Axie Infinity (AXS) در ماه آوریل در موقعیت منفی 5 درصدی بسته شد، زیرا رویداد اخیر بازگشایی توکن باعث کاهش قیمت شد. داده های زنجیره ای نشان می دهد که شبکه Axie Infinity GameFi ممکن است برای خروج از روند نزولی تلاش کند.

Axie Infinity یکی از بزرگترین نام ها در صنعت GameFi است. قیمت AXS اخیراً با واکنش سرمایه‌گذاران به آن متزلزل شده است باز کردن رمز 23 آوریلکه نزدیک به 19 میلیون توکن به ارزش بیش از 144 میلیون دلار وارد گردش شد. با توجه به اینکه معامله گران به طور فزاینده ای به دنبال فرصت های فروش هستند، در اینجا یک چشم انداز مبتنی بر داده برای پیش بینی قیمت AXS در هفته های آینده ارائه شده است.

معامله گران Axie Infinity به دنبال فرصت های فروش هستند

معامله گران Axie Infinity به دنبال جدیدترین بازگشایی رمز آن، سفارشات فروش را در صرافی های مختلف رمزنگاری انباشته کرده اند. عمق بازار مبادله مجموعه ای از تمام سفارشات محدودی را که دارندگان یک توکن خاص در صرافی های شناسایی شده انجام می دهند، ارائه می دهد.

در حال حاضر، دارندگان 527000 AXS را برای فروش قرار داده اند. اما با توجه به چشم انداز نزولی، خریداران کمتر از 475000 توکن AXS درخواست کرده اند.

پیش‌بینی قیمت Axie Infinity (AXS): سفارش کل مبادلات، می 2023. منبع: IntoTheBlock

با عرضه بیش از حد 52000 AXS در بازار، قیمت ها احتمالاً کاهش می یابد زیرا فروشندگان برای تکمیل سفارشات رقابت می کنند. اگر شبکه Axie Infinity بتواند تقاضای جدیدی را در روزهای آینده جذب کند، قیمت AXS احتمالا کاهش خواهد یافت.

مبارزه برای جذب تقاضای جدید ادامه دارد

طبق داده‌های ارائه شده توسط Santiment، AXS در ماه گذشته برای جذب تقاضای جدید تلاش کرده است. نمودار زیر نشان می دهد که چگونه رشد شبکه Axie Infinity از ابتدای آوریل به طور مداوم کاهش یافته است.

به طور خاص، بین 7 آوریل و 3 می، رشد شبکه از 113 به 55 کاهش یافت که نشان دهنده کاهش 51 درصدی است.

پیش بینی قیمت Axie Infinity (AXS): روند نزولی رشد شبکه.  می 2023.
پیش بینی قیمت Axie Infinity (AXS): روند نزولی رشد شبکه. می 2023. منبع: مقدس

رشد شبکه تعداد آدرس‌های کیف پول جدید ایجاد شده روزانه در یک بلاک چین را اندازه‌گیری می‌کند. به طور تقریبی میزان جذب شرکت کنندگان جدید توسط اکوسیستم را تخمین می زند.

هنگامی که به شدت شروع به کاهش می کند، همانطور که در بالا مشاهده شد، نشان دهنده کمبود سرمایه گذاران بالقوه جدید است.

در نتیجه، روند نزولی در رشد شبکه به این معنی است که افزایش فشار فروش از سوی معامله‌گران Axie Infinity احتمالاً منجر به کاهش بیشتر قیمت AXS خواهد شد.

پیش بینی قیمت AXS: سطح پشتیبانی 7.21 دلاری بسیار مهم است

داده های قیمت جهانی IntoTheBlock In/Out of the Money (GIOM) نشان می دهد که AXS تا 6.50 دلار کاهش خواهد یافت. اما ابتدا، خرس‌ها باید با خط حمایت اولیه در حدود 7.21 دلار مبارزه کنند.

در اطراف آن سطح بحرانی قیمت، 1160 سرمایه‌گذار که 123 میلیون توکن را با قیمت متوسط ​​7.21 دلار خریداری کرده‌اند، تلاش خواهند کرد تا قیمت را تقویت کنند.

اگر بازار همانطور که پیش‌بینی می‌شد نزولی باقی بماند، قیمت AXS می‌تواند به پایین‌ترین حد در ۴ ماه گذشته یعنی ۶.۵۰ دلار سقوط کند. در آن سطح، 786 سرمایه‌گذار که به طور متوسط ​​6.50 دلار برای 202000 توکن پرداخت کرده‌اند، می‌توانند به رکود پایان دهند.

داده های پیش بینی قیمت Axie Infinity (AXS) GIOM.  می 2023.
داده های پیش بینی قیمت Axie Infinity (AXS) GIOM. می 2023، منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر قیمت Axie Infinity به بالای 7.70 دلار برسد، گاوها می توانند روایت نزولی را باطل کنند. اما مقاومت شدید 290 آدرس کیف پول که دارای 386000 توکن هستند، می‌تواند چالشی ایجاد کند.

اگر گاوها بتوانند دیوار فروش را با قیمت 7.70 دلار افزایش دهند، دارندگان AXS می توانند نسبت به بهبودی زودهنگام به سمت منطقه 8.63 دلار خوش بین باشند.

پست کاهش قیمت Axie Infinity (AXS) در حالی که خرس ها پس از بازگشایی توکن کنترل می شوند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *