پس از آزمایش 9.50 دلار در 18 آوریل، تا پایان 11 می، قیمت Axie Infinity (AXS) 28٪ کاهش یافت. با این حال، اعلامیه‌های اخیر اکوسیستم منجر به حرکت‌های مثبت در معیارهای حیاتی روی زنجیره شده است. آیا سرمایه گذاران اکنون شروع به موضع گیری برای پیش بینی قیمت AXS صعودی خواهند کرد؟

Axie Infinity (AXS) با واکنش بازارها به لیست اخیر آن در Appstore اپل، 10 درصد از 6.75 دلار به 7.4 دلار افزایش یافت. این فهرست به کاربران دستگاه های اپل در سراسر آمریکای لاتین و آسیا امکان می دهد بازی استراتژی مبتنی بر کارت “Axie Infinity: Origins” را دانلود کنند.

در زمان انتشار، اکوسیستم Axie Infinity در حال حاضر شاهد افزایش 300 درصدی گیمرهای جدیدی بود که به شبکه پیوستند. با توجه به احساسات اجتماعی که هنوز از سطوح سرخوشی پایین تر است، قیمت AXS ممکن است افزایش بیشتری پیدا کند زیرا سرمایه گذاران استراتژیک به این اخبار واکنش نشان می دهند.

کاربران جدید به شبکه Axie Infinity می روند

رشد شبکه تعداد آدرس‌های کیف پول جدید ایجاد شده در شبکه بلاک چین را ردیابی می‌کند. پس از کاهش شدید در ماه آوریل، نمودار زیر نشان می‌دهد که چگونه رشد شبکه AXS نسبت به پایین‌ترین حد اخیر خود در یک هفته گذشته 300 درصد افزایش یافته است.

در 12 می، 35 کاربر جدید به شبکه AXS پیوستند. تقریباً 12 ساعت پس از فهرست شدن Apple Appstore در 17 می، 137 آدرس جدید قبلاً ایجاد شده بود.

پیش‌بینی قیمت Axie Infinity (AXS) مه 2023 – رشد شبکه. منبع: مقدس 

با بیش از 1.8 میلیارد دستگاه فعال اپل در سراسر جهان، جای تعجب نیست که Axie Infinity افزایش کاربران جدید را تجربه کرده است.

رشد شبکه AXS ممکن است زمانی افزایش یابد که بازی در سایر مناطق اپل اپ استور فراتر از LatAm و آسیا در دسترس قرار گیرد.

اگر این روند صعودی ادامه یابد، تقاضای گیمرهای جدید برای دارایی های درون بازی می تواند پیش بینی صعودی قیمت AXS را تایید کند.

فهرست اپل اپ استور هنوز قیمتی ندارد

بازارها هنوز در لیست اپل اپ استور بازی Axie Infinity قیمت گذاری نکرده اند. بر اساس داده های زنجیره ای، احساسات اجتماعی پیرامون توکن AXS هنوز تا حد زیادی منفی است.

معیار سنجش احساسات وزنی Santiment که نسبت ذکرهای مثبت یک دارایی را به موارد منفی مقایسه می‌کند، همچنان در منطقه منفی باقی می‌ماند. نمودار زیر نشان می دهد که احساسات وزنی AXS هنوز در حدود -0.75 است.

پیش بینی قیمت Axie Infinity (AXS) - احساسات وزنی - می 2023.
پیش بینی قیمت Axie Infinity (AXS) – Weighted Sentiment – ​​May 2023. منبع: مقدس

هنگامی که روند احساسات وزنی در طول افزایش قیمت منفی است، سرمایه گذاران استراتژیک که به دنبال خرید در نقطه بحرانی یک برگشت صعودی هستند، می توانند این زمان بندی عالی را برای ورود به بازار در نظر بگیرند.

و با توجه به اینکه احساسات اجتماعی هنوز به طور قابل توجهی کمتر از اوج سرخوشی اخیر 0.33 ثبت شده در 20 آوریل است، نشان می دهد که قیمت AXS همچنان می تواند به طور قابل توجهی بالاتر رود.

پیش‌بینی قیمت AXS: گاوها می‌توانند دوباره ۱۱ دلار قیمت بگیرند

طبق داده‌های IntoTheBlock’s Global In/Out of Money (GIOM)، AXS احتمالاً برای اولین بار از ژانویه 2023 به بالای 11 دلار صعود می کند.

اما قبل از اینکه دارندگان بتوانند از پیش‌بینی قیمت صعودی Axie Infinity مطمئن شوند، AXS باید ابتدا مقاومت 8.79 دلاری را کاهش دهد. در آن منطقه، 7640 سرمایه‌گذار که 130 میلیون توکن AXS را با حداکثر قیمت 8.79 دلار خریداری کرده‌اند، می‌توانند سود خود را ثبت کنند و به‌طور ناخواسته روند رالی را متوقف کنند.

اما اگر پیش‌بینی مثبت قیمت AXS عملی شود، قیمت احتمالاً به 11.14 دلار افزایش خواهد یافت.

پیش‌بینی قیمت Axie Infinity (AXS) - مه 2023. داده‌های GIOM
پیش‌بینی قیمت Axie Infinity (AXS) – می 2023. داده‌های GIOM – منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر قیمت AXS به زیر منطقه پشتیبانی 6.8 دلار سقوط کند، روند نزولی ممکن است بازگردد. اما حمایت صعودی از سوی 3000 دارنده که 1.6 میلیون AXS را با قیمت متوسط ​​6.84 دلار خریداری کردند، می‌تواند از این افت جلوگیری کند.

اگرچه بعید است، اما عدم حفظ حمایت 6.84 دلاری می تواند پیش بینی صعودی قیمت AXS را باطل کند و باعث افت تا 5.92 دلار شود.

The post آیا انتظار می رود قیمت Axie Infinity (AXS) به دنبال لیست AppStore اپل افزایش یابد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *