Filecoin اعلام کرده است که با راه اندازی پروژه Filecoin Web Services (FWS) رودررو با خدمات وب آمازون (AWS) مقابله خواهد کرد.

AWS با بیش از 33 درصد سهم بازار، یک بازیگر غالب در بازار رایانش ابری است. با این حال، با FWS، Filecoin برای ایجاد یک رقیب منبع باز برای AWS، Google Cloud Platform (GCP) و Azure وارد عمل شده است.

با FWS، این پروژه می‌خواهد یک تجربه توسعه‌دهنده در سطح ابری و یک شبکه غیرمتمرکز شفافیت و مزایای منبع باز را ارائه دهد.

توسعه دهندگان اصلی در حال افول

با توجه به الف متوسط FWS مجموعه ای از فناوری های محاسباتی و ذخیره سازی است که بر روی شبکه Filecoin ساخته شده است. Filecoin یک شبکه ذخیره سازی منبع باز و غیرمتمرکز است که از مدل peer-to-peer برای ذخیره فایل ها استفاده می کند.

با این حال، با توجه به ترمینال توکنبا گسترش Filecoin به محصولات جدید، توسعه دهندگان اصلی آن به طور مداوم در حال کاهش هستند. در 30 روز گذشته، به طور متوسط، 8.6 کاهش در توسعه دهندگان اصلی وجود داشته است که 1+ را به مخازن عمومی GitHub پروژه متعهد کردند.

توسعه دهندگان هسته روزانه در 30 روز گذشته. منبع: ترمینال توکن

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین (FIL).

قیمت Filecoin (FIL) از 19 فوریه تحت خط مقاومت نزولی قرار گرفته است. در حال حاضر، درست بالاتر از سطح حمایت اصلاحی 0.618 Fib در 5.07 دلار معامله می شود. نقطه همگرایی بین خط مقاومت و ناحیه حمایت بسیار نزدیک است. در نتیجه به زودی یک حرکت قاطع انتظار می رود.

اگر قیمت FIL شکسته شود، می تواند به مقاومت بعدی در 6.80 دلار افزایش یابد. با این حال، اگر شکست بخورد، ممکن است تا 4.30 دلار سقوط کند.

FIL/USDT، Binance. منبع: TradingView

علیرغم اعلام این خبر، به نظر می رسد که جامعه از عملکرد قیمت Filecoin ناامید شده است. یک کاربر توییتر، Nguyen Thanh Hieu، نوشت“هیچ اتفاقی نیفتاد. هنوز کمتر از 5.3 دلار است در حالی که بیت کوین 29 هزار دلار است. FIL/BTC مثل هیچ کس پایین می آید. Ppls با BTC bc مبادله می‌کنند، آنها دیگر از این shtcoin خوششان نمی‌آید.”

چیزی برای گفتن در مورد FWS، خدمات وب آمازون یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید تیک توک، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست Filecoin سلطه AWS را با رایانش ابری غیرمتمرکز به چالش می کشد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *