از آنجایی که خروج از کانال برای یک بالاترین رکورد جدید لازم نیست، RPL ممکن است یک بار دیگر به خط مقاومت برسد و یک بالاترین تاریخ جدید در این فرآیند ایجاد کند.

آیا قیمت BNB می تواند مقاومت عمده را پاک کند؟

قیمت BNB از زمان پایین ترین قیمت خود در ژوئن 2022 یعنی 183 دلار، به طور قابل توجهی افزایش یافته است. در این دوره از یک خط حمایتی صعودی پیروی کرد که شیب افزایش را اندازه گیری کرد. علاوه بر خط، قیمت BNB نیز از ناحیه مقاومت افقی 345 دلار با مقاومت مواجه است.

آنها با هم یک مثلث صعودی ایجاد می کنند که یک الگوی صعودی در نظر گرفته می شود.

اگر قیمت توکن BNB از آن خارج شود، قیمت می تواند به بالای 510 دلار برسد، کمی پایین تر از بالاترین حد تاریخ و در یک خط مقاومت نزولی بلندمدت.

شاخص قدرت نسبی هفتگی (RSI) احتمال شکست را پشتیبانی می کند. با استفاده از RSI به عنوان یک شاخص حرکت، معامله گران می توانند تعیین کنند که آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و تصمیم بگیرند که آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشند. اگر RSI بالاتر از 50 باشد و روند صعودی باشد، گاوها مزیت دارند، اما اگر قرائت زیر 50 باشد، برعکس است.

از آنجایی که RSI بالای 50 است و در حال افزایش است، به این معنی است که روند صعودی است.

قیمت بلندمدت ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB).
نمودار هفتگی BNB/USDT. منبع: TradingView

با این حال، اگر ارز دیجیتال زیر خط حمایت صعودی بسته شود، این فرضیه صعودی را باطل می‌کند و می‌تواند تا 200 دلار کاهش یابد.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید

پست 4 کریپتو که می‌توانند در ماه مه به رکوردهای جدید برسند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *