سال 2022 یک سال چالش برانگیز برای بازار ارزهای دیجیتال و آلتکوین بود. فروپاشی اکوسیستم ترا و صرافی FTX Sam Bankman-Fried صنعت را تکان داد. از آن زمان، اکثر دارایی های دیجیتال ارزش قابل توجهی را از دست دادند و با تخفیف معامله می شوند.

تیم تحریریه BeInCrypto 5 آلتکوین را انتخاب کرده است که در حال حاضر با قیمت کمتر از 1 دلار معامله می شود که می تواند در بازار صعودی بعدی عملکرد خوبی داشته باشد.

1. کاردانو (ADA)

توکن بومی پلتفرم بلاک چین غیرمتمرکز Cardano به یکی از رهبران بازار صعودی 2021 تبدیل شد. بسیاری از سرمایه گذاران سود زیادی در ADA به دست آوردند. در حال حاضر، قیمت این دارایی 88 درصد کمتر از بالاترین قیمت خود یعنی 3.09 دلار است. حداکثر تاریخی در 2 سپتامبر 2021 به دست آمد.

با این حال، با وجود کاهش قیمت، ADA همچنان در همان شبکه قابل اعتماد اجرا می شود. این تراکنش های ارزان و سریع را ارائه می دهد و همچنین به جذب توسعه برنامه های بیشتر ادامه می دهد.

قیمت Cardano ADA: BeInCrypto

حداکثر تاریخی: 3.09 دلار

قیمت فعلی: 0.373 دلار

2. صوتی (AUDIO)

AUDIO نشانه اصلی پلتفرم پخش موسیقی Audius است. برای مدیریت دسترسی به عملکرد پلت فرم و تضمین امنیت در نظر گرفته شده است.

این پلتفرم از فناوری بلاک چین برای تسهیل تماس مستقیم بین نوازندگان و طرفداران آنها استفاده می کند و نیاز به واسطه ها را از بین می برد. با توجه به علاقه دائمی اعضای جامعه کریپتو به روش‌های جدید کسب درآمد از محتوا و یکپارچه‌سازی راه‌حل‌های web3، AUDIO همچنان پتانسیل رشد قابل توجهی را دارد.

قیمت صوتی: BeInCrypto
قیمت صوتی: BeInCrypto

حداکثر تاریخی: 4.95 دلار

قیمت فعلی: 0.23 دلار

3. چند ضلعی (MATIC)

Polygon یکی از شناخته شده ترین راه حل های مقیاس بندی لایه 2 (L2) برای اتریوم است. مشارکت‌ها، ادغام‌ها و فعالیت‌های توسعه‌دهنده متعدد به این پروژه کمک کرده است حتی در سال سختی برای کل صنعت ارزهای دیجیتال سرپا بماند.

قیمت MATIC چند ماه است که نسبتاً ثابت مانده است. این نشان دهنده تقاضای ثابت سرمایه گذاران است که در شرایط طولانی مدت بازار نزولی بسیار مهم است.

قیمت MATIC: BeInCrypto
قیمت MATIC: BeInCrypto

حداکثر تاریخی: 2.92 دلار

قیمت فعلی: 0.86 دلار

4. منحنی (CRV)

Curve Finance یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) با فناوری بازارساز خودکار است که برای تجارت کارآمد با حداقل لغزش و کارمزد طراحی شده است. این پلتفرم یکی از پروتکل‌های پیشرو DeFi از نظر ارزش کل قفل شده (TVL) در قراردادهای هوشمند و تعداد کاربران فعال است که تنها پس از Uniswap دوم است.

علاقه روزافزون کاربران به پروتکل های غیرمتمرکز می تواند به نفع Curve عمل کند و همچنین بر قیمت توکن CRV تأثیر مثبت بگذارد.

قیمت CRV: BeInCrypto
قیمت CRV: BeInCrypto

حداکثر تاریخی: 15.37 دلار

قیمت فعلی: 0.81 دلار

5. ریپل (XRP)

ریپل یک بازیگر قدیمی در بازار کریپتو است که از سال 2012 وجود داشته است. در این مدت فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است. این شرکت جایگزینی برای سیستم بین بانکی بین المللی برای انتقال اطلاعات و انجام پرداخت ها، سوئیفت ارائه می دهد. کاربران با استفاده از رمزارز بومی XRP، انتقال و پرداخت را در شبکه ریپل انجام می دهند.

در حال حاضر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال فعالیت است نبرد حقوقی با ریپل با این حال، بازیگران کلیدی صنعت مطمئن هستند که ریپل احتمالاً پیروز خواهد شد. اگر این اتفاق بیفتد، نه تنها منجر به افزایش قیمت XRP می شود، بلکه یک گام بزرگ رو به جلو برای کل جامعه ارزهای دیجیتال است.

XRP یک ارز دیجیتال با ارزش کمتر از 1 دلار است: BeInCrypto
قیمت XRP: BeInCrypto

حداکثر تاریخی: 3.40 دلار

قیمت فعلی: 0.42 دلار

سلب مسئولیت: اطلاعات ارائه شده در این مقاله فقط باید برای مقاصد اطلاعاتی و سرگرمی استفاده شود و به هیچ وجه نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود.

پست 5 آلتکوین کمتر از 1 دلار در سال 2023 برای اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *