بایننس در بیست و سومین دوره سه ماهه خود حدود 2,020,132.25 BNB را برشته کرد و 674 میلیون دلار از سکه را از چرخش خارج کرد زیرا با قیمت 333 دلار معامله می شود که تقریباً نصف بالاترین قیمت تاریخ است.

تعداد BNB در گردش حدود 155.2 میلیون

آخرین رایت شامل حدود 656 BNB (218000 دلار) به عنوان بخشی از برنامه Burn Pioneer صرافی است که در سال 2020 برای کمک به کاربرانی که دارایی خود را با ارسال به آدرس اشتباه از دست می دهند، معرفی شد.

سوزاندن خودکار تنظیم می کند مقدار BNB با توجه به قیمت سکه و تعداد بلوک های تولید شده در زنجیره BNB. اولین سوخت سه ماهه بایننس در اکتبر 2017 زمانی رخ داد که قیمت توکن 1.52 دلار بود.

آخرین خودکار سوزاندن تعداد BNB در گردش را به 155,166,772.80 رساند.

چشم انداز قیمت BNB به دنبال آخرین رایت صعودی است

نمودار قیمت BNB به دلایل متعددی قاطعانه صعودی به نظر می رسد.

اولاً، قیمت از یک خط مقاومت نزولی بلندمدت خارج شد و آن را به عنوان حمایت (نماد سبز) تأیید کرد. این یک فیتیله پایینی طولانی ایجاد کرد و حرکت فعلی رو به بالا را آغاز کرد.

تعداد موج نیز از افزایش پشتیبانی می کند. این نشان می دهد که قیمت در موج سه (سفید) از یک حرکت صعودی پنج موجی است. تعداد موج فرعی به رنگ مشکی داده شده است، همچنین نشان می دهد که قیمت در موج فرعی سه است. در نتیجه، BNB می تواند در بخشی از حرکت باشد که در آن نرخ افزایش شتاب می گیرد.

محتمل ترین هدف برای تاپ 453 دلار خواهد بود. این ناحیه مقاومت افقی است. رسیدن به آن همچنین به امواج یک و سه نسبت 1:1.61 می دهد.

تنها مانع افزایش مستمر منطقه مقاومت 330 دلاری است. بسته شدن روزانه بالاتر از آن روند صعودی را تایید می کند و می تواند حرکت صعودی را تسریع کند. از سوی دیگر، رد شدن منجر به آزمایش مجدد خط مقاومت بلندمدت در 300 دلار خواهد شد.

نمودار قیمت BNB/USD | منبع: TradingView

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید.

پست Binance بیش از 2 میلیون توکن BNB را می سوزاند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *