سزاری گراف، تحلیلگر مشهور سرمایه گذاری، چشم انداز بدی را برای قیمت بیت کوین به اشتراک گذاشته است. به نظر او، BTC ممکن است به سطوح فاجعه بار سقوط کند.

در 11 می، گراف گفت که قیمت بیت کوین ممکن است تا 3 دلار سقوط کند. این پیش بینی وحشیانه بر اساس نفوذ تتر و بایننس بر بازارهای بیت کوین بود.

گراف اغلب افکار خود را در مورد چندین موضوع در زمینه مالی و اقتصاد با 42500 دنبال کننده خود در توییتر به اشتراک گذاشته است. او در وب سایت خود، مجموعه ای از وبینارهای سرمایه گذاری را تبلیغ می کند و خدمات مشاوره ای ارائه می دهد.

به گفته مشاور مالی لهستانی، سقوط تتر یا بایننس یا هر دو می‌تواند قیمت بیت‌کوین را به سطوحی برساند که برای یک دهه مشاهده نشده بود:

او گفت (ترجمه):

بدون تتر و بایننس، 27000 USDT فعلی در هر BTC به 2.7 دلار در هر BTC تبدیل خواهد شد. سپس کریپتو می تواند دوباره از نظر مالی جذاب شود. از دست دادن فرصت بهتر از پول است. بهتر است صبر کنید.»

او در 13 مه روشن شد که پیش بینی قیمت سقوط به 2700 دلار بود نه 3 دلار.

آیا قیمت بیت کوین ممکن است سقوط کند؟

تتر با تقریباً 83 میلیارد دلار USDT در گردش، نفوذ زیادی بر بازارهای رمزنگاری دارد. این در حال حاضر حدود 7 درصد از کل سرمایه بازار کریپتو را تشکیل می دهد.

با این حال، این شرکت اخیرا یک گزارش تضمینی منتشر کرده است که بیان می‌کند استیبل کوین کاملاً پشتیبانی می‌شود. تتر گزارش داد که ذخایر مازاد افزایش یافته است که به بالاترین حد تاریخ 2.44 میلیارد دلار رسیده است. وی خاطرنشان کرد که بیشتر ذخایر آن در اسناد خزانه داری ایالات متحده سرمایه گذاری می شود.

بایننس بزرگترین صرافی رمزارز جهان است، بنابراین نفوذ آن نیز قابل توجه است. بایننس همچنین به مشتریان خود اطمینان داده است که توکن های پشتیبان ذخایر کامل فهرست شده در بورس را دارد. با این حال، این شرکت در حال حاضر در تیررس رگولاتورهای ایالات متحده است که در حال انجام یک سرکوب گسترده در همه صرافی‌های رمزنگاری هستند.

علاوه بر این، بایننس اخیراً شاهد کاهش حجم معاملات بوده است اما همچنان غالب است.

این پیش بینی های روز قیامت را عموما باید با کمی نمک در نظر گرفت. مفسران ضد کریپتو مانند سزاری گراف، نوریل روبینی و پیتر شیف اغلب زمانی که بازارهای رمزنگاری نزولی هستند، اظهارات وحشیانه ای را مطرح می کنند. زمانی که بازارهای گاوی در نوسان کامل هستند، عموماً آرام هستند.

چشم انداز قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در روز در زمان نوشتن 1.3 درصد افزایش یافت. در نتیجه، این دارایی در جریان معاملات صبح دوشنبه آسیا به قیمت 27195 دلار تغییر کرد.

قیمت بیت کوین 1 وات | BeInCrypto

احتمالاً اصلاح بازار عمیق تر می شود و تحلیلگران پیش بینی می کنند که تا حدود 24000 دلار کاهش یابد. سقوط فاجعه بار به 2700 دلار در این مرحله بسیار بعید است.

پست پیش بینی روز رستاخیز قیمت بیت کوین (BTC) توسط تحلیلگر برای اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *