Ark Invest برای دو روز متوالی سهام Coinbase را با شرکت کتی وود خریداری کرده است. انباشته شدن در مجموع حدود 16 میلیون دلار ارزش دارد.

وود به خاطر سرمایه گذاری هایش در فناوری های مخرب مانند بلاک چین شناخته شده است. از آنجایی که کوین بیس یک صرافی دارایی دیجیتال است، سرمایه گذاری قابل توجهی را از شرکت مدیریت دارایی وود، Ark Invest جذب کرده است.

Cathie Wood’s Ark سرمایه گذاری روی سهام Coinbase شرط بندی می کند

Ark Invest سهام کوین را به ارزش بیش از 8 میلیون دلار در روز دوشنبه از طریق سه صندوق قابل معامله در بورس (ETF) خریداری کرد. تخصیص Wood به ETF های مختلف به شرح زیر بود:

  • 129604 سهم به ارزش 6.4 میلیون دلار به Ark Innovation ETF
  • 23,456 سهم به ارزش 1.1 میلیون دلار به Ark Next Generation Internet ETF
  • 15809 سهم به ارزش 790000 دلار در ETF نوآوری فین تک.

سپس، روز سه‌شنبه، او ۷.۵ میلیون دلار در سهام کوین‌بیس با تخصیص زیر سرمایه‌گذاری کرد:

  • 112949 سهم به ارزش 5.8 میلیون دلار به Ark Innovation ETF
  • 20313 سهم به ارزش 1 میلیون دلار به Ark Next Generation Internet ETF
  • 13,875 سهم به ارزش 712,000 دلار به ETF نوآوری فین تک

برایان آرمسترانگ در حال ریختن کیف سکه ای خود

با وجود اینکه برایان آرمسترانگ، بنیانگذار Coinbase، ماه گذشته 59460 سهم به ارزش بیش از 3.5 میلیون دلار را فروخت.

کوین بیس در حال مبارزه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بر سر اعلامیه ولز است که در مورد فروش اوراق بهادار ثبت نشده دریافت کرده است. علاوه بر این، این شرکت خواهان شفافیت نظارتی از SEC برای کلاس دارایی های کریپتو است.

دانیل سردا تحلیلگر معتقد است دعواهای حقوقی پرهزینه هستند و شکایت طولانی مدت می تواند وضعیت مالی شرکت آرمسترانگ را بدتر کند.

من فرض می کنم که تعداد سهام موجود به طور پیوسته در حال افزایش است زیرا شرکت به زیان دهی ادامه می دهد و مجبور است خود را به نحوی تامین مالی کند.

دانیل سردا

کوین بیس همچنین در حال بررسی انتقال به خارج از کشور است، جایی که ممکن است مجبور باشد با چالش های رقابتی مقابله کند. بنابراین این سوال باقی می‌ماند: آیا آرمسترانگ با ریختن سهام کوین، بودجه‌ای را تامین می‌کند؟

25 درصد منفی؟

در بازه زمانی هفتگی، COIN در حدود 50 دلار پشتیبانی می شود. همین محدوده همچنین یقه یک الگوی رویه دوبل است.

اگر کوین یک بسته هفتگی زیر 50 دلار بدهد، ممکن است منجر به شکست دو برابری شود. Sereda می‌نویسد: «احتمالاً سهام کوین به پایین‌ترین حد حمایت قبلی خود در محدوده 35 تا 40 دلار در هر سهم بازمی‌گردد که بیش از 25 درصد کمتر از سطح فعلی است.»

نمودار کوین بیس منبع: TradingView

در مورد سهام Coinbase یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post سرمایه گذاری Cathie Wood’s Ark با وجود چشم انداز چالش برانگیز روی سهام Coinbase انباشته شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *