Aptos 53 میلیون دلار توکن APT را در ساعت 05:30 UTC در 12 آوریل باز می کند و عرضه در گردش دارایی را 0.5٪ به 186 میلیون APT افزایش می دهد.

این قفل چهارمین نسخه از توکن‌های اختصاصی در سال 2023 خواهد بود. نسخه‌های قبلی در بخش‌های 4.5 میلیون APT در 11 ژانویه، 12 فوریه و 12 مارس رخ داده است.

APT Unlock 1.3 میلیون APT را برای بنیاد Aptos منتشر خواهد کرد

با قیمت های فعلی، قفل آوریل تقریباً یک سوم از حجم معاملات 145 میلیون دلاری توکن در 24 ساعت گذشته را تشکیل می دهد. این انتشار همچنین عرضه در گردش APT را به حدود 186 میلیون توکن افزایش می دهد و ارزش بازار آن را به حدود 2,162,271,422 دلار می رساند.

میزان عرضه به 1 میلیون توکن محدود شده است، با انتشار آوریل، عرضه قفل باقی مانده به حدود 842 میلیون (9.81 میلیارد دلار) کاهش می یابد.

پروژه‌ها یک توکن بومی را در یک قرارداد هوشمند «تخصیصی» قفل می‌کنند که آن‌ها را به شیوه‌ای کنترل‌شده طبق یک برنامه از پیش تعیین‌شده آزاد می‌کند. توکن ها برای سهامداران، از جمله اعضای جامعه، مشارکت کنندگان اصلی، اعضای بنیاد و سرمایه گذاران منتشر می شوند.

باز کردن قفل اراده 3.2 میلیون APT به جامعه و 1.3 میلیون APT به بنیاد Aptos ارسال کنید. توکن های ارسال شده به بنیاد برای کمک های مالی، مشوق ها و کمک به طرح های رشد جامعه استفاده می شود.

در نهایت، حدود نیمی از کل APT به جامعه اختصاص خواهد یافت. یک پنجم به مشارکت کنندگان اصلی، 16.5٪ به بنیاد Aptos، و 13.5٪ به سرمایه گذاران.

انتشار توکن اغلب منجر به نوسانات کوتاه مدت و کاهش قیمت می شود. باز کردن قفل APT در ماه فوریه شاهد کاهش 8 درصدی قیمت توکن در روز به 13.02 دلار بود. قیمت فعلی این توکن 11.62 دلار است که 42 درصد از بالاترین قیمت تاریخ 19.92 دلار کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل فنی توسط BeInCrypto پیش بینی کرد که قیمت APT یا به 13.80 دلار می رسد یا به منطقه پشتیبانی 10 دلار باز می گردد.

تحلیل جدید نشان می دهد که قیمت APT می تواند به شدت زیر پشتیبانی 10 دلار سقوط کند

قیمت Aptos (APT) از 26 ژانویه تحت خط مقاومت نزولی قرار گرفته است. به دلیل وجود فیتیله های متعدد، شیب دقیق خط مشخص نیست. این امکان وجود دارد که قیمت از یک خط مقاومت تند خارج شده باشد (خط شکسته) یا اینکه قیمت همچنان از یک (جامد) پیروی کند.

این واقعیت که RSI در 50 است، نشانه ای از روند خنثی است، به تعیین خط صحیح کمک نمی کند.

مهمتر از آن، قیمت APT نیز درست بالاتر از منطقه پشتیبانی افقی 10 دلار معامله می شود. شکست زیر آن می تواند باعث سقوط شدید تا 7.50 دلار شود. این امکان وجود دارد که قفل توکن مذکور بتواند چنین کاهشی را تسریع کند.

نمودار روزانه APT/USDT. منبع:TradingView 

از سوی دیگر، اگر قیمت از خط مقاومت خارج شود، یک حرکت شدید تا 13.50 دلار می تواند دنبال شود.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید.

پست 4.5 میلیون توکن Aptos (APT) برای انتشار در گردش قرار گرفت اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *