قیمت آربیتروم (ARB) در خطر شکسته شدن از تلاقی سطوح حمایتی قرار دارد، چیزی که می تواند افت شدید را تسریع کند.

سطح توسط یک خط حمایتی کانال موازی صعودی طولانی مدت و یک سطح Fib مهم ایجاد می شود. جهش یا شکست قیمت می تواند جهت روند آینده را تعیین کند.

قیمت آربیتروم در معرض خطر شکست

تحلیل تکنیکال نمودار روزانه بلندمدت یک پیش‌بینی قاطعانه قیمت ARB را ارائه می‌دهد. علت اصلی این امر وجود یک کانال موازی صعودی است.

کانال موازی صعودی یک الگوی اصلاحی است که در آن قیمت قبل از شکست در نهایت بین مقاومت موازی و خطوط حمایت در نوسان است.

از زمانی که قیمت در قسمت پایین کانال معامله می شود، احتمال شکست افزایش می یابد.

نمودار روزانه ARB/USDT. منبع: TradingView

سطح حمایت اصلاحی فیب 0.382 (سفید) با خط حمایت کانال منطبق است و منطقه حمایتی 1.30 دلار را به یک کاتالیزور احتمالی برای حرکت نزولی تبدیل می کند.

بر اساس تئوری اصلاح فیبوناچی، پس از یک حرکت قابل توجه قیمت در یک جهت، قبل از از سرگیری جهت اولیه، قیمت تمایل دارد تا حدی به سطح قیمت قبلی بازگردد.

پیش‌بینی قیمت ARB: آیا می‌تواند قیمت را افزایش دهد؟

در حالی که چارچوب زمانی روزانه نزولی است، بازه زمانی کوتاه مدت چهار ساعته چشم انداز صعودی را ارائه می دهد. قیمت یک کف دوگانه ایجاد کرده است که یک الگوی صعودی در نظر گرفته می شود و در بیشتر مواقع منجر به حرکت های صعودی می شود.

علاوه بر این، الگوی صعودی با یک واگرایی صعودی در RSI (خط سبز) ترکیب شده است. این یک نوع رخداد صعودی است که در آن کاهش مومنتوم با کاهش قیمت همراه نیست.

بنابراین، از چشم انداز صعودی پشتیبانی می کند.

اگر افزایشی به دنبال داشته باشد، قیمت می تواند به سطح مقاومت اصلاحی فیب 0.618 در 1.60 دلار حرکت کند. این سطح همچنین با خط میانی کانال بلندمدت مطابقت دارد. واکنش زمانی که به آنجا رسید در تعیین روند آینده بسیار مهم خواهد بود.

پیش بینی قیمت آربیتراژ (ARB).
نمودار دو ساعته ARB/USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت ARB به بالای 1.60 دلار برسد، می تواند به بالاترین حد خود در 1.80 دلار برسد. با این حال، شکست از خط حمایت کانال می‌تواند منجر به کاهش شدید به سمت 1.0 دلار، یعنی سطح حمایت اصلاحی فیب 0.618 شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post قیمت آربیتروم (ARB) با دوراهی حیاتی روبرو می شود، آیا می تواند به بالاترین حد خود برسد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *