قیمت آربیتروم (ARB) پس از عقب نشینی در 1.16 دلار در روز سه شنبه، منطقه 1.20 دلار را پس گرفت. علیرغم نوسانات اخیر قیمت، داده های زنجیره ای نشان می دهد که سرمایه گذاران نهنگ آربیتروم ثابت قدم بوده اند. آیا نوسانات شدید و فعالیت رو به رشد شبکه می تواند پیش بینی صعودی قیمت ARB را تأیید کند؟

Arbitrum یک راه‌حل مقیاس‌پذیری اتریوم است که به دلیل سرعت، مقیاس‌پذیری و کارایی هزینه‌های جمع‌آوری‌های خوش‌بینانه تحسین شده است. پس از شروع آهسته تا ماه مه 2023، شبکه ARB در این هفته کشش قابل توجهی به دست آورده است.

با نزدیک شدن اکثر دارندگان ARB به نقطه سربه سر، نهنگ های آربیتروم در هفته های اخیر موقعیت خود را حفظ کرده اند. در اینجا آمده است که چگونه افزایش فعالیت شبکه می تواند موج انباشت دیگری را تحریک کند.

نهنگ های آربیتروم شرکت دارند

علیرغم نوسانات اخیر قیمت ARB، به نظر می رسد سرمایه گذاران نهنگ در شبکه Arbtirum دارای شرکت هایی هستند. نمودار زیر نشان می دهد که چگونه نهنگ هایی با موجودی 1 میلیون تا 100 میلیون ARB دارایی های خود را در دو هفته گذشته افزایش دادند.

به طور خاص، بین 8 تا 18 می، آنها 10 میلیون سکه به موجودی 3.53 میلیارد ARB خود اضافه کردند.

پیش بینی قیمت آربیتروم (ARB) می 2023 – موجودی کیف پول نهنگ. منبع: مقدس

با قیمت فعلی بازار ARB 1.20 دلار، توکن های جدید اضافه شده تقریباً 12 میلیون دلار ارزش دارند.

درجه نفوذی که سرمایه گذاران نهنگ دارند به این معنی است که موج انباشت دیگری در بین آنها می تواند سایر سرمایه گذاران استراتژیک را متقاعد کند که خودشان خوش بین شوند.

کشش شبکه در حال رشد است

با توجه به داده های زنجیره ای، تعداد کاربران فعال در شبکه Arbitrum در این هفته به طور قابل توجهی افزایش یافته است. همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است، آدرس‌های فعال روزانه در آربیتروم در مقایسه با ارقام ثبت شده در 13 می تقریباً دو برابر شده است.

بین 13 تا 18 می، DAA 92 درصد افزایش یافت و از 23,444 کاربر فعال به 44,911 رسید.

پیش‌بینی قیمت آربیتروم (ARB) می 2023 - آدرس‌های فعال روزانه
پیش‌بینی قیمت آربیتروم (ARB) می 2023 – آدرس‌های فعال روزانه. منبع: مقدس

متریک DAA تعداد کاربرانی را که تراکنش‌ها را در یک شبکه بلاک چین انجام می‌دهند با جمع‌بندی آدرس‌های کیف پول منحصربه‌فرد فعال در یک روز معین ارزیابی می‌کند.

هنگامی که DAA به طور قابل توجهی افزایش می یابد، همانطور که در بالا مشاهده شد، سرمایه گذاران استراتژیک می توانند استنباط کنند که فناوری اساسی تقاضای بالایی دارد.

به طور خلاصه، افزایش DAA می تواند سیگنال صعودی مهمی باشد که نهنگ های ARB را وادار به شروع دوباره خرید کنند.

پیش بینی قیمت ARB: 1.40 دلار در دسترس است

نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV)، که وضعیت مالی دارندگان آربیتروم فعلی را ارزیابی می‌کند، نشان می‌دهد که افزایش به سمت 1.50 دلار محتمل‌ترین پیش‌بینی قیمت ARB است.

قابل ذکر است، اکثر سرمایه گذاران رمزارز که ARB را در 30 روز گذشته خریداری کرده اند، می توانند با افزایش 3 درصدی دیگر به 1.25 دلار سقوط کنند. این بدان معنی است که ARB می تواند برای شکستن از آن منطقه مقاومت تلاش کند.

با این حال، اگر پیش‌بینی صعودی قیمت Arbitrum عملی شود، داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که ARB می‌تواند قبل از رسیدن به یک مقاومت بزرگ به سمت 1.50 دلار افزایش یابد.

Arbitrum (ARB) Price Prediciton، می 2023. نسبت MVRV.  می 2023.
Arbitrum (ARB) Price Prediciton، می 2023. نسبت MVRV. می 2023. منبع: مقدس

در مقابل، خرس‌ها می‌توانند پیش‌بینی نزولی قیمت ARB را در صورتی که به زیر پایین‌ترین سطح محلی قبلی در حدود 1.10 دلار کاهش دهند، نفی کنند.

با این حال، در آن منطقه، دارندگان می توانند در یک پیشنهاد ناامیدکننده فروش خود را متوقف کنند تا زیان خود را زیر 10٪ نگه دارند.

با این وجود، اگر حمایت 1.10 دلاری آنطور که انتظار می‌رفت حفظ نشود، خرس‌ها می‌توانند ARB را به زیر 1 دلار برسانند.

The post Arbitrum (ARB) قیمت سقوط کرد زیرا دارندگان به دنبال رسیدن به نقطه صفر هستند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *