قیمت Cardano (ADA) با عقب نشینی بازارهای آلتکوین در 7 روز گذشته، 4 درصد کاهش یافت. داده های زنجیره ای نشان می دهد که چگونه اقدام صعودی اخیر نهنگ های کاردانو می تواند قیمت ADA را به بالای مقاومت 0.40 دلار برساند.

کاردانو حمایت 0.40 دلاری خود را در 1 می از دست داد، زیرا اخبار مربوط به نجات رگولاتورها از سقوط First Republic Bank باعث شد چندین سکه لایه 1 به شکل مارپیچی در بیاید. در اینجا آمده است که چگونه نهنگ‌های کریپتو می‌توانند باعث افزایش اولیه قیمت ADA شوند.

حجم تراکنش های شبکه در حال افزایش است

در مقایسه با آوریل، افزایش قابل توجهی در حجم تراکنش‌های دلاری انجام شده در شبکه کاردانو مشاهده شده است.

داده های زنجیره ای از Cardano نشان می دهد که چگونه حجم تراکنش ها از 10 آوریل به طور مداوم بالای 2 میلیارد دلار باقی مانده است.

از 10 آوریل تا پایان 3 می، 42 درصد افزایش در حجم دلارهای خرج شده در شبکه Cardano وجود داشته است.

قیمت کاردانو (ADA) در مقابل حجم تراکنش. می 2023. منبع: مقدس

هنگامی که حجم تراکنش به طور مداوم افزایش می یابد، افزایش مستمر تقاضا برای خدمات اصلی و محصولات میزبانی شده در شبکه بلاک چین را نشان می دهد.

برای Cardano، با توجه به اینکه حجم معاملات ADA تنها در دو نوبت در کل سه ماهه اول 2023 از 2 میلیارد دلار فراتر رفت، حتی صعودی‌تر می‌شود. اگر این روند صعودی در کشش ثابت بماند، سرمایه‌گذاران ADA می‌توانند انتظار بازگشت قیمت اولیه را داشته باشند.

نهنگ‌های کاردانو علی‌رغم بازگشت مجدد اخیر، شرط‌بندی بزرگی می‌کنند

علیرغم ثبت اصلاح 4 درصدی اخیر قیمت، نهنگ های کاردانو بی اعتنا به نظر می رسند. طی هفت روز معاملاتی گذشته، نهنگ ها فعالیت تجاری خود را 33 درصد افزایش داده اند.

نمودار زیر نشان می دهد که چگونه تراکنش های روزانه بزرگ از 8.07 میلیارد دلار به 10.81 میلیارد دلار بین 28 آوریل تا 3 می افزایش یافته است.

قیمت Cardano (ADA) در مقابل معاملات روزانه بزرگ.  می 2023.
قیمت کاردانو (ADA) در مقابل حجم روزانه معاملات بزرگ. می 2023. منبع: IntoTheBlock

تراکنش بزرگ یک معیار مالی است که حجم کل تراکنش هایی را که در یک روز معاملاتی معین از 100000 دلار فراتر می رود، جمع می کند. هنگامی که افزایش می یابد، نشان می دهد که سرمایه گذاران نهنگ در حال افزایش شرط بندی بر روی دارایی اساسی هستند.

در نتیجه، افزایش مداوم حجم معاملات کاردانو و افزایش فعالیت نهنگ‌ها سیگنال‌های صعودی حیاتی هستند. اگر این معیارها به افزایش خود ادامه دهند، دارندگان ADA می توانند افزایش قیمت بیشتری را در روزهای آینده پیش بینی کنند.

پیش‌بینی قیمت ADA: مقاومت 0.42 دلاری می‌تواند حیاتی باشد

همانطور که توسط داده‌های جهانی In/Out of The Money Around Price در زیر پیش‌بینی می‌شود، پیش‌بینی قیمت ADA مبتنی بر داده، افزایش بالقوه تا 0.45 دلار را نشان می‌دهد.

با این حال، گاوها ابتدا باید با فشار فروش 416000 آدرس که دارای 5.11 میلیارد سکه با میانگین قیمت 0.42 دلار هستند، مقابله کنند.

اما اگر چشم انداز صعودی عمل کند، ADA می تواند به اوج جدید 0.51 دلار در سال 2023 برسد. در آن منطقه، کسب سود توسط خوشه ای متشکل از 466000 سرمایه گذار که 2.47 میلیارد سکه با قیمت متوسط ​​0.51 دلار خریداری کرده بودند، می تواند روند رالی را کند کند.

Cardano (ADA) توزیع جهانی قیمت درون/خارج از پول.  می 2023.
Cardano (ADA) توزیع جهانی قیمت درون/خارج از پول. می 2023. منبع: IntoTheBlock

برعکس، اگر ADA حمایت فعلی خود را در 0.37 دلار از دست بدهد، خرس ها می توانند کنترل بازار را در دست بگیرند.

اگرچه خوشه صعودی 301000 نشان می دهد که 6 میلیارد سکه با قیمت متوسط ​​0.37 دلار احتمالاً از این امر جلوگیری می کند.

اما اگر قیمت Cardano حمایت خود را از دست بدهد، دارندگان می توانند انتظار کاهش بیشتر به سمت 0.31 دلار را داشته باشند.

پست فعالیت نهنگ کاردانو (ADA) در میان کاهش قیمت، اعتماد به نفس را نشان می‌دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *