این هفته، قیمت Axie Infinity (AXS) به زیر سطح حمایت بحرانی 7 دلار سقوط کرد. در حالی که تقاضای فعلی ضعیف است، داده‌های زنجیره‌ای سیگنال‌های سبز متعددی را نشان می‌دهند که نشان‌دهنده یک بازگشت قریب‌الوقوع است. آیا AXS می تواند در روزهای آینده نقطه عطف 7 دلاری را پس بگیرد؟

پس از یک پمپ قیمتی که توسط فهرست اپل اپ استور در 17 می آغاز شد، به نظر می رسد خرس های Axie Infinity (AXS) کنترل بازار را در دست گرفته اند. قیمت AXS نسبت به بالاترین قیمت اخیر 7.7 دلاری که در 17 می ثبت شده بود، 18 درصد کاهش یافته است.

با وجود کاهش قیمت، کاربران جدید همچنان به اکوسیستم Axie Infinity GameFi وارد می شوند. با توجه به نزدیک شدن زیان به سطوح هشداردهنده، آیا دارندگان AXS در صورت توقف فروش، باعث افزایش قیمت خواهند شد؟

Axie Infinity هنوز هم کاربران جدید را جذب می کند

با توجه به داده‌های زنجیره‌ای زیربنایی، کاهش قیمت اخیر باعث وخامت فعالیت شبکه Axie Infinity نشده است.

را آدرس‌های فعال (7d) نمودار زیر نشان می دهد که AXS به جذب کاربران جدید در این هفته ادامه داده است. بین 16 تا 23 می، 73 درصد از 823 به 1425 آدرس فعال افزایش یافت.

پیش‌بینی قیمت Axie Infinity (AXS)، می 2023 – رشد شبکه. منبع: مقدس

همانطور که در بالا مشاهده شد، تعداد کاربران فعال AXS از 17 می، زمانی که اپل لیست بازی استراتژی Axie Infinity: Origins را در اپ استور بومی خود اعلام کرد، در حال افزایش بوده است.

بدیهی است که کاربران جدید به ورود به متاورز Axie Infinity ادامه داده‌اند، زیرا اکنون می‌توانند بازی AXS را بر روی آیفون‌های خود و سایر 1.5 میلیارد دستگاه فعال اپل در سراسر جهان دانلود کنند.

اگر این روند ادامه پیدا کند، زمان زیادی است که AXS دوباره قیمت را افزایش دهد.

سرمایه گذاران می توانند به زودی فروش خود را متوقف کنند

را ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) داده‌ها نشان می‌دهد که اکثر سرمایه‌گذاران کاردانو در حال حاضر زیان‌های قابل‌توجهی دارند. نسبت MVRV موقعیت مالی خالص سرمایه گذاران را با مقایسه قیمت خرید آنها با ارزش بازار فعلی دارایی ارزیابی می کند.

را مقدس نمودار زیر نشان می‌دهد که با قیمت‌های 6.53 دلار، سرمایه‌گذارانی که AXS را در 30 روز گذشته خریداری کرده‌اند، نزدیک به 9 درصد زیان غیرقابل تحقق را داشته‌اند.

پیش‌بینی قیمت Axie Infinity (AXS)، می 2023 - رشد شبکه
پیش بینی قیمت Axie Infinity (AXS)، می 2023 – رشد شبکه منبع: مقدس

با موقعیت زیان خالص 9٪، اکثر سرمایه گذاران فعلی Axie Infinity می توانند تمایلی به فروش با قیمت های فعلی نداشته باشند.

اگر آنها واقعاً فروش خود را متوقف کنند زیرا به شدت به دنبال حفظ ضرر زیر 10٪ هستند، می توانند به طور ناخواسته باعث افزایش قیمت دیگری در AXS شوند.

پیش بینی قیمت AXS: 7 دلار هنوز در دسترس است

اگر Axie Infinity حرکت صعودی کافی را همانطور که انتظار می رود ایجاد کند، تا رسیدن به 7.10 دلار با حداقل مقاومت روبرو خواهد شد.

با این حال، برای اطمینان از پیش بینی قیمت صعودی Axie Infinity، ابتدا باید از منطقه 6.90 دلار عبور کند. در آن منطقه، فشار فروش 2130 سرمایه‌گذار که 1.77 میلیون AXS را با قیمت متوسط ​​6.91 دلار خریداری کرده‌اند، می‌تواند باعث عقب‌نشینی شود.

اگر AXS بتواند این مقاومت را بشکند، می تواند تا 7.31 دلار افزایش یابد.

پیش‌بینی قیمت Axie Infinity (AXS)، می 2023 - IOMAP
پیش‌بینی قیمت Axie Infinity (AXS)، می 2023 – IOMAP. منبع: IntoTheBlock

برعکس، اگر روند نزولی فعلی آن به 6 دلار برسد، خرس‌ها می‌توانند پیش‌بینی قیمت صعودی AXS را باطل کنند. اما دیوار خرید بالقوه توسط 347 سرمایه گذار که 19700 AXS با قیمت متوسط ​​6.07 دلار نصب شده است می تواند از افت جلوگیری کند.

Axie Infinity می تواند به 5.51 دلار کاهش یابد اگر این سطح پشتیبانی حفظ نشود زیرا این مناطق دارای جیب های کوچکتری از خریداران هستند.

The post کاهش قیمت Axie Infinity (AXS) به زیر ۷ دلار: آیا گیمرهای آیفون می توانند روز را نجات دهند؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *