قیمت کاردانو (ADA) در 30 روز گذشته، زنجیره زیان خود را به 15 درصد رسانده است. بر اساس یافته‌های داده‌های زنجیره‌ای، خرس‌ها کاملاً تحت کنترل هستند. از آنجایی که سرمایه گذاران پیش بینی های نزولی قیمت Cardano را انجام می دهند، در اینجا برخی از محرک های اصلی روند نزولی فعلی ADA آورده شده است.

سکه های لایه 1 مانند BTC و ETH در این هفته سود نهایی داشتند. با این حال، کاردانو هیچ نشانه مهمی از بهبود قیمت نشان نداده است. آیا سرمایه‌گذاران بلندمدت دست‌های ضعیفی از خود نشان می‌دهند، آیا نهنگ‌ها را متقاعد می‌کند که دوباره ADA را شروع به فروش کنند؟

دارندگان طولانی مدت کاردانو دست های ضعیفی از خود نشان می دهند

به نظر می رسد سرمایه گذاران بلندمدت کاردانو فروش سکه های طولانی مدت خود را در این هفته آغاز کرده اند. طبق داده‌های زنجیره‌ای، مصرف ADA Age از 6 می افزایش یافته است.

Age Consumed فعالیت معاملاتی دارندگان بلندمدت را با ارزیابی تعداد کل سکه‌های معامله شده روزانه، ضرب در تعداد روزهایی که از آخرین جابه‌جایی هر سکه می‌گذرد، ردیابی می‌کند.

همانطور که نمودار زیر نشان می دهد، بین 6 تا 16 می، از 98.9 میلیون به 33.7 میلیارد افزایش یافت.

کاردانو (ADA) پیش‌بینی قیمت سن مصرف شده – می 2023. منبع: مقدس

همانطور که در بالا مشاهده شد، افزایش شدید سن مصرف نشان می دهد که سکه های طولانی مدت اکنون به طور فزاینده ای فروخته می شوند.

اگر به افزایش ادامه دهد، ممکن است باعث افزایش قابل توجهی در فشار فروش شود و پیش‌بینی نزولی قیمت ADA را تأیید کند.

به نظر می رسد نهنگ ها به فروش خود ادامه می دهند

نهنگ‌های کریپتو که کاردانو دارند نیز از ابتدای ماه می فعالیت معاملاتی نزولی را از خود نشان داده‌اند. هنگامی که Cardano قیمت بحرانی 0.40 دلاری را در 30 آوریل از دست داد، بزرگترین گروه نهنگ کاردانو، که بین 10 میلیون تا 100 میلیون ADA در اختیار داشت، شروع به فروش کرد.

بین 1 تا 16 می، آنها تقریباً 300 میلیون سکه به ارزش تقریباً 133 میلیون دلار تخلیه کردند.

پیش بینی قیمت Cardano (ADA) - موجودی کیف پول نهنگ.  می 2023
پیش بینی قیمت Cardano (ADA) – موجودی کیف پول نهنگ. می 2023. منبع: مقدس

علیرغم انباشت خفیف آنها در هفته گذشته، آنها هنوز تا بازیابی مانده های آوریل 2023 خود فاصله دارند. با توجه به اینکه آنها بزرگترین گروه نهنگ در شبکه کاردانو هستند، الگوهای خرید و فروش آنها به طور قابل توجهی بر قیمت ADA تأثیر می گذارد.

از این رو، در هفته های آینده، سرمایه گذاران استراتژیک الگوهای خرید/فروش نهنگ های کاردانو و دارندگان بلندمدت را حفظ خواهند کرد. پیش‌بینی‌های بدبینانه قیمت ADA در صورت ادامه فعالیت‌های معاملاتی نزولی آن‌ها به زودی تأیید می‌شوند.

پیش‌بینی قیمت ADA: خرس‌ها برای 0.3 دلار فشار می‌آورند

مطابق با IntoTheBlockداده های In/Out of Money Around Price (IOMAP) ADA احتمالاً در روزهای آینده به 0.3 دلار کاهش می یابد.

برای اینکه خرس‌ها از پیش‌بینی نزولی قیمت کاردانو مطمئن باشند، ADA باید به زیر سطح حمایت بحرانی 0.35 دلار سقوط کند.

در آن منطقه، 127000 سرمایه‌گذار که 1.17 میلیارد ADA را با قیمت متوسط ​​0.35 دلار خریداری کرده‌اند، تلاش خواهند کرد تا از این افت جلوگیری کنند.

اما اگر سناریوی نزولی طبق انتظار پیش برود، قیمت ADA می تواند تا 0.30 دلار کاهش یابد.

پیش‌بینی قیمت کاردانو (ADA) - داده‌های IOMAP.  می 2023.
پیش‌بینی قیمت کاردانو (ADA) – داده‌های IOMAP. می 2023. منبع: IntoTheBlock

در مقابل، اگر ADA موفق به شکستن بیش از 0.38 دلار شود، گاوها می توانند باعث تغییر قیمت صعودی شوند.

اما در آن منطقه، 156000 سرمایه‌گذار که 4.0 میلیارد ADA را به قیمت حداکثر 0.38 دلار خریداری کرده‌اند، می‌توانند سود خود را ثبت کنند و به طور ناخواسته روند رالی را کند کنند.

اگر ADA بتواند این مقاومت را شکست دهد، سرمایه گذاران می توانند انتظار افزایش طولانی مدت به سمت 0.42 دلار را داشته باشند.

The post Cardano (ADA) قیمت برای بازپس گیری 0.40 دلار تلاش می کند – آیا نهنگ ها می فروشند؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *