آدیداس از مرحله سوم و نهایی پروژه Into The Metaverse خود که NFT های ALTS خود را معرفی می کند، رونمایی کرد. در این مرحله، بسیاری از شرکت‌هایی که در اوج بازار کریپتو در سال 2021 ارائه NFT را آغاز کردند، به این بخش پشت کرده‌اند.

در آوریل 2023، این برند ورزشی فصل 1 این راه‌اندازی را با قابلیت‌های اضافی و مزایای نگهدارنده بهبودیافته که در ماه‌های بعد عرضه می‌شود، معرفی کرد.

تکامل ALTS توسط آدیداس

کاربران می توانندرسمافاز 3 را شروع کرده و توکن های فاز 1 و 2 Into The Metaverse (ITM) را رایت کنید. با توجه به توضیحات، ALTS دارای یک شناسه کاربر پویا (PFP) است که در طول زمان به دلیل یک نمودار تعاملی تغییر خواهد کرد.

ALTS یک توکن ERC-721 است، استانداردی که برای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) معرفی شده است.

حساب رسمی مبتنی بر شخصیت BAYC، Indigo Herz،تایید شدهکه فصل 1 در 11 آوریل منتشر می شود. همانطور که داستان به تدریج در حال گسترش است، “اولین لحظه ای که NFT پویا شما را تحت تاثیر قرار می دهد در 15 آوریل شروع می شود.” آدیداس نیویورک را برای عرضه های فیزیکی ثابت کرده است.

به گفته این شرکت، تمام راه اندازی های وب 3 از آدیداس اکنون در collect.adidas.com قرار دارند. کاربران همچنین عبارت 3 را در اینجا ضرب خواهند کرد. اگرچه هیچ هزینه ورودی برای عبارت نهایی وجود ندارد، داشتن NFT برای عبارت 1 یا 2 ضروری است. علاوه بر این، کاربران باید هزینه گاز را در فرآیند شبکه اتریوم بپردازند.

در یک تراکنش، کاربران می توانند توکن های زیادی را بسوزانند. در حال حاضر، کاربران می توانند توکن ها را به طور نامحدود بسوزانند و برش دهند. با این حال، اگر توکن‌های فاز 1 و فاز 2 ITM سوزانده نشوند، هیچ ابزاری در آینده ارائه نخواهد شد.

مطابق با دریای آزادحجم کل مجموعه ALTS 155 ETH است که در ساعات بازار بیش از 288000 دلار تخمین زده می شود. در زمان انتشار، 7111 نفر صاحب یک قطعه از این مجموعه بودند که قیمت کف آن 0.41 ETH بود.

قیمت و حجم ALTS توسط NFT های آدیداس در دریای آزاد،

در همین حال، طبق گزارشات، در هفت روز گذشته 108 دستگاه ITM NFT آدیداس اورجینال فروش داشته است. آمار NFT مجموع فروش این مجموعه به 76900 دلار رسید. همچنین میانگین قیمت این مجموعه به طور متوسط ​​712.30 دلار بوده است.

رقابت NFT ثابت می ماند

رقیب نایک در پوشاک ورزشی نیز سال گذشته یک پلت فرم جدید Web3 را معرفی کرد. نایک برای عرضه محصولات NFT خود از «.Swoosh» در Polygon رونمایی کرد. سال گذشته، این برند نمادین آمریکایی، پردرآمدترین برند جهان از فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) بود.

در ماه فوریه، شرکت پوشاک ورزشی پوماتمدید شدنقشه راه web3 آن برای 75 سالگی. با این کار، اولین NFT های Super PUMA PFP را معرفی کرد.

آدیداس به چندین تاجر پیوسته است که در حال تبلیغ جاه طلبی های وب 3 خود هستند. در همین حال، اتریوم از نظر حجم، برترین بلاک چین برای فروشندگان NFT بوده است. پس از آن Solana، BNB، و Polygon مطابق بارتبه بندیتوسط کریپتو اسلم.

برترین بلاک چین، اتریوم، با افزایش 16 درصدی در 24 ساعت گذشته، 14.4 میلیون دلار حجم داشت. با این معیار، Bored Ape Yacht Club (BAYC) همچنان بزرگترین مجموعه را دارد. ALTS در رتبه بندی کریپتو اسلم رتبه ۵۴ را دارد.

فروش مجموعه آدیداس طی 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. با افزایش 144 درصدی به 27647 دلار رسید. همچنین شاهد 38 تراکنش برای افزایش 137 درصدی بود.

The post آدیداس عمیق‌تر در NFT فرو می‌رود، اما آیا این روند به پایان رسیده است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *