بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس و مایکروسافت می خواهند جذب Web3 را افزایش دهند در بلاک چین کانتون از طریق هوش مصنوعی (AI).

این دو به غول‌های مالی سنتی (TradFi) Deloitte، S&P Global، Moody’s، BNP Paribas و Cboe Global Markets در ساخت زیرساخت‌ها در طول بازار نزولی کریپتو می‌پیوندند.

هوش مصنوعی می تواند تجربه کاربری Web3 را بهبود بخشد

شبکه Canton که اخیراً منتشر شده است، پلتفرم های معاملاتی گلدمن و دویچه بورس را به هم مرتبط می کند، که حجم تصوری آنها از فعالیت تجاری بسیاری از دارایی های رمزنگاری فراتر می رود.

این شبکه بر روی ابر Azure مایکروسافت ساخته شده است. این کنسرسیوم امیدوار است که توسعه دهندگان را با زبان قرارداد هوشمند دارایی دیجیتال جدید جذب کند.

مایکروسافت ماه گذشته اعلام کرد که می خواهد کاربران Web3 را با هوش مصنوعی در Canton افزایش دهد. این شرکت دیروز گفت که Bing را به سرویس برتر ChatGPT Plus OpenAI اضافه کرده است.

هوش مصنوعی می‌تواند الگوهای استفاده از برنامه‌ها را تجزیه و تحلیل کند تا به شرکت‌های Web3 کمک کند تا تجربیات کاربر را ارتقا دهند. اولاً، می تواند نقاط ضعف یک محصول را ارزیابی کند و به کاربران کمک کند به راحتی از جایی که کار را متوقف کرده اند، ادامه دهند.

علاوه بر این، این فناوری همچنین می‌تواند وظایف پیچیده‌ای مانند حکمرانی غیرمتمرکز و مدیریت توکن را ساده کند. هوش مصنوعی همچنین می‌تواند مدیریت شبکه را از طریق جمع‌آوری خودکار داده‌ها، تصمیم‌گیری، نظارت بر فعالیت‌های مخرب و ساده‌سازی پردازش تراکنش‌ها بهبود بخشد.

گوگل، همچنین یک بازیکن برجسته ابری و هوش مصنوعی، سال گذشته اعتبارسنجی سولانا شد. پس از آن، در ماه فوریه به دلایل مشابه با بنیاد تزوس پیوست.

قرارداد گوگل با Polygon در ماه گذشته ابزار و زیرساخت هایی را فراهم می کند که پروژه های دانش صفر را تقویت می کند. غول سیلیکون ولی اخیرا پیش نمایش کتابخانه PalM 2 خود را باز کرده است تا کدنویس ها بتوانند هوش مصنوعی را به برنامه های خود اضافه کنند.

Cboe می‌گوید: شبکه کانتون می‌تواند تجارت را ساده کند

شرکت‌های TradFi، توکن‌سازی دارایی‌ها در دنیای واقعی را به عنوان هدف بعدی خود در نظر می‌گیرند، زیرا بانک‌ها می‌توانند از انتقال سریع‌تر دارایی در بلاک چین بهره ببرند. به گفته Cathy Clay از Cboe، کانتون می تواند به “ایجاد زیرساخت های جدید بازار و افزایش کارایی در تجارت محصولات در سراسر جهان کمک کند.”

توپولوژی شبکه کانتون | منبع: کاغذ سفید کانتون

تلاش‌های اولیه دارایی‌های ارزشمندی مانند املاک و مستغلات، وسایل نقلیه یا فیات را برای انتقال سریع در زنجیره‌های بلوکی توکن کرده است. لری فینک، مدیرعامل بلک راک به سهامداران گفت که این بانک امسال سهام و اوراق قرضه را توکن خواهد کرد.

پیش از این، JPMorgan Chase با استفاده از یک استخر مجاز Aave که دسترسی آن توسط اعتبارنامه‌های قراردادهای هوشمند کنترل می‌شد، ین ژاپن و دلار آمریکا را مبادله می‌کرد.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست آیا بانک ها تحول هوش مصنوعی بلاک چین را پیش خواهند برد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *