اندرو تیت کیک بوکسور سابق و اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی بحث برانگیز در توییتر اعلام کرد که پول در رمزارز در حال کاهش است.

در همین حال، میلیونر آمریکایی سرمایه‌گذاری رمزنگاری بدون مدرک BS را در دانشگاه آنلاین خود به عنوان بخشی از ایجاد ثروت «مدرن» ترویج می‌کند.

اندرو تیت: «نسل جدید نردها»

تیت اشاره کرد که موج جدیدی از «بچه‌های رمزنگاری» با دانش فناوری وجود دارد. به گفته این شخصیت اینترنتی که با سوء ظن جرایم سازمان‌یافته و قاچاق انسان مواجه بود، بچه‌های کریپتو از طریق اعمال فریبکارانه ثروت قابل توجهی به دست آوردند. او ادعا می‌کند که این بازاریابان از طریق تجارت دارایی‌های دیجیتالی مانند NFT و ارزهای دیجیتال مبهم درآمد کسب کرده‌اند.

با این حال، او معتقد است که ماهیت زمانی سودآور این رشته کم شده است. با تاکید بر اینکه بسیاری از این جوانان را در شرایط سخت مالی قرار داده است.

اونم همینطور اشاره شد اینفلوئنسرها علیرغم فقدان تجربه عملی و مهارت های دنیای واقعی، با خوش شانسی محض کسب درآمد کردند:

«بعضی جوان 25 ساله که بر سر شما فریاد می‌زند که پول آسان است، علیرغم اینکه پولش را در ساده‌ترین زمان دنیا به دست می‌آورد تا از روی شانس کورکورانه پولدار شود. گولش را نخور.”

تیت تکرار کرد که پول درآوردن از روی خوش شانسی در بازار شکست خورده سکه، یک فرد را متخصص نمی کند. جالب است زیرا او هنوز یک “گورو” دوره فروش است که در مورد دیگر بازاریابان ارزهای دیجیتال هشدار می دهد.

اندرو ‘کبرا’ تیت به منظور آموزش نوشتن آزاد، ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاری و تجارت، دانشگاه Hustler’s 4.0 را تبلیغ می کند. تیت همچنین سایر اینفلوئنسرهای کریپتو را به‌عنوان «خودی‌های کودکانه»، «پول آسان» و «کلاه‌برداران متکبر» به طور همزمان برچسب‌گذاری می‌کند.

دانشگاه اندرو تیت هاستلر 4.0 صفحه فرود گام صدا

پیش بینی یک گاو نر

در حالی که این زندانی سابق خود را به عنوان یک “گورو” سخت کوش معرفی می کند تا دانش آموزان خود را “ثروتمندتر” کند، یادآوری خوبی است که رمزنگاری او اخیرا مصادره شده است. طبق گزارش ها، قبل از دستگیری توسط مقامات رومانیایی در سال جاری، تیت 5 BTC توسط پلیس ضبط شده بود. مطابق با گزارش هامقامات کنترل کیف پول دیجیتال تیت و برادرش را که حاوی 500 هزار دلار ارز دیجیتال بود، در دست گرفتند.

با این حال، تیت دوره های خود را به عنوان “بدون مزخرف، بدون کرک، فقط درس های سخت در کسب درآمد” تبلیغ می کند. علاوه بر این، اینفلوئنسر قبلاً اظهار داشت که پول فیات بی ارزش است، و اضافه کرد که «کریپتو برای یک سری چیزها شگفت‌انگیز است»، مانند پوشش تورم.

اندرو تیت در پادکست Pomp متمرکز بر رمزنگاری آنتونی پمپلیانو
اندرو تیت در پادکست Pomp متمرکز بر رمزنگاری آنتونی پمپلیانو

در همین حال، تایید او در حالی صورت می‌گیرد که دیوید گوخشتاین، کارآفرین، در توییتی پیش‌بینی کرده بود که یک گاو نر دیگر پیش‌بینی شود.

گوخشتاین همچنین پیش‌بینی می‌کند که محبوبیت یک memecoin به طور کلی باعث افزایش نرخ رشد می‌شود و علاقه بازاریاب‌ها، اینفلوئنسرها و افراد مشهور را افزایش می‌دهد.

پست اندرو تیت می گوید «پول آسان» دیگر در کریپتو نیست، هنوز هم دانشگاه شیلینگ هاستلر اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *