قیمت آربیتروم (ARB) پس از شروع ماه مه با نت منفی، 13 درصد در هفت روز معاملاتی گذشته افزایش یافته است. نگاهی دقیق‌تر به داده‌های زنجیره‌ای زیربنایی، اقدامات صعودی گروهی از نهنگ‌های کریپتو را نشان می‌دهد. آیا این می تواند محرک اصلی پیش بینی قیمت مثبت اخیر Arbitrum باشد؟

نهنگ‌های آربیتروم با شروع آهسته ماه مه تحت تأثیر قرار نگرفتند. با افزایش کشش شبکه، ARB می تواند در مسیر افزایش قیمت دیگری باشد.

Crypto Whales The Dip را در آوریل خرید

بین 14 آوریل و 11 می، قیمت Arbitrum (ARB) 35٪ کاهش یافت. اما جالب اینجاست که سرمایه گذاران بزرگی که بین یک میلیون تا 10 میلیون توکن ARB در اختیار داشتند، به خرید این کاهش ادامه دادند.

در طی آن دوره، این خوشه نهنگ دارایی خود را تقریباً دو برابر کرده است.

از مجموع موجودی 222 میلیون توکن در 13 آوریل، نمودار زیر نشان می دهد که چگونه نهنگ های ARB تا 16 می 158 میلیون ARB دیگر به کیف پول خود اضافه کرده اند.

پیش بینی قیمت آربیتروم (ARB) – موجودی کیف پول نهنگ. می 2023. منبع: مقدس

نهنگ ها سرمایه گذاران بزرگی هستند که حداقل 100000 دلار ارز دیجیتال دارند. به دلیل قدرت مالی نامتناسب آنها، الگوهای خرید و فروش آنها می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت دارایی تأثیر بگذارد.

این جنون انباشتگی در میان نهنگ‌ها می‌تواند پیش‌فرض اصلی برای پیش‌بینی صعودی‌تر قیمت Abritrum باشد.

کشش شبکه آربیتروم در حال افزایش است

فراتر از فعالیت‌های معاملاتی صعودی نهنگ‌ها، به نظر می‌رسد که شبکه آربیتروم در حال جلب توجه کاربران بوده است.

قابل ذکر است که میانگین هفت روزه آدرس‌های فعال روزانه (DAA) در شبکه آربیتروم از ماه می افزایش یافته است. به طور خاص، بین 7 تا 15 می، DAA نزدیک به 30 درصد از 101000 آدرس کاربر فعال به 131000 آدرس کاربر افزایش یافته است.

پیش‌بینی قیمت آربیتروم (ARB) - آدرس‌های فعال روزانه.  می 2023.
پیش‌بینی قیمت آربیتروم (ARB) – آدرس‌های فعال روزانه. می 2023. منبع: مقدس

متریک آدرس‌های فعال (7D) میانگین هفت روزه تعداد آدرس‌های کیف پول منحصربه‌فرد را که در یک شبکه در تعامل هستند، می‌گیرد. و هنگامی که تعداد تراکنش‌های کاربر در یک شبکه افزایش می‌یابد، همانطور که در بالا مشاهده شد، نشان می‌دهد که سکه زیربنایی در حال جذب تقاضای جدید است.

به طور خلاصه، اگر شرکت کنندگان شبکه Arbitrum به این مسیر ادامه دهند و نهنگ ها به خرید ادامه دهند، می تواند باعث افزایش قیمت بعدی ARB شود.

پیش بینی قیمت ARB: مقاومت 1.25 دلاری حیاتی خواهد بود

نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV)، که وضعیت مالی دارندگان آربیتروم فعلی را ارزیابی می‌کند، نشان می‌دهد که افزایش تا 1.25 دلار محتمل‌ترین پیش‌بینی قیمت ARB است.

در حال حاضر، اکثر سرمایه گذاران رمزارز که ARB را در 30 روز گذشته خریداری کرده اند، هنوز در حدود 6 درصد ضرر غیر واقعی دارند. داده های تاریخی حاکی از آن است که آنها احتمالاً پس از شکستن مقداری سود، حدود 1.25 دلار، کسب خواهند کرد

با این حال، اگر پیش‌بینی صعودی قیمت Arbitrum عملی شود، ARB می‌تواند قبل از گروه‌بندی مجدد خرس‌ها به سمت 1.35 دلار افزایش یابد.

Arbitrum (ARB) Price Prediciton، می 2023. نسبت MVRV.  می 2023.
Arbitrum (ARB) Price Prediciton، می 2023. نسبت MVRV. می 2023. منبع: مقدس

از طرف دیگر، خرس‌ها می‌توانند پیش‌بینی نزولی قیمت Arbitrum را در صورتی که به زیر پایین‌ترین سطح محلی قبلی در حدود 1.10 دلار کاهش یابد، نفی کنند.

با این حال، دارندگان می توانند فروش خود را در آن منطقه متوقف کنند زیرا به شدت به دنبال حفظ ضرر خود زیر 10٪ هستند.

با این وجود، اگر حمایت 1.10 دلاری مطابق انتظار باقی نماند، ARB ممکن است با فشار نزولی بیشتری به سمت 1 دلار مواجه شود.

پست افزایش قیمت آربیتروم (ARB) ناشی از نهنگ‌های کریپتو: توضیح عوامل کلیدی اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *