قیمت کاردانو (ADA) علائم نزولی را در بازه های زمانی متعدد نشان می دهد. اینها می تواند منجر به تسریع حرکت رو به پایین در حال انجام شود.

علاوه بر این که نتوانست از مقاومت بلندمدت خارج شود، قیمت ADA از یک الگوی کوتاه مدت شکست خورد. این روند نزولی قیمت را تقویت می کند.

Cardano Price پرش می کند اما نمی تواند مقاومت را پس بگیرد

ADA توکن اصلی بلاک چین کاردانو است که توسط چارلز هاسکینسون ایجاد شده است. قیمت توکن ADA طی دو هفته گذشته به شدت کاهش یافته است، همانطور که توسط قرائت های بازه زمانی هفتگی بلندمدت مشهود است.

این یک کندل نزولی ایجاد کرد که نوعی کندل نزولی است که کل افزایش دوره قبل را پاک می کند. تایید این الگوی نزولی با بسته شدن کمتر از باز شدن دوره قبل صورت می گیرد.

علاوه بر این، این کندل باعث شد که قیمت ADA به زیر منطقه افقی قابل توجه 0.425 دلار کاهش یابد. این یک پیشرفت حیاتی است زیرا نشان می دهد که شکست قبلی معتبر نبوده است.

در نتیجه، به جای اینکه به عنوان حمایت عمل کند، منطقه 0.425 دلار اکنون دوباره به عنوان مقاومت عمل خواهد کرد. این امر به ویژه در هفته گذشته مشهود بود. با وجود جهش، قیمت ADA نتوانست منطقه 0.425 دلاری را پس بگیرد، بلکه آن را به عنوان مقاومت (نماد قرمز) تأیید کرد.

بنابراین، علیرغم اینکه قبلاً از یک خط مقاومت نزولی خارج شده بود که از زمان بالاترین حد خود وجود داشت، اقدام اخیر قیمت نشان دهنده یک روند نزولی است. اگر این کاهش ادامه یابد، نزدیکترین منطقه پشتیبانی بعدی با قیمت متوسط ​​0.315 دلار خواهد بود.

نمودار هفتگی ADA/USDT. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی هفتگی (RSI) هیچ اشاره ای به جهت روند ارائه نمی کند. RSI یک شاخص حرکتی است که توسط معامله گران برای ارزیابی اینکه آیا یک بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشد استفاده می کند.

خوانش های بالای 50 و روند صعودی نشان می دهد که گاو نر همچنان دارای مزیت است، در حالی که خوانش های زیر 50 برعکس را نشان می دهد. قرائت فعلی 50 نشانه روند خنثی است.

پیش بینی قیمت ADA: افت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟

تحلیل فنی تایم فریم روزانه از تایم فریم روزانه نیز پیش بینی نزولی قیمت Cardano را ارائه می دهد. دلایل این امر را می توان هم به عملکرد قیمت و هم به قرائت اندیکاتور نسبت داد.

اولاً، در 20 آوریل، قیمت توکن ADA از یک کانال موازی صعودی که از 10 مارس در آن معامله می شد، شکست. این نوع کانال با حرکت قیمت بین دو خط مقاومت و حمایت موازی مشخص می شود و به طور کلی یک نزولی در نظر گرفته می شود. الگو.

پس از شکست، ADA آن را به عنوان مقاومت در 27 آوریل (نماد قرمز) قبل از از سرگیری نزول آن تأیید کرد.

ثانیاً، شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) نیز به این روند کمک کرد زیرا از یک خط حمایت صعودی (که توسط خط سبز نشان داده می شود) شکسته شد و در حال حاضر زیر 50 است.

معامله گران معمولا از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای شناسایی شرایط خرید یا فروش بیش از حد و تصمیم گیری در مورد فروش یا انباشت دارایی استفاده می کنند.

پیش بینی قیمت کاردانو (ADA).
نمودار روزانه ADA/USDT. منبع: TradingView

برای اینکه این پیش‌بینی نزولی قیمت Cardano باطل شود، قیمت ADA باید خط پشتیبانی کانال را پس بگیرد.

در این صورت، یک حرکت صعودی تا 0.48 دلار می تواند دنبال شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post قیمت کاردانو (ADA) به موانعی در برابر مقاومت برخورد می کند: از کجا به اینجا؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *