ارزش بازار آلت کوین به زیر سطح افقی بلندمدت رسیده است و اعتبار شکست قبلی را به خطر می اندازد.

با توجه به کاهش، شکست طولانی مدت قبلی در حال حاضر در معرض خطر است. اگر ارزش بازار آلتکوین به زودی تغییر نکند، ممکن است یک فروش شدید رخ دهد.

فصل آلت کوین امیدوار است که موفقیت زیادی کسب کند

در هفته 10 تا 17 آوریل، ارزش بازار آلت کوین افزایش شدیدی را تجربه کرد. این شکست تأیید کرد که قیمت از یک خط مقاومت نزولی بلندمدت که از زمان بالاترین حد خود در حال اجرا بود، خارج شده است.

علاوه بر این، باعث حرکتی بالاتر از ناحیه مقاومت افقی 605 میلیارد دلاری شد. این نشان می دهد که گاوها کنترل را به دست گرفته اند و روند صعودی جدیدی آغاز شده است.

با این حال، کل شکست یک انحراف بود (دایره قرمز). TOTAL2 در هفته آینده به زیر منطقه 605 دلار سقوط کرد و آن را به عنوان مقاومت تأیید کرد.

این یک توسعه نزولی در نظر گرفته می شود زیرا حرکت صعودی نمی تواند پایدار بماند. این فصل جایگزین احتمالی آینده را در معرض خطر قرار می دهد.

نمودار هفتگی TOTALCAP. منبع: TradingView

با این حال، شاخص قدرت نسبی هفتگی (RSI) یک نرخ صعودی با روند صعودی و نرخ بالای 50 را نشان می دهد که نشان می دهد بازار صعودی همچنان ادامه دارد.

معامله گران از RSI برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد خرید یا فروش دارایی بر اساس ارزیابی آن از حرکت قیمت کریپتو استفاده می کنند. در صورت تداوم این افزایش، مقاومت بعدی 916 میلیارد دلار پیش بینی می شود.

مقاومت بعدی 920 میلیارد دلار است، در حالی که نزدیکترین ناحیه مقاومت در 550 میلیارد دلار است که توسط خط مقاومت نزولی قبلی ایجاد شده است.

پیش بینی قیمت ارزش بازار آلت کوین: آیا قیمت سقوط می کند

تحلیل تکنیکال از بازه زمانی روزانه، قرائتی مشابه با تحلیل هفتگی می دهد. حرکت قیمت از ابتدای سال در یک کانال موازی صعودی مهار شده است.

این یک نوع الگوی اصلاحی است که در آن قیمت بین دو خط مقاومت و حمایت موازی جهش می کند تا در نهایت شکسته شود.

این الگو با خوانش های هفتگی تلاقی دارد زیرا رد شدن از منطقه 605 میلیارد دلاری نیز با خط میانی کانال مطابقت دارد. این واقعیت که قیمت در بخش پایینی کانال معامله می شود، قرائت های نزولی را تقویت می کند.

در نهایت، شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) زیر 50 و در حال کاهش است. RSI یک شاخص حرکتی است که توسط معامله گران برای ارزیابی اینکه آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا باید یک دارایی را انباشته یا بفروشد استفاده می کند.

خوانش های بالای 50 و روند صعودی نشان می دهد که گاو نر همچنان دارای مزیت است، در حالی که خوانش های زیر 50 برعکس را نشان می دهد. قرائت RSI فعلی زیر 50 و در حال کاهش است که نشانه ای از روند نزولی است.

در نتیجه، افت خط حمایتی کانال به 560 میلیارد دلار محتمل ترین سناریو است. این همچنین خط مقاومت بلند مدت را تأیید می کند.

جنبش ارزش بازار آلت کوین
نمودار روزانه TOTALCAP. منبع: TradingView

علی‌رغم این قرائت‌های نزولی، حرکت به بالای مقاومت 605 میلیارد دلاری می‌تواند یک پمپ تیز به خط مقاومت کانال در 730 میلیارد دلار ایجاد کند.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post احساسات فصل آلتکوین پس از فروش به شدت تند شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *