هفته گذشته، Cardano (ADA) در حالی که وارد سومین هفته متوالی کاهشی خود شد، 7.5 درصد دیگر کاهش یافت. با این حال، شاخص‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که مبانی شبکه کاردانو ثابت می‌ماند. چه مدت قبل از اینکه پیش بینی های صعودی قیمت ADA روند نزولی فعلی را باطل کند؟

شروع پرنوسان صنعت کریپتو تا می 2023 باعث شده است که Cardano، در میان سایر سکه های لایه 1، وارد یک روند نزولی لحظه ای شود. شاخص‌های حیاتی در زنجیره نشان می‌دهند که هیچ وخامت عمده‌ای در تقاضای اساسی برای ADA و سایر پروژه‌های حیاتی ساخته شده در شبکه کاردانو وجود نداشته است.

آیا بازگشت افزایش قیمت فقط مسئله زمان است؟

حجم معاملات Cardano سالم می ماند

قیمت Cardano (ADA) نسبت به اوج 0.45 دلاری خود در 15 آوریل در سال 2023، 17 درصد کاهش یافته است. اما جالب است که از آن زمان، حجم معاملات در Cardano بدتر نشده است. آخرین باری که شبکه کاردانو تراکنش های روزانه کمتر از 6 میلیارد دلار را ثبت کرد در 16 آوریل بود.

بین 16 آوریل و 7 می، حجم معاملات روزانه در شبکه کاردانو از 5.79 میلیارد دلار به 6.76 میلیارد دلار افزایش یافت.

پیش‌بینی قیمت کاردانو (ADA) می 2023 – داده‌های حجم معاملات روزانه. منبع: مقدس

این نشان می دهد که حتی با کاهش قیمت در سه هفته گذشته، سرمایه گذاران تقاضا برای ADA را تشدید کرده اند.

تا زمانی که تقاضا همچنان سالم باشد، اعتبار پیش‌بینی صعودی قیمت Cardano فقط مسئله زمان است.

نهنگ ها بی سر و صدا The Dip را می خرند

موج انباشت خفیف در میان سرمایه گذاران نهادی بزرگ کاردانو عامل مهم دیگری است که به بازگشت قیمت قریب الوقوع اشاره می کند.

نمودار زیر نشان می‌دهد که چگونه گروهی از نهنگ‌ها با موجودی بین یک میلیون تا ده میلیون ADA دارایی‌های خود را در طول روند نزولی قیمت فعلی افزایش اندکی داشته‌اند.

بین 27 آوریل و 8 می، نهنگ ها 10 میلیون سکه ADA به موجودی کیف پول خود اضافه کردند. با ارزش فعلی بازار 0.36 دلار، نهنگ ها سرمایه گذاری جدیدی 3.6 میلیون دلاری انجام داده اند.

.

پیش‌بینی قیمت کاردانو (ADA) - مه 2023 - سفارش‌های بورس کل.
پیش‌بینی قیمت کاردانو (ADA) – می 2023 – سفارش‌های مبادله کل. منبع: مقدس

این روند انباشت ملایم نشان می دهد که نهنگ ها به ارزش اساسی فناوری اساسی که اکوسیستم کاردانو را نیرو می دهد، اطمینان دارند.

بنابراین، اگر حجم معاملات Cardano به افزایش ادامه دهد و نهنگ‌ها به خرید ادامه دهند، پیش‌بینی صعودی قیمت ADA به زودی می‌تواند آغاز شود.

پیش بینی قیمت ADA: رالی بعدی می تواند به 0.48 دلار برسد

شاخص‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که ADA در مسیر رسیدن به اوج جدید 0.48 دلاری در سال 2023 در طی افزایش قیمت بعدی خود است. با نگاهی به کتاب‌های سفارش کل صرافی‌های رمزنگاری برجسته، تقاضا برای Cardano اکنون از عرضه بازار پیشی گرفته است.

این به این معنی است که بازگشت قیمت در حال حاضر روی کارت است.

با تجزیه و تحلیل نمودار زیر، معامله گران نزولی آماده هستند تا 7.6 میلیون سکه پس از افزایش 10 درصدی ADA بفروشند. این بدان معناست که گاوهای ADA احتمالاً با مقاومت اولیه در حدود سطح 0.40 دلار مواجه خواهند شد.

اما، اگر پیش‌بینی مثبت قیمت کاردانو مطابق انتظار عمل کند، گاوها احتمالاً این مقاومت را شکسته و 30 درصد بالاتر از قیمت‌های فعلی افزایش خواهند یافت.

با این حال، در منطقه 30 درصد، عرضه بازار 16.13 ADA در نهایت می تواند روند رالی را کند کند.

پیش‌بینی قیمت کاردانو (ADA) می 2023 - سفارش‌های مبادله کل
پیش‌بینی قیمت کاردانو (ADA) می 2023 – سفارش‌های بورس کل. منبع: IntoTheBlock

بله، اگر قیمت کاردانو 5 درصد دیگر کاهش پیدا کند، روند نزولی فعلی ممکن است ادامه یابد. اما سرمایه گذاران صعودی که سفارشات فعال برای 8 میلیون ADA داده اند، می توانند از آن جلوگیری کنند.

اما اگر این سطح حمایت حفظ نشود، قیمت ADA می‌تواند 15 درصد بیشتر کاهش یابد قبل از اینکه دیوار خرید قابل توجه بعدی 18.36 میلیون ADA به نجات برسد.

The post نهنگ های Cardano (ADA) در حال خرید هستند، آیا قیمت نزولی باقی می ماند؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *