دادگاه سنگاپور مهلت حمایت از طلبکاران Babel Finance را تمدید کرد، در حالی که صرافی Luno در حال پایان دادن به فعالیت های خود در این کشور است.

Babel Finance زمان بیشتری را برای بازسازی در سنگاپور در نظر گرفته است، اما Luno تصمیم گرفته است تا تجارت خود را به طور کامل تعطیل کند. مطابق با بلومبرگحمایت از طلبکاران بابل فاینانس به مدت سه ماه تمدید شد.

Babel Finance به دنبال حمایت از طلبکار استo پروژه طرح دیفای

وام دهنده رمزارز می خواهد از دوره حفاظت از اعتباردهندگان طولانی مدت برای پیشنهاد بازسازی و ایجاد یک پروژه مالی غیرمتمرکز (DeFi) استفاده کند. Babel Finance قصد دارد از درآمد حاصل از پروژه DeFi برای پرداخت بدهی های خود که بالغ بر 800 میلیون دلار است استفاده کند.

Babel Finance در ژوئن 2022 برداشت ها را به دلیل تأثیر سقوط بازار متوقف کرد. تصمیم آن بر نقدینگی پروژه‌هایی مانند Zipmex تأثیر گذاشت که همچنین به دنبال تمدید مهلت‌های حمایت از طلبکاران است.

لونو به سنگاپور خداحافظی می کند

ماه اعلام کرد قصد آن برای توقف عملیات از سنگاپور پس از “ارزیابی منظم استراتژی و حضور جهانی”. صرافی متعلق به گروه ارز دیجیتال (DCG) تا 20 ژوئن فعال خواهد بود و از کاربران خواسته است تا 19 ژوئن وجوه خود را برداشت کنند.

علاوه بر این، لونو درخواست خود را برای مجوز از اداره پولی سنگاپور پس گرفته است. در ژانویه امسال، صرافی 35 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد در حالی که DCG مادرش با چالش‌های زمستان کریپتو دست و پنجه نرم کرد.

رقبای منطقه ای جاه طلبی های رمزنگاری شده

از سوی دیگر، سنگاپور در حال کار بر روی ایجاد یک چارچوب خاص برای کمک به بانک‌ها در بررسی کسب‌وکارهای مرتبط با رمزنگاری است. این دستورالعمل‌ها که انتظار می‌رود در دو ماه آینده منتشر شوند، استیبل کوین‌ها و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را نیز پوشش خواهند داد.

در حالی که همسایه سنگاپور، هنگ کنگ، نیز در حال مبارزه سختی برای تبدیل شدن به پایتخت ارزهای دیجیتال آسیا است. اخیراً جشنواره Web3 را با حضور بیش از 10000 نفر و رهبران صنعت مانند Changpeng Zhao، یکی از بنیانگذاران Binance برگزار کرد.

پل چان، وزیر مالی هنگ که می‌خواهد آن را به یک مرکز منطقه‌ای ارزهای دیجیتال تبدیل کند، معتقد است که زمان سرمایه‌گذاری در اقتصاد Web3 فرا رسیده است.

در مورد Babel Finance، Luno یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تیikToک، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post Babel Finance در حالی که صرافی Luno متعلق به DCG فروشگاه را تعطیل می کند، اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *