قیمت Aptos (APT) بین سطوح حمایت و مقاومت حیاتی معامله می شود. شکستن یا کاهش آن می تواند روند آینده را تعیین کند.

عملکرد قیمت و خوانش شاخص قدرت نسبی (RSI) هر دو نشانه های ترکیبی را ارائه می دهند. بنابراین، هر دو احتمال صعودی و نزولی در حال حاضر دست نخورده باقی می مانند.

قیمت Aptos سالانه پایین است

قیمت APR از ابتدای فوریه تحت یک خط مقاومت نزولی قرار گرفته است. بنابراین، تا زمانی که خط در جای خود است، روند را می توان نزولی در نظر گرفت.

در طول این مدت، قیمت APT بالاتر از منطقه حمایت افقی بلند مدت 10.20 دلار معامله شده است.

این منطقه بسیار مهم است زیرا قبلاً در اکتبر 2022 مقاومت نشان داد و سپس به حمایت روی آورد.

نمودار روزانه APT/USDT. منبع: TradingView

در ابتدای ماه می، قیمت APT از منطقه شکست خورد که نشانه ای از روند نزولی است.

سپس، در 12 می به 7.70 دلار رسید. پایین ترین سطح منطقه افقی 8 دلار را به عنوان حمایت تایید کرد. اکنون، قیمت APT در محدوده ای بین قیمت های متوسط ​​8 تا 10.20 دلار معامله می شود.

پیش‌بینی قیمت APT برای آوریل: سودهای بیشتر در پیش است

تحلیل تکنیکال از بازه زمانی 12 ساعته پیش‌بینی قیمت Aptos مختلطی را ارائه می‌کند، زیرا استدلال‌هایی برای هر دو طرف صعودی و نزولی وجود دارد.

در سمت صعودی، قیمت در تلاقی سطوح حمایتی در 8.20 دلار افزایش یافت. علاوه بر ناحیه پشتیبانی افقی که قبلاً مشخص شده بود، سطح نیز با خط پشتیبانی یک کانال موازی نزولی منطبق است.

این کانال‌ها معمولاً حاوی حرکات اصلاحی هستند، به این معنی که احتمال خروج از آن محتمل‌ترین سناریو است.

با این حال، قیمت سطح پشتیبانی 0.618 فیب اصلاحی حیاتی را نیز از دست داد. با توجه به اصل اصلاح سطوح فیبوناچی، به دنبال تغییر قابل توجه قیمت در یک جهت، انتظار می‌رود که قیمت قبل از از سرگیری در جهت اولیه خود، تا حدی به سطح قیمت قبلی بازگردد یا به سطح قبلی بازگردد.

سطح 0.618 سطحی است که اصلاحات معمولاً به پایان می رسد. بنابراین، از دست دادن آن نشانه ای است که نشان می دهد روند نزولی است.

کانال قیمت Aptos (APT).
نمودار شش ساعته APT/USDT. منبع: TradingView

علاوه بر این، RSI یک قرائت ترکیبی ارائه می دهد. در حالی که این اندیکاتور به خارج از قلمرو فروش بیش از حد خود (دایره سبز) حرکت کرده و در حال افزایش است، همچنان زیر 50 است.

برای جمع‌بندی، پیش‌بینی قیمت APT احتمالاً بر اساس اینکه آیا قیمت از کانال شکسته می‌شود یا از خط مقاومت نزولی خارج می‌شود، تصمیم‌گیری می‌شود. به دلیل قرائت های مختلط در قیمت و RSI، هر دو هنوز امکان پذیر است.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست تثبیت قیمت Aptos (APT): چگونه در آب های متلاطم حرکت کنیم اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *