معامله گران و سرمایه گذاران از ارزهای دیجیتال استفاده کرده اند هوش مصنوعی (AI) برای بررسی پیش بینی قیمت برای توکن های مورد علاقه خود. اما آیا Bard، چت ربات هوش مصنوعی توسعه یافته توسط گوگل، می تواند قیمت Shiba Inu (SHIB) را پیش بینی کند؟

هر دو ChatGPT و Bard برای به دست آوردن پیش بینی قیمت برای ارزهای دیجیتال مختلف، از جمله بیت کوین (BTC)، با نتایجی که ممکن است کاربران دوست داشته باشند یا نپسندند، مشورت شده است.

در این مناسبت، از چت ربات هوش مصنوعی توسعه یافته توسط گوگل پرسیده شد که آیا قیمت شیبا اینو (SHIB) می تواند به علامت افسانه ای 1 دلار برسد.

شیبا اینو با 1 دلار: آیا ممکن است؟

دو سال پیش، بازار شیبا اینو را تکان داد. سکه میم که “قاتل دوج کوین” نامیده می شود، 1500 درصد روز پس از عرضه خود افزایش شهاب سنگی را تجربه کرد.

این افزایش بیش از حد باعث شد تا جامعه کریپتو در مورد سناریوهای مختلف حدس و گمان بزند تا قیمت SHIB بتواند به مرز 1 دلار برسد، اما آیا ممکن است؟

به گفته بارد، در حال حاضر این یک سناریوی بسیار بعید است. چت بات اشاره می کند که برای تحقق این نقطه عطف، ارزش بازار آن باید بالای 589 تریلیون دلار باشد.

این بیشتر از مجموع ارزش بازار سهام و اوراق قرضه جهان است.

با این حال، فرافکنی بارد بسیار فراتر می رود. چت بات چند مورد را برجسته می کند که می تواند قیمت SHIB را تا مرز 1 دلار افزایش دهد:

یکی از احتمالات این است که ارز دیجیتال به طور گسترده ای به عنوان یک وسیله پرداخت مورد استفاده قرار گیرد. این امر باعث افزایش تقاضا برای SHIB و افزایش قیمت آن می شود.

احتمال دیگر کاهش عرضه SHIB است. اگر توسعه دهندگان Shiba Inu تعداد زیادی توکن را بسوزانند، ممکن است این اتفاق بیفتد.”

با وجود این مشاهدات، بارد تاکید می کند که رسیدن به این نقطه عطف برای SHIB چقدر دشوار خواهد بود. از آنجایی که شیبا اینو یک میم کوین است، با نوسانات قیمت بیشتری مواجه است.

عناصر دیگری که توسط ربات چت به آن اشاره شده و رسیدن به قیمت 1 دلار را برای SHIB غیرممکن می کند، عرضه کل یک میلیارد توکن آن است. همچنین، کاربرد اندک آن را برجسته می کند و به نوبه خود، میم کوین ها سرمایه گذاری بسیار پرخطری را نشان می دهد.

پیش بینی قیمت شیبا اینو آیا SHIB به 1 دلار خواهد رسید؟ – بحث با بارد

پیش بینی قیمت SHIB برای پایان سال 2023

همچنین از Bard برای پیش‌بینی قیمت Shiba Inu (SHIB) برای پایان سال 2023 سؤال شد. از این نظر، ربات چت هوش مصنوعی اشاره کرد که نمی‌توان با قطعیت پاسخ داد.

با این حال، بارد بر “شرایط فعلی بازار و روند تاریخی قیمت” تأکید می کند. چت بات توسعه یافته توسط گوگل در پاسخ خود به CoinCodex استناد می کند و بر اساس تحلیل آن، قیمت Shiba Inu می تواند تا پایان سال 2023 به 0.000011 دلار برسد.

این نشان دهنده افزایش 60 درصدی نسبت به قیمت های فعلی آن است.

اما، مانند سوال قبلی در مورد اینکه آیا قیمت شیبا اینو در آینده به مرز 1 دلار خواهد رسید یا خیر، عوامل متعددی می توانند قیمت ارز دیجیتال میم را منجنیق یا کاهش دهند.

از جمله آنها می توان به تکامل بازار کریپتو، پذیرش عمومی SHIB، و توسعه عملکردها و برنامه های کاربردی جدید برای اکوسیستم اشاره کرد.

پیش بینی قیمت شیبا اینو در اواخر سال 2023 - بحث با برد
پیش بینی قیمت شیبا اینو تا پایان سال 2023 – بحث و گفتگو با بارد

تکامل قیمت

ارز رمزنگاری شده میم یکی از سخت ترین ضربه ها در طول بازار نزولی جاری بوده است. پس از پرتاب و برخاستن شهاب‌سنگ، قیمت شیبا اینو کاهش یافته است.

بر اساس داده‌های BeInCrypto، در زمان انتشار، قیمت SHIB در 0.00000869 دلار معامله می‌شود که طی 24 ساعت گذشته افت جزئی 1.14 درصدی را تجربه کرده است.

این توکن از ابتدای سال نزدیک به 7 درصد افزایش یافته است. در عین حال، بیش از 90 درصد از بالاترین سطح تاریخ کاهش یافته است.

قیمت Shiba Inu (SHIB) از BeInCrypto
منبع: BeInCrypto

Shiba Inu در حال حاضر دارای ارزش بازار 5.1 میلیارد دلار است که در جایگاه شانزدهم در رتبه بندی جهانی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

درباره شیبا اینو، بارد یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post آیا قیمت Shiba Inu (SHIB) به 1 دلار خواهد رسید؟ این پیش بینی بارد است اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *