در حالی که قرائت های بلندمدت از ادامه افزایش قیمت کاردانو (ADA) حمایت می کند، موارد کوتاه مدت هنوز مشخص نیست.

ADA توکن بومی پلتفرم بلاک چین کاردانو است. چارچوب زمانی هفتگی نشان می‌دهد که قیمت ADA از یک خط مقاومت نزولی بلندمدت در ژانویه 2023 خارج شد. این خط از زمان بالاترین رکورد در آگوست 2021 برقرار بود. در نتیجه، انتظار می‌رود که شکست از آن به منجر به حرکت صعودی قابل توجهی شود.

با این حال، در حالی که قیمت توکن ADA خط را به عنوان پشتیبانی در مارس 2023 تأیید کرد، افزایش شدید هنوز شروع نشده است. در مقابل، قیمت همچنان زیر ناحیه مقاومت افقی 0.390 دلار معامله می شود. علاوه بر این، RSI هفتگی با مقاومت 50 روبرو می شود، نشانه دیگری از اینکه روند هنوز صعودی تایید نشده است.

اگر قیمت ADA شکسته شود، می تواند تا مقاومت بعدی در 0.580 دلار افزایش یابد. با این حال، اگر دوباره رد شود، ممکن است کاهش به 0.300 دلار رخ دهد. برای تعیین اینکه آیا قیمت ADA شکسته خواهد شد یا خیر، به یک بازه زمانی کمتر نیاز است.

نمودار هفتگی ADA/USDT. منبع: TradingView

چرا قیمت Cardano (ADA) بالا نمی رود؟

تجزیه و تحلیل فنی از بازه زمانی روزانه، پیش بینی قیمت کاردانو روشنی را ارائه نمی دهد. علیرغم عقب نشینی در فوریه که قیمت نتوانست از سطح مقاومت مهم عبور کند، قیمت ADA در شکستن به بالای منطقه مقاومت 0.410 دلار شکست خورد. حتی اگر RSI از این افزایش حمایت می کند، هنوز شکستی رخ نداده است.

اگر شکست موفقیت آمیز باشد، ADA می تواند به میانگین قیمت 0.560 دلار برسد، اما اگر دوباره رد شود، ممکن است قیمت به 0.325 دلار کاهش یابد.

محدوده قیمت کاردانو (ADA).
نمودار روزانه ADA/USDT. منبع: TradingView

در نهایت، طبق نمودار کوتاه مدت شش ساعته، قیمت ADA در یک کانال موازی صعودی از 10 مارس افزایش یافته است. این نوع کانال معمولاً شامل ساختارهایی است که در نهایت منجر به خرابی می شود. حرکت قیمت نامنظم بوده است که نشان دهنده یک ساختار نزولی است.

در نتیجه، افزایش قیمتی که در یک ماه گذشته رخ داده است ممکن است موج B در ساختار اصلاحی باشد. اگر این سناریو درست باشد، موج C منجر به خرابی می شود. این می تواند باعث شود که قیمت ADA به پشتیبانی 0.280 دلار کاهش یابد.

از سوی دیگر، اگر قیمت ADA از کانال خارج شود و از سطح مقاومت 0.410 دلار فراتر رود، نمای نزولی را باطل می کند و منجر به افزایش به سمت سطح مقاومت 0.560 دلار می شود. بنابراین، 24 ساعت آینده در تعیین روند آینده بسیار مهم خواهد بود.

شمارش موج قیمت کاردانو (ADA).
نمودار شش ساعته ADA/USDT. منبع: TradingView

برای نتیجه گیری، محتمل ترین پیش بینی قیمت Cardano شکست از کانال و کاهش به نزدیکترین حمایت بعدی در نزدیکی 0.280 دلار است. شکست از کانال و منطقه 0.410 دلار پیش بینی نزولی را باطل می کند. به نوبه خود، می تواند باعث پمپاژ 0.560 دلار شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post نشانگرهای Cardano (ADA) سیگنال‌های ترکیبی را ارائه می‌دهند، قیمت بعدی به کجا خواهد رفت؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *