یک هنرمند هوش مصنوعی (AI) به نام Botto، با ارسال خودکار درخواست‌ها به یک تولیدکننده تصویر هوش مصنوعی و برش تصویر به عنوان NFT، 3 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی مانند DALL-E از اواخر سال 2022 محبوبیت گسترده‌ای به دست آورده‌اند. کاربران می‌توانند توضیحات متنی (اعلان‌ها) را وارد کنند، و هوش مصنوعی تصاویری را تولید می‌کند که دقیقاً با آن توصیف‌ها همخوانی دارند.

BottoDAO مولد تصویر

با این حال، Botto که توسط هنرمند آلمانی Mario Klingemann ساخته شده است، تلاش مورد نیاز انسان برای توسعه اعلان‌های خلاقانه را کاهش می‌دهد. مطابق با ثروتمی تواند به تنهایی با استفاده از الگوریتم هوش مصنوعی اعلان ایجاد کند. اعلان‌ها سپس به تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی، مانند Stable Diffusion و VQGAN+CLIP وارد می‌شوند.

هر هفته، Botto بین 4000 تا 8000 تصویر تولید می کند. بعداً، اعضای BottoDAO (سازمان خودمختار غیرمتمرکز) به اثر هنری مورد علاقه خود رای می دهند، که سپس ضرب شده در بازار SuperRare

رای‌ها همچنین به تغذیه داده‌ها در «مدل طعم» Botto کمک می‌کند تا به آن کمک کند تا توصیه‌های بیشتری ارائه دهد که برای جامعه قابل قبول است.

نشانه حکومت، BOTTO، به DAO اجازه می دهد تا رای اعضای جامعه را در نظر بگیرد. در زمان نگارش، این توکن با قیمت 0.1674 دلار معامله می شود که حدود 95 درصد از بالاترین قیمت خود در اکتبر 2021 یعنی 3.72 دلار کاهش یافته است.

DAO نیمی از سود حاصل از فروش NFT را بین دارندگان توکن BOTTO و نیمی دیگر را به خزانه تقسیم می کند.

منبع: BeInCrypto

AI هنرمند Botto تولید می کند فروش به ارزش 3 میلیون دلار

Botto اثر هنری پیدایش خود را ضرب کرد، رهایی نامتقارندر اکتبر 2021. از آن زمان تاکنون، این پروژه 75 اثر ایجاد کرده است که تقریباً 3 میلیون دلار درآمد داشته است.

اگرچه قیمت پیشنهادی Asymmetrical Liberation به 79.421 اتریوم (ETH) در اکتبر 2021 رسید، آخرین مجموعه ها تا رسیدن به آن سطح فاصله زیادی دارند. طردشدگان نشاط بخشآخرین NFT از پروژه Botto، شنبه گذشته بالاترین پیشنهاد 7.425 ETH را دریافت کرد.

NFT هنرمند AI Botto - طردشدگان نشاط بخش
Uplifting Outcasts، منبع: سوپر نادر

NFT ها به پایین ترین حد جدید رسیدند

به نظر می رسد که بازار کلی NFT در حال عبور از مرحله سختی است. یک کاربر توییتر، @punk9059، به اشتراک گذاشته شده است نموداری که نشان می دهد کلکسیونرها NFT ها را با زیان بزرگ فروخته اند. علاوه بر این، میانگین ضرر روزانه 1000 ETH در سال 2023 است. BeInCrypto گزارش داد که معیارهای کلیدی NFT، مانند حجم معاملات، فروش، و کاربران منحصر به فرد، به پایین‌ترین حد سالانه کاهش یافته است.

سرمایه‌گذاران توکن غیرقابل تعویض (NFT) زیان زیادی می‌دهند
منبع: توییتر

در مورد هنرمندان هوش مصنوعی یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست چگونه این هنرمند هوش مصنوعی با سقوط بازارهای NFT 3 میلیون دلار به دست آورد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *