Nft Airdrop

Airdrop ایردراپ هایی که میتونند زندگیتون رو عوض کنند ؟(Airdrop) ایردراپ چیست؟ ارز دیجیتال رایگان دریافت کنید
ایردراپ به روشی گفته می‌شود که اقلام ضروری از هواپیما برای مردم ساکن این مناطق رها می‌شود. اما در رمز ارزها مفهوم ایردراپ چیست؟ چگونه کار می‌کند؟ انواع Airdropها چه هستند؟ چگونه ایردراپ‌های معتبر را تشخیص دهیم؟ کیف پول‌های Airdrop چه هستند؟ چگونه می‌توان از راه Airdrop کسب درآمد کرد؟ مزایا و معایب ایردراپ چیست؟‌ شرایط و قوانین شرکت در ایردراپ ها چه هستند؟ در این ویدیو، به پاسخ تمام این سوالات می‌پردازیم.
ایردراپ در کریپتو به معنی توزیع یا اهدای رایگان توکن بین دارندگان یک ارز دیجیتال (برای مثال اتر) به عنوان پاداش است. در واقع ایردراپ نوعی تبلیغ برای یک بلاک چین یا پروژه جدید است و به منظور اطلاع به جامعه بلاک چین از وجود چنین رمز ارزی است؛ این کار معمولا زمانی که این ارز در یک صرافی ارز دیجیتال برای معامله لیست می‌شود، به صورت ICO برگزار می‌شود. همچنین از Airdrop برای ارائه پاداش به کاربران وفادار نیز استفاده می‌شود.

ایردراپ‌ها عموما از طریق سایت سایت سازنده رمز ارز و فروم‌های ارزهای دیجیتال تبلیغ می‌شوند و کوین‌ها یا توکن‌های ایردراپ شده، فقط به کیف پول‌های دارندگان آن ارز ارسال می‌شوند. جهت دریافت این هدیه رایگان، کاربر باید حداقل میزانی از این توکن را داشته باشد (البته همه ایرادراپ‌ها شامل این مورد نمی‌شوند)، یا مقداری از کوینی که قرار است توکن بر روی بلاکچین آن کوین اجرا شود را داشته باشند (به عنوان مثال توکن قرار است در شبکه اتریوم اجرا شود و کاربران باید کوین اتر داشته باشند تا ایردارپ آن توکن خاص به آنها تعلق بگیرد و یا حتی داشتن کیف پول اتر کافی است) و یا یک وظیفه به خصوص را انجام دهد. این وظایف عموما ساده هستند؛ مثل انتشار پستی درباره این ارز در فروم‌های صفحات اجتماعی، ارتباط گیری با یکی از اعضای به خصوص این پروژه و یا نوشتن پست بلاگ.

یک ایردراپ معتبر کریپتو هرگز به دنبال سرمایه گذاری در ارز خود نیست؛ بلکه تنها به دنبال تبلیغات رمز ارز خود است. از طرف دیگر، برخی کلاهبرداران کریپتویی، با هدف ایردارپ قصد هک کاربران را دارند. بدین صورت که مقادیر بسیار کمی بیت کوین یا دیگر ارزهای رمزنگاری شده را برای کاربران ارسال می‌کنند و به محض اینکه کاربر آن مقادیر را به فرد دیگری ارسال کرد هویت او را شناسایی می‌کنند. این روش با نام حمله داستینگ (Dusting) شناخته می‌شود. کاربران همیشه باید در برابر واریزهای ناخواسته در کیف پول‌های خود هوشیار باشند و گول کلاهبرداران بیشمار را نخورند.
00:00 – 02:40 مقدمه ایردراپ
02:40 – 04:12 انواع ایردراپ
04:12 – 07:27 یونی سواپ
07:27 – 09:46 opensea
09:46 – 12:43 usd ایردراپ

22179

download Airdrop ایردراپ هایی که میتونند زندگیتون رو عوض کنند ؟ https://www.youtubepp.com/watch?v=6bWlGQ_filk

source in youtube

Amirim

hello my name is amir; i love bitcoin and dogecoin 🎯

Related Articles

23 Comments

  1. عالی بود واقعا واریز شد😍بیزحمت کمپانی اینوستم بزارین 🙏

  2. Salam..استاد نظر شما درمورد ایردراپهایرشبکه تموچین چیه ..آیا آینده‌ای دارند

  3. ‏‎دولت اوکراین قصد داره برا تشکر از کسایی که با ارزدجیتال در جریان جنگ به دولتش کمک کردن یه ایردراپ برگذار کنه هنوز مشخص نیس افراد واجد شرایط برای شرکت دراین ایردراپ چقد و چه توکنی دریافت میکنن!

  4. عالی ممنون ولی یه سوال ایردراپ های خفن چجوری میشه پیدا کرد؟

  5. سلام ببخشید بنظر شما ایردراپ Terk اسکم میشه!؟

  6. درود برشما آموزش هاتون عالیه کاش درمورد آیردراپ دامین ونحوه خرید واستفاده ازاون بیشتر توضیح میدادین.

  7. درود برشما آموزش هاتون عالیه کاش درمورد آیردراپ دامین ونحوه خرید واستفاده ازاون بیشتر توضیح میدادین.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button