در یک چرخش تکان دهنده از وقایع، ران نوینر، علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال، که زمانی یک ماکسیمالیست سرسخت آلت‌کوین بود، اخیراً در پادکستی فاش کرد که دارایی‌های آلت‌کوین خود را به نفع بیت‌کوین نقد می‌کند.

تغییر ذهن نوینر ناشی از درک عمیق در مورد روایت بالقوه بازار گاوی بعدی است.

بیت کوین: طلای آینده

نوینر معتقد است که به دلیل اشتباهات قریب الوقوع دولتی، از فروپاشی اقتصادی تا تشدید تنش های ژئوپلیتیکی، سرمایه گذاران به سمت دارایی های خود هجوم خواهند آورد.

“من فکر می کنم که دولت ها دست به کارهای دیوانه وار خواهند زد. و من فکر می‌کنم وقتی دولت‌ها بخواهند کارهای احمقانه انجام دهند، فکر می‌کنم مردم به سمت طلا هجوم خواهند آورد.» توضیح داد.

طلا، به طور سنتی پناهگاه امن ترجیحی در طول تلاطم، اخیراً افزایش قابل توجهی داشته است. نوینر معتقد است که افزایش قیمت طلا نشان می دهد که سرمایه گذاران خود را برای اشتباهات احتمالی دولتی آماده می کنند.

قیمت طلا به دلار آمریکا. منبع: TradingView

با این حال، Neuner همچنین یک “لحظه ناهموار” برای طلا را پیش بینی می کند – نقطه ای که بیت کوین به عنوان یک پناهگاه امن ترجیحی از آن پیشی می گیرد. طلا، علیرغم وضعیت دیرینه اش، در زنجیره قابل تایید نیست.

بانک‌های مرکزی ممکن است ادعا کنند که مقدار مشخصی طلا در اختیار دارند، اما بدون تأیید زنجیره‌ای، نمی‌توان این موضوع را به طور قطعی اثبات کرد.

ذخایر طلا در سراسر جهان: فروش آلت کوین
ذخایر طلا در سراسر جهان منبع: دولتمرد

نونر این نظریه را مطرح کرد: «در جایی، یک دولت یا یک بانک مرکزی در مورد طلا کار احمقانه ای انجام می دهد… مردم به سمت بیت کوین هجوم خواهند آورد.» این تغییر قابل توجه در رفتار سرمایه گذاران می تواند لحظه ای مهم برای بیت کوین باشد.

تکامل بیت کوین: مرز سرمایه گذاری جدید

بیت کوین نه تنها یک پناهگاه امن قریب الوقوع است، بلکه تکامل اخیر آن نیز Neuner را هیجان زده کرده است. او به راه اندازی Ordinals اشاره کرد که به بیت کوین عملکردی مشابه اتریوم می دهد.

او مشتاقانه گفت: «بیت‌کوین از یک فروشگاه ارزش صرفاً به یک رقیب برای اتریوم تبدیل شده است.

در واقع، توانایی صدور توکن در بیت کوین، اجرای قراردادهای هوشمند و معرفی یک ماشین مجازی بیت کوین به طور قابل توجهی چشم انداز کریپتو را تغییر داده است. حتی مایکل سیلر، مدیر عامل سابق MicroStrategy، ظهور توکن‌های BRC-20 را ” صعودی” اعلام کرده است.

با این حال، هیجان نوینر به پیشرفت های فنی بیت کوین ختم نمی شود. تصمیم او برای فروش آلت‌کوین‌هایش از این باور ناشی می‌شود که سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و زیرساخت‌هایی که پیرامون آن ایجاد می‌شود، چشم‌انداز بهتری نسبت به آلت‌کوین‌های کوچک ارائه می‌دهد.

ما واقعاً، واقعاً، واقعاً وارد عصر جدیدی در مورد بیت کوین شده ایم… آیا ترجیح می دهم روی آلت کوین های کوچک در جای دیگری سرمایه گذاری کنم؟ یا ترجیح می دهم روی زیرساخت های شگفت انگیزی که بر روی اکوسیستم بیت کوین ساخته می شود سرمایه گذاری کنم؟ او با لفاظی پرسید.

زمان فروش آلت کوین برای آماده شدن برای آینده تحت سلطه بیت کوین

اگرچه نونر هیجان‌زده است، اما چالش‌های پیش رو را نیز پیش‌بینی می‌کند، به ویژه در مورد توانایی‌های مقیاس‌پذیری بیت‌کوین. با این وجود، او معتقد است که سرمایه گذاران باید با جمع آوری «پودر خشک» یا پول نقد قابل سرمایه گذاری، برای این انقلاب قریب الوقوع آماده شوند.

Neuner هشدار داد که انتظار ممکن است به معنای کاهش قیمت سایر توکن ها باشد در حالی که بیت کوین و توکن های آن سر به فلک می کشند. توصیه او؟ اکنون وارد بیت کوین و اکوسیستم در حال رشد آن شوید.

این تغییر ناگهانی دیدگاه از طرف یک علاقه‌مند به آلت‌کوین، پویایی سریع در حال تغییر در بازار ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد. همانطور که بیت کوین در حال تکامل است، می تواند بر روایت بازار صعودی بعدی تسلط یابد. با این حال، فقط زمان مشخص خواهد کرد.

پست معامله گران برتر برای فروش تمام آلت کوین ها برای بیت کوین آماده می شود اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *