کاردانو سه ماهه دوم سال 2023 را با یک رالی مهیج آغاز کرد که قیمت ADA برای اولین بار در 7 ماه گذشته به 0.45 دلار رسید. علیرغم اصلاح اخیر در بازارهای آلت کوین، ADA در هر یک از 10 روز معاملاتی گذشته بالای 0.40 دلار باقی مانده است. با وجود چندین معیار روی زنجیره که سیگنال‌های سبز چشمک می‌زنند، آیا ADA در آستانه یک شکست دیگر است؟ 

Cardano یکی از آلتکوین‌های با بهترین عملکرد در 20 رتبه‌بندی برتر سرمایه بازار ارزهای دیجیتال در سال 2023 است. در ماه فوریه، اکوسیستم معاملاتی Cardano شاهد هجوم سرمایه‌گذاران نهنگ پس از راه‌اندازی استیبل کوین DJED بود. داده های زنجیره ای نشان می دهد که افزایش مداوم فعالیت نهنگ ها به افزایش تقاضا برای ADA تبدیل شده است. آیا Cardano Price به بالاترین حد خود خواهد رسید؟

کاردانو تقاضای انفجاری را تجربه می کند

به نظر می رسد کاردانو با استفاده از بینش های مبتنی بر داده از عمق بازار تبادل IntoTheBlock در آستانه یک شکست قیمت صعودی است. عمق بازار بورس، حجم کل سفارش‌های بازار را که معامله‌گران در صرافی‌های مختلف انجام می‌دهند، خلاصه می‌کند.

همانطور که اوضاع پیش می رود، سرمایه گذاران 67 میلیون ADA سفارش داده اند، در حالی که حجم سفارش های فروش آزاد حدود 52 میلیون است.

کاردانو (ADA) مصالح. مبادله کتاب های سفارش. آوریل 2023. منبع

همانطور که اوضاع پیش می رود، تقاضا برای ADA در حدود قیمت های فعلی بسیار بیشتر از حجم سکه های عرضه شده برای فروش است. این بدان معنی است که دارندگان می توانند از تقاضای انفجاری برای افزایش قیمت ADA در روزهای آینده استفاده کنند.

کاردانو در حال پرواز زیر رادار

در یک سیگنال صعودی دیگر، احساسات وزنی کاردانو از پایان ماه مارس بیش از 90 درصد کاهش یافته است. این نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد عملکرد اخیر قیمت Cardano تحت نظر بسیاری از علاقه‌مندان و ذینفعان ارزهای دیجیتال است.

Weighted Sentiment با ردیابی نسبت اشاره‌های مثبت به موارد منفی در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی مرتبط با رمزنگاری، ادراک عمومی بازار پیرامون یک پروژه را ارزیابی می‌کند. و بین 22 مارس و 20 آوریل، نسبت احساسات وزنی کاردانو 98 درصد از 4.21 به 0.08 کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل احساسات وزنی روی زنجیره Cardano ADA
قیمت کاردانو (ADA) در مقابل احساسات بازار وزنی. آوریل 2023. منبع: مقدس

هنگامی که تمایل وزنی دائماً نزدیک به صفر است، مستلزم سطحی از ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) در بین سرمایه گذاران در اکوسیستم است. این بدان معناست که سرمایه‌گذاران بیشتری می‌توانند پس از اتمام FUD تقاضا را روی هم جمع کنند و افزایش دهند.

به طور خلاصه، احساسات کم وزن بدین معنی است که سرمایه گذاران باهوش ممکن است این زمان بندی عالی را برای خرید ADA در نظر بگیرند. اگر این امر به سفارش‌های کج‌برانگیز در صرافی‌ها اضافه کند، گاوهای کاردانو می‌توانند قیمت را بالاتر ببرند.

پیش بینی قیمت ADA: زمان شکست 0.50 دلاری است

قیمت Cardano (ADA) حرکت صعودی قوی را نشان می‌دهد و داده‌های جهانی ورودی/خروجی پول (GIOM) نشان می‌دهد که یک شکست بالاتر از سطح مقاومت 0.43 دلار قریب‌الوقوع است. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط IntoTheBlock، 118000 آدرس دارای 1.71 میلیارد سکه ADA با حداکثر قیمت 0.43 دلار هستند. زمانی که قیمت به 0.43 دلار نزدیک شد، می توانند مقداری سود ببرند و مقاومت اولیه را ایجاد کنند.

با این حال، مقاومت بلندمدت حتی بالاتر است، به طوری که 280000 آدرس دارای 3.17 میلیارد سکه ADA با قیمت متوسط ​​0.53 دلار هستند. اگر گاوها موفق به شکستن این سطح شوند، می توانند انتظار افزایش قیمت قابل توجه تری را داشته باشند.

جهانی ورود/خارج از پول Cardano ADA
Cardano (ADA) GIOM توزیع قیمت. آوریل 2023. منبع IntoTheBlock

از جنبه نزولی، سطح پشتیبانی اولیه در حال حاضر 0.40 دلار است، با 110000 آدرس که دارای 1.67 میلیارد سکه ADA با قیمت متوسط ​​0.40 دلار است.

در صورت عدم وجود این، سطح پشتیبانی بلندمدت حتی قوی‌تر می‌شود، با 420000 آدرس که دارای 4.94 میلیارد سکه ADA با قیمت متوسط ​​0.33 دلار هستند.

اما با توجه به حرکت صعودی فعلی، به نظر می‌رسد که کاردانو (ADA) به زودی از سطح مقاومت 0.43 دلار خواهد شکست و بر اساس این معیارهای زنجیره‌ای که در بالا ذکر شد، به سمت قیمت 0.50 دلار خواهد رفت.

The post Cardano (ADA) On-Chain Metrics Point to Bullish Momentum اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *