بانک انگلستان اراده گزارش شده است که درخواست مجوز بانکی Revolut را به دلیل نگرانی در مورد سیستم های فناوری اطلاعات (IT) آن رد کرده است.

سازمان تنظیم مقررات محتاطانه این بانک (PRA) هفته گذشته اعلام کرد که قصد دارد پس از بررسی درخواست اولیه آن، در ماه مارس هشداری را برای Revolut صادر کند. پس از اینکه PRA هشدار خود را رعایت نکرد، مذاکرات برای نجات برنامه در حال انجام است.

مرجع مجوز می گوید که Revolut کنترل های مالی معیوب را حفظ کرده است

PRA در ابتدا به نگرانی‌هایی در مورد ترازنامه Revolut پس از ممیزی شدن فین‌تک اشاره کرد.

شرکت خدمات مالی BDO مشکلاتی را در مورد نحوه اطمینان سیستم فناوری اطلاعات Revolut به جریان درآمد خود پیدا کرد. شرکت حسابداری گفت نقص در سیستم به این معنی است که نمی تواند 540 میلیون دلار از درآمد Revolut، از جمله درآمد حاصل از تجارت کریپتو را تأیید کند.

درآمدهای به دست آمده از معاملات کریپتو یک سوم کارمزدهای شرکت را در سال 2021 تشکیل می داد.

اخراج بریتانیا از ارائه وام های رهنی و مشتریان به شرکت جلوگیری می کند.

اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) موضعی سختگیرانه در برابر شرکت‌های رمزنگاری ارائه‌دهنده خدمات به شهروندان اتخاذ کرده است. در نتیجه، بسیاری از شرکت ها ثبت نام در انگلستان را دور زده اند و خدمات را از راه دور ارائه می دهند.

دولت بریتانیا تنظیم کننده ها را به دلیل شهرت ضد کارآفرینی بریتانیا مقصر می داند.

جرمی هانت وزیر خزانه داری گفت این هفته مقامات رقابت بریتانیا باید رشد اقتصادی را پس از رد تصاحب غول بازی اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت در نظر بگیرند.

چگونه تنظیم کننده ها یاد می گیرند که از فین تک ها استقبال کنند

در حالی که فین‌تک‌ها متمایز از سیستم بانکی شروع کردند و رابط‌های درخشانی را ارائه می‌کردند که پول را به سرعت با کارمزد جابه‌جا می‌کرد، فین‌تک‌های جدیدتر می‌خواهند یک راه‌حل یک‌جا برای همه نیازهای مالی باشند.

بر اساس تحقیقات Vantage، بازار جهانی فین‌تک در سال ۲۰۲۲، ۱۳۳.۸ میلیارد دلار ارزش داشت.

اندازه بازار فین تک پیش بینی شده | منبع: Vantage Market Research

Revolut همچنین به دنبال مجوز بانکی در استرالیا است که در حال حاضر حساب های تجاری چند ارزی و سایر خدمات فیات و کریپتو را ارائه می دهد.

سازمان نظارتی احتیاطی استرالیا اولین مجوز بانکداری محدود خود را در سال 2018 به یک بانک آنلاین اعطا کرد و این در میان انتقادهایی بود که به نفع چهار بانک بزرگ استرالیا شامل بانک مشترک المنافع، بانک ملی استرالیا، گروه بانکی استرالیا و نیوزلند و Westpac Banking Corp بود.

مجوز محدود اجازه می دهد تا تجارت بانکی محدود دو سال قبل از رعایت کامل احتیاط مورد نیاز باشد.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post Bank of England جاه طلبی های بانکی Revolut را با رد شدن قریب الوقوع کاهش می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *