ارزش بازار آلت کوین (TOTAL2) این هفته به شدت کاهش یافت و بیشتر سودهای قبلی را از دست داد.

با وجود این کاهش، ساختار صعودی آن در هر دو سطح افقی و مورب دست نخورده باقی می ماند. آیا TOTAL2 می‌تواند شتاب خود را بازیابد و دوباره امیدی برای فصل آلت‌کوین دیگر ایجاد کند؟

فصل آلت‌کوین در اولین راه‌گشایی سقوط می‌کند

به نظر می رسد رالی صعودی اخیر متوقف شده است. شرایط اخیر بازار باعث شد که بیت کوین و همچنین اتریوم به بالاترین سطح سالانه جدید رسیده است، همراه با افزایش قیمت آلت کوین ها. سیگنال شروع یک فصل احتمالی آلتکوین با سرد شدن بیت کوین. با این حال، اصلاحات شدید در سراسر هیئت مدیره بیش از 124 میلیون دلار نقدینگی داشته است. آیا این می تواند تأثیر بیشتری بر افزایش احتمالی آلتکوین داشته باشد؟

انحلال ارزهای 24 ساعته. منبع: کوینگلاس

ارزش بازار آلت کوین در هفته 10 تا 17 آوریل به شدت افزایش یافت. در حین انجام این کار، شکست از یک خط مقاومت نزولی بلندمدت که از زمان بالاترین سطح تاریخ برقرار بود و منطقه مقاومت افقی 605 میلیارد دلاری را تأیید کرد.

در حالی که TOTAL2 زیر این سطوح معامله می شد، روند نزولی در نظر گرفته شد. با این حال، پس از حرکت در بالای آنها، این امکان وجود دارد که گاوها دوباره دست بالا را به دست آورده باشند و یک برگشت صعودی جدید آغاز شده است. در حال حاضر انتظار می رود که هم خط مقاومت قبلی و هم منطقه 605 دلاری حمایت کنند.

حرکت هفتگی Crypto Market Cap (TOTALCAP).
TOTAL2 نمودار روزانه. منبع: TradingView

علاوه بر عملکرد قیمت، شاخص هفتگی قدرت نسبی (RSI) نیز یک قرائت صعودی ارائه می دهد. روند صعودی و نرخ بالای 50 نشان می دهد که بازار صعودی ادامه دارد. این اندیکاتور در ابتدای مارس به بالای 50 حرکت کرد (نماد سبز).

شاخص قدرت نسبی (RSI) یک شاخص حرکتی است که سرعت و میزان تغییرات اخیر قیمت یک دارایی را ارزیابی می‌کند و بینش‌هایی را در مورد شرایط بیش از ارزش یا کمتر از ارزش‌گذاری شده ارائه می‌دهد. معامله گران از RSI برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد خرید یا فروش این دارایی ها، بر اساس ارزیابی آن از حرکت قیمت یک ارز دیجیتال استفاده می کنند.

اگر این افزایش ادامه یابد، مقاومت بعدی 916 میلیارد دلار خواهد بود.

پیش‌بینی قیمت TOTAL2: آیا قیمت دوباره پا به پای خواهد گذاشت؟

تجزیه و تحلیل فنی از چارچوب زمانی روزانه با قرائت‌های هفته‌نامه مطابقت دارد. قیمت در حال حاضر در حال آزمایش مجدد ناحیه اصلی پشتیبانی افقی است که در بازه زمانی روزانه 610 میلیارد دلار است.

علاوه بر این، در خط حمایت یک کانال موازی صعودی پرش می کند. هنگامی که چنین کانال هایی حاوی تغییرات قیمت باشند، لمس های متعددی از هر دو خط مقاومت و حمایت انتظار می رود.

از آنجایی که قیمت در حال حاضر بالاتر از خط وسط کانال معامله می شود، افزایش به سمت خط مقاومت آن انتظار می رود. خط مقاومت این کانال با قیمت متوسط ​​720 میلیارد دلار است.

TOTAL2 پیش بینی قیمت
TOTAL2 نمودار روزانه. منبع: TradingView

علی‌رغم این خوانش‌های صعودی، نزدیک شدن به زیر محدوده حمایتی 605 میلیارد دلاری می‌تواند باعث سقوط شدید به خط حمایت کانال در 560 میلیارد دلار شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post آیا امیدهای فصل آلت کوین پس از انحلال 125 میلیون دلاری از بین رفته است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *