Cult DAO (CULT)، یک پروژه سرمایه‌داری غیرمتمرکز، پس از توییت ایلان ماسک، طی یک ساعت بیش از 70 درصد رشد کرد.

توییت‌های ماسک تأثیرات متعددی بر قیمت برخی ارزهای دیجیتال و همچنین برخی سهام داشته است. اغلب جامعه توییت های او را در نظر می گیرد به عنوان تاییدیه ای برای سکه های میم مختلف.

آیا ایلان ماسک در مورد Cult DAO صحبت می کند؟

روز سه شنبه، ایلان ماسک توییت کرد«فرهنگ/فرهنگ». اما این توییت دو کلمه ای منجر به افزایش بیش از 70 درصدی قیمت CULT در عرض یک ساعت شد.

افزایش قیمت به عنوان اعضای جامعه اتفاق افتاد حدس زد اگر ایلان ماسک در مورد Cult DAO توییت می کرد. در زمان نوشتن، CULT با قیمت 0.00000757 دلار معامله می شود که در 24 ساعت بیش از 53 درصد افزایش یافته است.

منبع: BeInCrypto

Cult یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) است که در پلتفرم های غیرمتمرکز سرمایه گذاری می کند.

وب سایت رسمی می گوید“هدف CULT توانمندسازی و تامین مالی کسانی است که در آینده غیرمتمرکز ما ایجاد می کنند و به آنها کمک می کنند. ما به کسانی کمک مالی می کنیم که آماده اند زنجیره ها را بشکنند و ایده ای داشته باشند که می تواند دنیای ما را تغییر دهد.»

توییت‌های ماسک، سکه‌های میم را به سرعت بالا می‌برند

این اولین بار نیست که توییت ایلان ماسک بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد. سکه میم فلوکی اینو (FLOKI) پس از ایلان ماسک ایجاد شد توییت کرد که نام شیبا اینو خود را فلوکی بگذارد.

و در سال 2021، BeInCrypto گزارش داد که ماسک عکسی از سگ خود را منتشر کرده است که منجر به سود بیش از 1000٪ در برخی از میم کوین ها شده است.

ماه گذشته، او لوگوی توییتر را به لوگوی Doge تغییر داد، که منجر به افزایش بیش از 34 درصدی Dogecoin (DOGE) شد. اما پس از اینکه ماسک لوگوی اصلی توییتر را دوباره نصب کرد، قیمت DOGE تقریباً به سطح قبل از رالی خود کاهش یافت.

درباره CULT، Elon Musk یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست الون ماسک ظاهراً آلتکوین دیگری را تأیید می کند، قیمت 70 درصد جهش می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *