بایننس با رقابت شدیدی روبرو است و روزهای سختی در راه صنعت کریپتو است.

Do Kwon ممکن است به زودی آزاد شود، اما SEC ممکن است قربانی دیگری در صنعت پیدا کرده باشد، یعنی معدن. در همین حال، پارلمان اروپا به سمت تنظیم هوش مصنوعی روی می آورد. . . اما نه به شکلی که ممکن است تصور شود.

بایننس، پلتفرم کریپتو که به سمت عقب حرکت می کند؟

آیا منتظر آغاز فروپاشی بایننس هستیم؟ پلتفرم کریپتو که زمانی رهبر بی‌رقیب بازار بود، در روزهای اخیر موقعیت خود را زیر سوال برده است.

بر اساس ارقام به اشتراک گذاشته شده توسط Kaiko، سهم آن از بازار اخیرا از 73 درصد به 51 درصد کاهش یافته است. در حالی که تعداد توکن های BTC در خزانه آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. توسعه ای که به نفع دو رقیب بزرگ یعنی Huobi و OKX است. دو مورد اخیر شاهد رشد سهم خود در بازار بوده اند که قبلاً دیده نشده بود.

بدتر از آن: اخبار بد برای بایننس انباشته می‌شود، بیشتر از آن‌که رهبری آن مسیری را طی می‌کند که چیزهای زیادی درباره وضعیت چیزها می‌گوید.

آیا Kwon به زودی رایگان است؟

این اعلامیه در صنعت کریپتو طنین انداز شد: چند ماه پس از دستگیری آنها، دو کوون، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform و دست راستش، هانگ چانگ جون، از زندان آزاد خواهند شد. پس از رد درخواست اولیه، مقامات مونته نگرو در نهایت از آزادی مشروط با هزینه هر سر 400000 یورو حمایت کردند.

با این حال، آزادی آنها مشمول محدودیت هایی خواهد بود، یعنی حبس خانگی در خانه دوست دختر دو کوون. کوون به نوبه خود اعلام کرده است که قصد فرار از کشور و سود بردن از آزادی خود را ندارد، اما ممکن است همه چیز آنطور که انتظار می رود برای کارآفرین پیش نرود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، این داستان را بخوانید: https://fr.beincrypto.com/marches/176662/do-kwon-sera-libere-sous-caution/

Crypto Mining، آخرین قربانی SEC

بخش ماینینگ کریپتو پس از یک فاجعه‌بار 2022 از رونق برخوردار شد. با این حال، آخرین گزارش سه ماهه Marathon Digital نشان می‌دهد که با وجود درآمد نزدیک به 60 میلیون دلار، این شرکت موضوع تحقیقات SEC شده است.

این آژانس Marathon Digital را به دلیل عدم گزارش همه تراکنش‌های یکی از اکسپلویت‌های استخراج خود در سال 2020 سرزنش می‌کند.

بنابراین می بینیم که یکی از تحقیقات اصلی ضد رمزنگاری SEC شروع به شکل گیری می کند. آیا این آغاز دوره جدیدی از شبکه های دراگ است که این بخش را هدف قرار می دهد؟ برخی نشانه‌ها نشان می‌دهند که تنظیم‌کننده ممکن است به زودی مجبور شود یک گام به عقب بردارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، مقاله زیر را بخوانید: https://fr.beincrypto.com/marches/176539/sec-veut-reguler-minage-crypto-revolution-en-vue/

اروپا هوش مصنوعی را تنظیم می کند. . . اما نه آنطور که شما فکر می کنید!

پارلمان اروپا به قانون هوش مصنوعی رای مثبت داده است. قانونی که برای تنظیم هوش مصنوعی در آینده نزدیک طراحی شده است. این قانون، سخت‌گیرانه‌تر از حد انتظار، می‌تواند تغییرات عمده‌ای را در این بخش ایجاد کند. به ویژه به این دلیل که کاربردهای مختلفی که می توان از هوش مصنوعی انجام داد طبقه بندی شده است. . . و دیگران ممکن است غیرقانونی اعلام شوند!

اما این همه ماجرا نیست. در نسخه جدید، تأثیر قانون هوش مصنوعی می تواند بسیار فراتر از آن چیزی باشد که تصور می شود. حتی رمزارزها ممکن است تحت تأثیر مقررات جدید قرار بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، این داستان را بخوانید: https://fr.beincrypto.com/politiques/176967/regulation-ia-europe-crypto-en-premiere-ligne/

The post رمزارز 24 ساعته: بایننس به عقب حرکت می کند، آیا یک کشتی غرق شده اجتناب ناپذیر است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *