قیمت بیت کوین کش (BCH) در سه روز گذشته علیرغم رکود در بازار ارزهای دیجیتال، 9 درصد افزایش یافته است. معرفی آتی قراردادهای هوشمند در شبکه بیت کوین باعث شده است که سرمایه گذاران حتی پیش بینی های صعودی قیمت BCH را افزایش دهند.

بیت کوین کش (BCH) یک سیستم نقدی الکترونیکی همتا به همتا است که در سال 2017 به عنوان جایگزینی بسیار سریعتر و ارزانتر برای بیت کوین توسعه یافت. تحولات اخیر در اکوسیستم BCH نشان می دهد که این شبکه در حال برنامه ریزی برای تجاوز به بازار اتریوم DeFi است.

در 15 می، بیت کوین کش یک برنامه برنامه ریزی شده را اجرا خواهد کردCashTokensپیشنهادی که توسعه دهندگان را قادر می سازد قراردادهای هوشمند، NFT ها و dApps را در شبکه BCH راه اندازی کنند. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران قبل از ارتقای شبکه، نسبت به BCH خوش‌بینانه شده‌اند.

در اینجا آمده است که چگونه افزایش مداوم کشش و روند انباشت شبکه در بین ماینرها می تواند پیش بینی های روند صعودی قیمت بیت کوین کش را تأیید کند.

علاقه مجدد در اکوسیستم بیت کوین کش

بازار جهانی کریپتو در این هفته 7 درصد کاهش یافته است. اما در مقابل، قیمت BCH 9٪ افزایش یافته است.

شاخص‌های حیاتی روی زنجیره نشان می‌دهند که BCH می‌تواند شاهد افزایش قیمت‌های بیشتر در روزهای آینده باشد. در مرحله اول، با نزدیک شدن به ارتقای شبکه پیشنهادی، علاقه مجددی در بین کاربران بیت کوین کش افزایش یافته است.

قابل ذکر است که تعداد آدرس‌های فعال روزانه (DAA) در شبکه بیت‌کوین کش از ابتدای ماه می افزایش یافته است. بین 30 آوریل تا 10 می، DAA 23 درصد از 209000 کاربر فعال به 256000 کاربر افزایش یافته است.

پیش بینی قیمت بیت کوین کش (BCH) می 2023 – داده های آدرس های فعال روزانه. منبع: مقدس

معیار DAA (7D) میانگین هفت روزه تعداد آدرس‌های کیف پول منحصربه‌فرد را که در شبکه بلاک چین در تعامل هستند، می‌گیرد.

هنگامی که در طول یک انقباض در سطح صنعت شروع به افزایش می کند، نشان می دهد که پروژه اساسی در حال تجاوز به سهم بازار رقبای خود است.

اگر ذینفعان بیت کوین کش به این مسیر ادامه دهند، BCH احتمالاً زمانی که روند صعودی بازار کریپتو دوباره شتاب بگیرد، افزایش قیمت بیشتری خواهد داشت.

ماینرها وارد عمل می شوند

مورسو، پیش‌بینی صعودی قیمت BCH توسط موج انباشتگی ناگهانی در بین ماینرهای بیت‌کوین کش تأیید می‌شود. نمودار داده های زنجیره ای ارائه شده در زیر نشان می دهد که ماینرز چگونه ذخایر خود را تا پایان آوریل افزایش داده است.

تا 22 آوریل، ماینرهای BCH تنها 6.85 میلیون سکه در ذخایر خود داشتند. تا 10 می، موجودی ماینرها به 7.65 میلیون BCH افزایش یافت. افزایش 800000 سکه معادل 96 میلیون دلار با میانگین قیمت فعلی 120 دلار است.

پیش بینی قیمت بیت کوین کش (BCH) می 2023 - داده های ذخیره ماینر.
پیش بینی قیمت بیت کوین کش (BCH) می 2023 – داده های ذخیره ماینر. منبع: IntoTheBlock

Miner Reserves موجودی بلادرنگ آدرس‌های متعلق به استخرهای ماینینگ و ماینرهای سازمانی شناخته شده را ردیابی می‌کند. زمانی که ماینرها به جای فروش فوری، جوایز بلوک خود را جمع آوری می کنند، برای افزایش قیمت بیشتر موقعیت پیدا می کنند.

به طور خلاصه، علاقه مجدد در بین دارندگان BCH و موج انباشت معدنچیان می تواند الهام بخش سرمایه گذاران جدید برای ورود به بازار در روزهای آینده باشد.

پیش بینی قیمت BCH: 135 دلار هدف بعدی است

داده های IntoTheBlock’s IntoTheBlock In Out of Money Around Price نشان می دهد که صعود فعلی بیت کوین کش احتمالا به 135 دلار خواهد رسید. اما BCH ابتدا باید مقاومت 250000 آدرسی که 1.33 میلیون سکه را با قیمت متوسط ​​122 دلار خریداری کرده اند را پاک کند.

اگر BCH از آن منطقه عبور کند، با خوشه های مقاومت بعدی به طور قابل توجهی کوچکتر، پیش بینی قیمت 135 دلار احتمالاً محقق خواهد شد.

بیت کوین کش (BCH) 135 دلار پیش بینی قیمت مه 2023: داده های IOMAP
بیت کوین کش (BCH) 135 دلار پیش بینی قیمت مه 2023: داده های IOMAP، منبع: IntoTheBlock

با توجه به اینکه هیئت منصفه هنوز در اجرای موفقیت آمیز و پذیرش جهانی ارتقای شبکه “CashTokens” در حال انجام است، هنوز فرصت کمی برای خرس ها برای استفاده از روایت وجود دارد.

اگرچه همانطور که در بالا مشاهده شد، حمایت صعودی از 414000 آدرس که 1.73 میلیون بیت کوین کش را با قیمت متوسط ​​115 دلار خریداری کرده اند، احتمالاً از این افت جلوگیری می کند.

اما اگر این سطح حمایت نتواند حفظ شود، قیمت BCH ممکن است قبل از اینکه گاوها دوباره جمع شوند تا 100 دلار کاهش یابد.

قیمت بیت کوین کش (BCH) با رویکرد ارتقای شبکه 9 درصد افزایش یافت، آیا باید بخرید یا بفروشید؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *