قیمت آربیتروم (ARB) با وجود نگرانی‌های نزولی در مورد 120 میلیون دلار ایردراپ اخیر، در آوریل مثبت به پایان رسید. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که افزایش اخیر قیمت ARB را می‌توان به سرمایه‌گذاران بزرگی نسبت داد که شرکت HODLing در موقعیت‌های صعودی خود قرار دارند. آیا ARB می تواند مقاومت 1.40 دلاری را کاهش دهد؟

آربیتروم (ARB) هفته گذشته پس از اعلام ایردراپ 113 میلیون توکن به ارزش نزدیک به 120 میلیون دلار برای پاداش به سازندگان اولیه خبرساز شد.

با این حال، یک هفته بعد، قیمت 4 درصد افزایش یافت تا نگرانی ها در مورد تغییر قیمت قریب الوقوع برطرف شود. در اینجا آمده است که چگونه نهنگ‌های HODLing می‌توانند با وجود FUD رسانه‌ای در حال انجام، به یک رالی دیگر گاو نر کمک کنند.

FUD عظیم هنوز آربیتروم را احاطه کرده است

آربیتروم آوریل 2023 را به شدت به پایان رساند، با این حال، ادراک اجتماعی پیرامون شبکه مقیاس پذیر لایه دو (L2) در حال افزایش اتریوم هنوز تا حد زیادی منفی است. داده های زنجیره ای نشان می دهد که تعداد ذکرهای منفی Arbitrum در حال حاضر بیشتر از موارد مثبت است.

نمودار زیر نشان می‌دهد که چگونه احساسات وزنی ARB از زمان کاهش قیمت از بالاترین سطح محلی اخیر در 14 آوریل، روند منفی داشته است.

آربیتروم (ARB) قیمت در مقابل احساسات وزنی. می 2023. منبع: مقدس

احساسات وزنی یک معیار متضاد است به این معنا که قیمت معمولاً در جهت مخالف انتظارات بازار حرکت می کند. و با توجه به اینکه درک اجتماعی اکنون به سطوح ناخوشایند نزدیک شده است، سرمایه گذاران استراتژیک می توانند زمان مناسبی برای گرفتن موقعیت های طولانی در ARB در نظر بگیرند.

نهنگ ها ناامید می مانند

در تأیید چشم‌انداز صعودی، نهنگ‌های کریپتو که دارای 1 تا 100 میلیون ARB هستند، علی‌رغم نگرانی‌های جاری FUD رسانه‌ای و اشباع عرضه از سوی این سازمان، بی‌تحرک به نظر می‌رسند. 24 آوریل ایردراپ.

به جای فروش، بزرگترین گروه نهنگ آربیتروم در واقع از زمان Airdrop دارایی خود را به میزان اندکی افزایش داده است. بین 26 آوریل و 2 می، نهنگ ها 1 میلیون توکن ARB به ارزش 1.3 میلیون دلار به موجودی خود اضافه کردند.

قیمت آربیتروم (ARB) در مقابل موجودی کیف پول نهنگ.  می 2023.
قیمت آربیتروم (ARB) در مقابل موجودی کیف پول نهنگ. می 2023. منبع: Santiment

این روند انباشت ملایم نشان می دهد که سرمایه گذاران نهادی بزرگ به دوام طولانی مدت شبکه آربیتروم اطمینان دارند. این می‌تواند سایر سرمایه‌گذاران خرده‌فروش و نهنگ‌های بالقوه را ترغیب کند تا خودشان خوش‌بین شوند.

در نهایت، سیگنال‌های سبز از معیارهای زنجیره‌ای ذکر شده می‌تواند باعث افزایش قیمت ARB در روزهای آینده شود.

پیش بینی قیمت ARB: پشتیبانی 1.30 دلاری می تواند برای خرس ها بسیار قوی باشد

در هفته گذشته، دارندگان ARB صعودی از سطح حمایت 1.30 دلار دفاع کردند. و داده های Santiment’s Market-Value to Realized-Value (MVRV) حاکی از رشد بیشتر در آینده است.

قابل توجه است که اکثر سرمایه گذاران رمزارز که ARB را در ماه گذشته خریداری کرده اند، در حدود 2 درصد زیان نهایی را تجربه کرده اند. این نشان می دهد که آنها تا زمانی که به یک موقعیت سودآور نرسند تمایلی به فروش ندارند.

از این رو، سرمایه گذاران احتمالاً قبل از شروع فروش انبوه در حدود 1.42 دلار، 5 درصد سود خواهند داشت. و اگر ARB بتواند از سطح مقاومت 1.42 دلاری عبور کند، می تواند قبل از اینکه خرس ها فرصتی برای جمع شدن مجدد پیدا کنند، وارد یک رالی طولانی به سمت منطقه 1.50 دلاری شود.

قیمت آربیتراژ (ARB) در مقابل سیستم MVRV آوریل 2023
قیمت آربیتراژ (ARB) در مقابل سیستم MVRV آوریل 2023. منبع: مقدس

برعکس، اگر قیمت ARB به زیر 1.30 دلار کاهش یابد، خرس‌ها می‌توانند روایت مثبت را تغییر دهند. با این وجود، سرمایه گذاران احتمالاً حمایت صعودی را در این سطح ارائه خواهند کرد زیرا به دنبال حفظ وضعیت زیان خود در زیر 5 درصد هستند.

در غیر این صورت، ARB می تواند بسیار بیشتر به سمت سطح حمایت روانی قابل توجه بعدی در 1.20 دلار سقوط کند.

The post Arbitrum (ARB) قیمت پس از Airdrop افزایش می یابد – بعد چه می شود؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *