قیمت آربیتروم (ARB) علیرغم خروج از خط مقاومت نزولی نتوانست حرکت صعودی خود را حفظ کند.

قیمت در حال حاضر در خطر شکسته شدن از ساختار بلندمدت خود قرار دارد که می تواند باعث کاهش شدید به 1.0 دلار شود.

آربیتروم قیمت نتوانست شکست را حفظ کند

قیمت ARB از 24 آوریل افزایش یافته است، زمانی که به پایین ترین سطح 1.30 دلار رسید. در همان روز، از خط مقاومت نزولی خارج شد و دو روز بعد به بالاترین سطح 1.50 دلار رسید.

از آنجایی که خط مقاومت نزولی به مدت یک هفته برقرار بود، انتظار می رفت که شکست از آن منجر به حرکت صعودی قابل توجهی شود که تأیید می کند که اصلاح به پایان رسیده است.

با این حال، قیمت ARB از ناحیه مقاومت افقی 1.50 دلار (نماد قرمز) فراتر نرفت.

نمودار شش ساعته ARB/USDT. منبع: TradingView

اگر کاهش ادامه یابد، نزدیکترین منطقه پشتیبانی بعدی 1.17 دلار خواهد بود. این باعث می شود قیمت ARB به زیر سطح شکست خود برسد.

پیش بینی قیمت ARB: آیا قیمت به زیر 1.0 دلار سقوط خواهد کرد؟

تجزیه و تحلیل تکنیکال از نمودار بلند مدت 12 ساعته پیش بینی قیمت ARB واضح تری را ارائه می دهد. دلیل اصلی این امر وجود یک کانال موازی صعودی است.

کانال موازی صعودی نوعی الگوی اصلاحی است که در آن قیمت بین مقاومت موازی و خطوط حمایت قبل از اینکه در نهایت شکسته شود، جهش می کند. این واقعیت که قیمت در بخش پایینی کانال معامله می شود، احتمال شکست را بیشتر می کند.

منطقه حمایت 1.30 دلاری می تواند به عنوان کاتالیزور برای حرکت بالقوه نزولی عمل کند. این منطقه علاوه بر اینکه خط پشتیبانی کانال است، سطح پشتیبانی اصلاحی فیب 0.382 (سفید) است.

تئوری سطوح اصلاح فیبوناچی نشان می دهد که پس از یک حرکت قیمت قابل توجه در یک جهت، قیمت قبل از ادامه در جهت اصلی خود، تا حدی به سطح قیمت قبلی بازمی گردد یا به سطح قبلی باز می گردد. از این اصل می توان برای تعیین اوج حرکات بالقوه صعودی آینده استفاده کرد.

بنابراین، شکست آن می تواند باعث کاهش شدید به سمت 1 دلار شود. اما اگر قیمت ARB به بالای 1.50 دلار برسد، می تواند به بالاترین حد خود در 1.80 دلار برسد.

پیش بینی قیمت آربیتراژ (ARB).
نمودار 12 ساعته ARB/USDT. منبع: TradingView

علاوه بر این، افزایش و بسته شدن بالای خط وسط کانال، این فرضیه نزولی را باطل می کند. در این صورت، قیمت توکن ARB احتمالاً بالاتر خواهد رفت و به سمت بالاترین رکورد جدید دیگری در 1.95 دلار خواهد رفت.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post آیا Arbitrum (ARB) می تواند سطح کلیدی را برای اقدام صعودی قیمت نگه دارد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *