تحلیلگر نیکلاس مرتن دوباره ظاهر شد برای پیش بینی اینکه بیت کوین (BTC) در ماه سپتامبر به 12000 دلار کاهش می یابد همانطور که بازار نزولی ادامه دارد.

یوتیوبر با 511000 مشترک گفت که افزایش اخیر بیت کوین موقتی بوده و دارایی در ماه سپتامبر به 12000 دلار کاهش خواهد یافت. معامله گر کریپتو استدلال کرد که بازار نزولی به پایان نرسیده است.

مرتن به سرمایه گذاران توصیه می کند که در پایان نامه بازیابی بیت کوین تجدید نظر کنند

در ویدیوی زیر، مرتن از جمله پیش‌بینی می‌کند:

ما به نقطه عطفی نزدیک می‌شویم که قیمت بیت‌کوین می‌تواند برای مدت کوتاهی تنظیم شود، جایی که می‌خواهیم بازه زمانی هفتگی را در شاخص حرکت کلیدی خود تغییر دهیم.»

علیرغم همبستگی قبلی، معامله گر کریپتو اشاره می کند که بیت کوین شروع به عقب افتادن در بازارهای سهام سنتی کرده است.

نمودار BTC/USD | منبع: TradingView

این تحلیلگر خاطرنشان می کند که بیت کوین شروع به عقب افتادن از رشد مایکروسافت و انویدیا کرده است.

بیت کوین قطعاً در چند ماه گذشته حرکت های خوبی انجام داده است. با این حال، سوالی که باید از خود بپرسید این است که آیا این موضوع ادامه خواهد داشت یا خیر. حتی اگر در ماه نوامبر خرید کرده اید، (و) اکنون به خرید فکر می کنید، (باید) از خود بپرسید: آیا بیت کوین همچنان اسب پیشرو در مسابقه خواهد بود؟

«زیرا آنچه در چند ماه گذشته در اینجا دیدیم بسیار شبیه به آنچه در مورد قیمت (قبلی) دیده بودیم است. دقیقا همان محدوده … که قبلاً حمایت قبلی در آخرین بازار صعودی بود، مانند آن … در ماه می است که به عنوان مقاومت عمل می کند.

ما حتی به سمت باند بالایی که حدود 32000 تا 33000 دلار بود به اینجا نرسیدیم، همانطور که بسیاری از مردم خواستار خروج از بازار بودند. معمولاً مردم انتظارات خود را برای ادامه جابجایی پست هدف بسیار بالا می‌دانند و در نهایت سود نمی‌برند.»

بیت کوین باید از 27600 دلار عبور کند تا صعودی شود

سایر تحلیلگران در مورد کوتاه مدت چه می گویند؟ مطابق با Rekt Capitalبیت کوین باید تا پایان هفته گذشته بالای 27600 دلار بسته می شد، که نشد.

تحلیلگر معتقد است که این تایید دیگری بر روند منفی است. آنها استدلال می کنند که بیت کوین باید به 27600 دلار برسد تا دوباره وارد قلمرو صعودی شود.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

تحلیلگران معتقدند که قیمت بیت کوین (BTC) به 12000 دلار کاهش می یابد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *