توکن های هوش مصنوعی پس از یک هفته وحشتناک بار دیگر سقوط می کنند. آیا همه تبلیغات در مورد پتانسیل آنها به پایان می رسد؟

SingularityNET (AGIX) و دیگر توکن‌های هوش مصنوعی امروز پس از یک هفته ضعیف، بار دیگر دست به کار شدند. این توکن در 3 می بیش از 3 درصد و در 7 روز گذشته تقریباً 17 درصد کاهش یافت. این کاهش در یک دوره 30 روزه حتی بدتر است، جایی که AGIX بیش از 25٪ سقوط کرده است. Graph (GRT)، بالاترین توکن هوش مصنوعی بر اساس ارزش بازار، امروز نیز کاهش یافته است.

توکن های هوش مصنوعی سقوط خواهند کرد

همه به جز دو مورد از 10 توکن برتر هوش مصنوعی در دوره 7 روزه گذشته کاهش یافته اند. RLC در یک دوره هفت روزه بیش از 14٪ افزایش یافته است، و PHA تقریبا 0.85٪ افزایش یافته است.

منبع: CoinMarketCap

توکن‌های هوش مصنوعی دارایی‌های دیجیتالی هستند که در یک بلاک چین معامله می‌شوند و تا حدودی با فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی ارتباط دارند. نحوه تعامل دقیق آنها با هوش مصنوعی می تواند از توکنی به توکن دیگر متفاوت باشد.

AI Token Hype سودهای عظیمی را به همراه داشت

مدتی است که روند بلندمدت توکن های هوش مصنوعی کاهش تقریباً مستمری داشته است. با این حال، در ابتدای سال، مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، با پیروزی احساسات صعودی، شروعی دیوانه‌وار را تجربه کردند.

در اوایل فوریه، به لطف هیاهوی بازار، ارزش آنها افزایش یافت. به عنوان مثال، AGIX افزایش 669.15٪ را در یک دوره 30 روزه مشاهده کرد، در حالی که GNY در همان بازه زمانی 946.61٪ افزایش یافت. پروتکل کلان داده (BDP) در ژانویه 4000 درصد افزایش یافت. با این وجود، از آن زمان به بعد، احساسات بازار به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

با این حال، کارشناسان هوش مصنوعی و بلاک چین سازگاری این دو فناوری را زیر سوال برده اند. اجماع عمومی در سراسر بازار این است که قیمت آنها بر اساس حدس و گمان است و نه ارزش خود پروژه ها.

نزول اخیر عمدتاً نتیجه خروج دلالان است که اکنون که هیاهو از بین رفته است.

هوش مصنوعی موضوع اصلی گفتگو در صنعت فناوری امسال بوده است. این هیجان سال گذشته با افزایش محبوبیت تولیدکنندگان تصویر هوش مصنوعی مانند Midjourney و DALL-E آغاز شد. و تبلیغات در نوامبر 2022 با راه اندازی ChatGPT دوباره افزایش یافت. مورد اخیر موضوع بحث و گفتگوی گسترده ای بوده است. اما حتی چهره‌های برجسته در فضای فناوری، مانند ایلان ماسک، به شدت هشدار داده‌اند که هوش مصنوعی به کجا می‌تواند منجر شود.

پست توکن‌های هوش مصنوعی با تبخیر هایپ دوباره سقوط می‌کنند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *