قیمت کیهان (ATOM) از سطح مقاومت مورب خارج شده است و می تواند در مراحل اولیه یک حرکت صعودی بزرگتر باشد.

قیمت ATOM از 12 آوریل افزایش یافته و در نهایت از خط مقاومت بیش از دو ماهه خارج شد. اکنون در بخش بالایی الگوی کوتاه مدت خود معامله می شود. آیا حرکت بیشتری برای ATOM وجود دارد؟

قیمت کیهان فرا می رسد

قیمت ATOM از 8 فوریه تحت خط مقاومت نزولی قرار گرفته است. در حین انجام این کار، بارها در محل تلاقی سطوح حمایت در 11.07 دلار جهش کرد. این پشتیبانی توسط یک منطقه پشتیبانی افقی و سطح پشتیبانی 0.618 Fib ایجاد می شود.

سطوح اصلاحی فیبوناچی به عنوان مجموعه ای از خطوط افقی مشتق شده از دنباله فیبوناچی عمل می کنند که مناطقی را نشان می دهد که ممکن است با حمایت و مقاومت مواجه شود. این امر در ترکیب با ناحیه پشتیبانی افقی، اهمیت سطح را به شدت افزایش می دهد.

پس از پرش نهایی در 12 آوریل، ATOM سه روز بعد از خط خارج شد. برش‌های چنین ساختارهایی معمولاً نشان می‌دهند که اصلاح کامل شده است.

شاخص های کلیدی فلش صعودی

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) به بالای 50 (نماد سبز) حرکت کرد. RSI ابزاری است که به معامله گران کمک می کند تا با اندازه گیری سرعت تغییر قیمت دارایی، درک کنند که آیا دارایی بیش از حد ارزش گذاری شده یا کمتر از ارزش گذاری شده است. شتاب را اندازه گیری می کند و حرکات بالای 50 نشانه کنترل کنترل خریداران است.

علاوه بر این، RSI به سرعت و میزان افزایش قیمت اخیر نگاه می کند تا تعیین کند که آیا زمان خرید یا فروش دارایی فرا رسیده است.

نمودار روزانه ATOM/USDT. منبع: TradingView

در نتیجه، خوانش‌های بازه زمانی روزانه صعودی هستند. نزدیکترین ناحیه مقاومت با قیمت متوسط ​​13.20 دلار است و شکست بالای آن می تواند ATOM را بالاتر ببرد.

پیش بینی قیمت ATOM: 14 دلار در دید

تحلیل تکنیکال کوتاه مدت شش ساعته از احتمال خروج قیمت ATOM از ناحیه مقاومت 13.20 دلار پشتیبانی می کند.

دلیل اصلی این امر این است که قیمت در 24 ساعت گذشته به بالای وسط یک کانال موازی صعودی حرکت کرده است. کانال موازی صعودی یک الگوی اصلاحی است که نشان می دهد احتمال وقوع یک شکست نهایی از آن وجود دارد.

با این حال، انتظار می رود که خط مقاومت بارها لمس شود. از آنجایی که قیمت بالاتر از خط وسط خود (دایره سبز) حرکت کرد و افزایش به سمت خط مقاومت در 14 دلار انتظار می‌رود.

پس از آن، این که توکن ATOM شکسته شود یا رد شود، احتمالاً روند آینده را تعیین می کند. یک شکست می تواند قیمت را به 15 دلار برساند، در حالی که رد شدن احتمالاً باعث کاهش خط حمایت کانال در 11 دلار می شود و احتمالاً باعث خرابی می شود.

Cosmos (ATOM) پیش‌بینی قیمت پیش‌بینی قیمت ATOM پیش‌بینی قیمت کیهان
نمودار شش ساعته ATOM/USDT. منبع: TradingView

برای نتیجه گیری، محتمل ترین پیش بینی قیمت ATOM افزایش به سمت 14 دلار است. کاهش زیر خط وسط کانال فعلی، این پیش‌بینی صعودی قیمت Cosmos را باطل می‌کند. در این صورت، کاهش به 11.20 دلار می تواند نتیجه احتمالی باشد.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post آیا قیمت کیهان (ATOM) می تواند حرکت صعودی را تا 14 دلار حفظ کند؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *