جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده پیشنهاد کرد که قانونگذاران جمهوری خواه از سرمایه گذاران ثروتمند ارزهای دیجیتال دفاع می کنند. او اشاره کرد که آنها این کار را با تمرکز بر ایمنی مواد غذایی به جای پرداختن به خلأهای مالیاتی برای سرمایه گذاران رمزنگاری انجام می دهند.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در توییتی که در 9 می منتشر شد، به قانونگذاران جمهوری خواه اشاره کرد که از سرمایه گذاران ثروتمند کریپتو دفاع می کنند. رئیس جمهور درباره کاهش بودجه که موضوع اصلی بحث در واشنگتن است، توییت کرد.

رئیس جمهور آمریکا دست جمهوری خواهان را رها می کند

پرزیدنت بایدن در مورد آرزوهای دولتش برای از بین بردن “خلافات مالیاتی که به سرمایه گذاران ثروتمند کریپتو کمک می کرد” صحبت می کرد که بالغ بر 18 میلیارد دلار بود. او این را با این واقعیت مقایسه کرد که “جمهوری خواهان MAGA فکر می کنند کنگره باید بازرسی های ایمنی مواد غذایی را کاهش دهد” که بالغ بر 15 میلیارد دلار است.

اینفوگرافیک نشان می دهد که چه کاهش هایی باید در دموکرات کنگره در مقابل جمهوری خواه انجام شود | جو بایدن توییتر

این بار دیگر است که بایدن و مقاماتش بازار کریپتو را مورد هدف قرار می دهند که به نظر آنها نیاز به کنترل دارد. دولت اخیراً با استخراج کریپتو مخالفت کرده و اعلام کرده است که به محیط زیست آسیب می رساند.

مواضع کنونی دولت ایالات متحده عموماً جامعه کریپتو را ناراحت کرده است. آنها معتقدند که تغییرات پیشنهادی ناعادلانه است. جای تعجب نیست که این توییت بحث داغی را در فضای رسانه های اجتماعی کریپتو ایجاد کرده است.

انجمن کریپتو از توییت انتقاد می کند

چندین عضو برجسته جامعه کریپتو از این توییت انتقاد کرده اند. FatMan تحلیلگر صنعت اظهار داشت که “بازار ارز دیجیتال بسیار کوچکتر است و به شدت سقوط کرده است.” او همچنین به سود رو به رشد شرکت ها به میزان 11.8 تریلیون دلار در سال 2022 اشاره کرد. دیوید لاانت، رئیس بخش تحقیقات FalconX خاطر نشان به این واقعیت که تنها 17 درصد از بزرگسالان ایالات متحده در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.

دیگران پرسید حفره‌ها چیست و نشان می‌دهد که این کسانی بودند که از سیستم‌های مالی قدیمی رنج می‌بردند که روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کردند. Pierre Rochard معاون تحقیقات Riot Platforms شک کند در مورد استانداردهای بازرسی ایمنی

دولت بایدن خواستار 30 درصد مالیات بر استخراج کریپتو شد

بایدن در اوایل این ماه برای پیشنهاد «DAME TAX»، یک طرح مالیاتی که به طور خاص برای استخراج کنندگان کریپتو هدف قرار دارد، تیتر خبرها شد. بر اساس این پیشنهاد، برای مقابله با تأثیر آن بر محیط زیست، استخراج ارزهای دیجیتال 30 درصد مشمول مالیات خواهد بود.

کاخ سفید همچنین در گزارش اقتصادی خود در سال 2023 موردی را مطرح کرده است که دارایی‌های رمزنگاری «هیچ ارزش اساسی» ندارند. در این گزارش آمده است که کریپتو به عنوان یک وسیله مبادله موثر در برابر دلار آمریکا عمل نمی کند.

The post رئیس جمهور آمریکا بایدن جمهوری خواهان را به خاطر دفاع از سرمایه گذاران ثروتمند کریپتو متهم کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *