توکن مرتبط با Bored Ape Yacht Club ApeCoin یک میلیون دلار به توسعه اتریوم کمک کرده است. جامعه در پیشنهادی برای تایید این اهدا رای داد.

یک پیشنهاد رای گیری نشان می دهد که جامعه ApeCoin به کمک یک میلیون دلاری برای کمک به توسعه اتریوم رأی داده است. AIP-230، پیشنهاد، عنوان داشت: «من از میمون‌ها متنفر نیستم، فقط می‌خواهم آنها برای کالاهای عمومی هزینه کنند!» ارجاع به توییتی که ویتالیک بوترین ایجاد کرده است.

46.21 درصد از رأی دهندگان موافق این پیشنهاد، 29.96 درصد مخالف و 23.84 درصد تصمیم به رای ممتنع گرفتند.

نتایج رای گیری از پیشنهاد ApeCoin: عکس فوری

هدف از این پیشنهاد دستیابی به چندین هدف، از جمله بازگرداندن به جامعه اتریوم، ادامه کار توسعه حول انتزاع حساب، و معرفی توسعه دهندگان به ApeCoin بود. برای دستیابی به این اهداف، جامعه قصد دارد 300000 دلار به ETHGlobal اهدا کند. 700000 دلار باقیمانده برای تامین مالی 11 هکاتون ApeCoin و حداقل پنج طرح خیر عمومی استفاده خواهد شد.

معاریاب، نویسنده پیشنهاد، اظهار داشت که جامعه داوران هکاتون را انتخاب خواهد کرد. در مورد انگیزه، آنها گفتند که حمایت از اتریوم مهم است:

ApeCoin بدون اتریوم امکان پذیر نخواهد بود. به عنوان یک کالای عمومی، اتریوم از مسئولیت مشترک و قدردانی جمعی سود می برد و جامعه ApeCoin باید تلاشی هماهنگ برای حمایت مستقیم از این اکوسیستم انجام دهد.

انتزاع حساب در دستور کار

بوترین توییت در 22 مارس انگیزه برای این پیشنهاد بود. علاوه بر این، چند ماه بعد، یکی از بنیانگذاران اتریوم بیانیه ای در مورد انتزاع حساب در سطح پروتکل ارائه کرد. به طور خاص، او پیشنهاد کرد که اگر یک پنجم کار را در این زمینه بگذاریم، از قبل در یک “آرمانشهر امنیتی کیف پول” قرار خواهیم گرفت.

به این ترتیب، 50,000 دلار جوایز از 700,000 دلار تخصیص یافته به هکاتون ها و طرح های خیر عمومی برای انتزاع حساب و ابتکارات مربوط به NFT ها، DAO ها و مقیاس گذاری zk استفاده می شود. یک پیشنهاد اتریوم، به نام EIP-4337، مربوط به انتزاع حساب، در حال حاضر در حال انجام است.

اتفاقات در اکوسیستم ApeCoin

رأی‌گیری‌های دیگری نیز در جامعه ApeCoin صورت گرفته است. این شامل رای دادن برای ایجاد یک وب سایت خبری شبانه روزی اختصاص داده شده به Bored Ape Yacht Club به نام Bored Ape Gazette. استیکینگ ApeCoin نیز فعال شده است و ابزاری را به توکن اضافه کرده است.

رای های دیگر شامل رای دادن در بازار ApeCoin DAO NFT است. این توکن و جامعه آن همچنان در فضای NFT نفوذ زیادی دارند. این احتمال وجود دارد که در آینده نزدیک رای های بیشتری برگزار شود.

پست انجمن ApeCoin یک میلیون دلار به توسعه اتریوم کمک می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *