یک ربات معاملاتی هوش مصنوعی نسبت به چشم انداز دو توکن، هلیوم (HNT) Fantom (FTM) خوشبین است.

ابزار معاملاتی جدید هوش مصنوعی، Avorak AI، در مورد هلیوم (HNT) و Fantom (FTM) صعودی است. ربات معاملاتی، یکی از بسیاری از محصولات هوش مصنوعی ارائه شده توسط این شرکت، پیش‌بینی قیمت را ارائه می‌کند، معاملات خودکار انجام می‌دهد و از استراتژی‌های کاربران خود درس می‌گیرد. ربات‌ها هر دو توکن را شناسایی کرده‌اند که احتمالاً در ماه‌های آینده حرکت‌های بزرگی را به سمت بالا انجام می‌دهند.

آووک AI بر روی زنجیره هوشمند BNB کار می کند و می تواند با توکن AVRK آن استفاده شود. محصول آن یکی از بسیاری از ابزارهای معاملاتی مبتنی بر هوش مصنوعی است که در ماه‌های اخیر وارد بازار شده است.

فانتوم تا کنون سه ماهه اول خوبی داشته است و سال را با رکود کمتر از 0.2 دلار آغاز کرده است. FTM در حال حاضر 0.45 دلار است. این مسیر عمدتاً صعودی بوده است و در اواخر فوریه و اوایل مارس پسرفت داشته است. قیمت در حال نزدیک شدن به بالاترین رکورد سالانه خود است و سرمایه گذاران نسبت به جهت آن خوش بین هستند. به نظر می رسد که هوش مصنوعی آووراک موافق است.

منبع: CoinMarketCap

از سوی دیگر هلیوم (HNT) تا کنون سال بسیار متفاوتی داشته است، از 1.50 دلار شروع شده و امروز 1.866 دلار، 24 درصد افزایش یافته است. با این حال، جاده در آنجا ناهموار بوده است. در 18 ژانویه به ارتفاع 3.27 رسید و در اواخر فوریه دوباره از مرز 3.00 دلار عبور کرد. اما این توکن از آن زمان به طور قابل توجهی کاهش یافته است و 43 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

تجارت هوش مصنوعی در ماه‌های اخیر بسیار محبوب‌تر شده است زیرا فعالان بازار سعی در جایگزینی یا افزایش معاملات انسانی دارند. طرفداران آن می گویند که می تواند تعصب و احساسات انسانی را از تصمیمات حذف کند.

آخرین راهنمای BeInCrypto برای تجارت هوش مصنوعی را اینجا بخوانید.

پست هوش مصنوعی می گوید هلیوم (HNT) و فانتوم (FTM) قوی به نظر می رسند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *