اندرو تیت، کیک بوکسور حرفه ای سابق، چند ساعت پس از انتشار سکه میم دلاری SLUTS، در توییتر ادعا کرد که او مغز پشت آن نیست. با این حال، دلایلی وجود دارد که باور کنیم او ممکن است کاملاً با این پروژه ارتباط نداشته باشد.

این شخصیت رسانه ای جنجالی قبل از پخش زنده در مورد توکن ویروسی توییت کرد. آیا او در تلاش است تا از نماد کثیف پول نقد کند؟

جوک اندرو تیت منجر به افزایش نشانه Sluts می شود

Sluts Token در ساعات صبح روز 16 مه پخش شد اتراسکنحداکثر عرضه 10 میلیون سکه، 1577 دارنده و حدود 10000 تراکنش ثبت شده است.

قابل ذکر است که این دارایی اطلاعات حیاتی پروژه را از دست داده است و به نظر می رسد یک الگوی رفتاری برای سود ویروسی راه اندازی شود.

در همین حال، تیت، که به زن ستیزی، نژادپرستی و خشونت متهم شده است، در توییتر درباره راه اندازی آن صحبت کرد. تیت از اینکه پیش‌بینی نمی‌کرد که یکسری از مردم به سرعت ارز دیجیتالی به نام $sluts را بر اساس شوخی‌ای که در یک توییت انجام داده است، ایجاد کنند، ابراز شگفتی کرد. تیت مورد سوال قرار گرفت هویت و فعالیت های این افراد، با اشاره به جامعه رمزنگاری به عنوان “اوتیست های دژن” و “باکره های معتاد به قمار”.

در واکنش، چندین اکانت فالوور شروع به یکسان سازی توییت تیت با استراتژی ایجاد «ثروت نسلی» کردند، در حالی که دیگران با نام بردن از او به عنوان «کلاهبردار سریالی شناخته شده» مخالفت کردند. در ظاهر، به نظر می‌رسد که شلخته‌های دلاری در حال تبدیل شدن به یک پول نقد با استفاده از ایردراپ، هدایا، تماس‌های خرید و توییت‌هایی درباره خلق ثروت هستند.

در همین حال، معامله گر کریپتو Gainzy پیشنهاد کرد که اگرچه تیت ممکن است شخصاً این سکه را راه اندازی نکرده باشد، اما از تأثیر ویروسی که توییت هایش می تواند داشته باشد آگاه است. اینفلوئنسر اشاره کرد که تیت حتی نماد تیک تیک را در توییت خود گنجانده است که نشان دهنده درک پیامدهای مالی بالقوه است.

اگر تیت آگاهانه از روند فعلی تب سکه میم استفاده کند، این گمانه‌زنی‌ها را برانگیخته است.

بدون رتبه بندی قابلیت اطمینان

مطابق با dextools.io داده ها، SLUTS در حال حاضر با قیمت 0.055 دلار معامله می شود، اما دارای امتیاز قابلیت اطمینان 1/99 است. کل نقدینگی توکن در Uniswap V2 Pool حدود 142710 دلار تخمین زده می شود.

جفت معاملاتی $SLUTS/USD | Dextools.io / TradingView

پپه (PEPE) که در هفته‌های اخیر به جنون میم کوین منجر شد، شروع به از دست دادن بخار کرده است. یکی دیگر از مم های رمزنگاری شده، هومر کوین، در آخر هفته به شهرت رسید.

شایان ذکر است که اندرو تیت یک دوره سرمایه گذاری رمزنگاری «بدون BS» را در پلتفرم آنلاین دانشگاه Hustler’s خود به عنوان بخشی از آنچه او «ایجاد ثروت مدرن» می نامد، ترویج می کند. اگرچه، این نیز با اظهارات اخیر او مبنی بر اینکه ارزهای دیجیتال ارزشی ندارند، مغایرت دارد.

وب سایت دانشگاه دیجیتال ادعا می کند که به دانشجویان آموزش می دهد که چگونه از معامله گران و سرمایه گذاران موفق ارزهای دیجیتال تقلید کنند. مشخص نیست که آیا فناوری مربوط به ساخت این ارزهای دیجیتال را آموزش می دهد یا خیر. این دوره دارای امتیاز 3/10 از دانش آموزی است که ادعاها آن را گرفته است. دانش آموز دوره را طولانی و ابتدایی با ارزش حرفه ای افزوده کمی رد کرد.

در همین حال، سرعت ایجاد و استقرار میم کوین ها نگرانی هایی را ایجاد می کند. ویدئویی که اخیرا در توییتر منتشر شده است، نگرانی‌هایی را در مورد افزایش تعداد قالی‌کشی‌ها برانگیخته است. این نشان می دهد که یک سکه میم در تنها 27 ثانیه ایجاد و مستقر می شود.

پست آیا اندرو تیت یک سکه میم کثیف پمپ می کند؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *