مدیر عامل Binance از مقررات اجرایی انتقاد کرده و هشدار داده است که نداشتن وضوح نظارتی بدتر است.

چانگ پنگ ژائو (CZ)، بنیانگذار بایننس، در یک گفتگوی کنار آتش در طول جشنواره Web3 هنگ کنگ صحبت می کرد.

ژائو گفت دنگ چائو از Hashkey Capital که «نداشتن شفافیت نظارتی بدترین کار است. داشتن مقررات محدودکننده بد رمزگذاری بهتر از این است. و سپس داشتن موارد نامشخص و سپس تعقیب افراد از طریق اجرای قانون واقعاً بسیار بد است.

مدیر عامل بایننس معتقد است که رگولاتورها افراد بیشتری را به سمت کریپتو سوق می دهند

به نظر ژائو، اقدامات نظارتی علیه ارزهای دیجیتال، صنعت را در کانون توجه قرار می دهد. او می‌گوید: «آنها سعی می‌کنند رمزارز را با بستن بانک‌ها، قطع دسترسی فیات، اعمال محدودیت‌های بیشتر در بازارهای مالی سنتی کنترل کنند، که در واقع افراد بیشتری را به سمت ارزهای دیجیتال سوق می‌دهد، که برعکس کاری است که می‌خواهند انجام دهند.»

این چهار روزه رویداد در هنگ کنگ از بیش از 10000 شرکت کننده و 300 سخنران صنعت از جمله ژائو استقبال کرده است.

با این حال، او نسبت به مقررات ارزهای دیجیتال در آینده خوش بین است. او معتقد است که نسخه اول مقررات اغلب بیش از حد محدود کننده است و یافتن تعادل بهینه مدتی طول می کشد.

کسب و کار ژائو اخیراً در تیررس قانونگذاران قرار گرفته است. ماه گذشته، کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CTFC) شکایتی را علیه ژائو و بایننس به اتهام تجارت داخلی و نقض قوانین معاملات و مشتقات تنظیم کرد.

سپس کمیسیون اوراق بهادار استرالیا هفته گذشته مجوز مشتقات Binance را لغو کرد.

بانک های هنگ کنگ از Crypto پشتیبانی می کنند

در حالی که بایننس در برخی از حوزه های قضایی با مشکل مواجه شده است، ژائو معتقد است که دیگران پذیرای بیشتری هستند. او به هنگ کنگ خوش بین است زیرا بانک های این کشور حمایت از ارزهای دیجیتال را آغاز کرده اند. او در توییتی نوشت: «بانک‌های HK شروع به پشتیبانی از رمزارزها می‌کنند. ما شاهد انتقال وجوه بیشتری به آنجا خواهیم بود. USDT به تنهایی 80 میلیارد دلار ارزش بازار است. استیبل کوین های بیشتری در راه است…”

بزرگترین بانک مجازی هنگ کنگ، ZA Bank، قصد دارد به پلی بین دارایی های دیجیتال و ارزهای فیات تبدیل شود. این توسعه در حالی صورت می‌گیرد که پل چان، رئیس مالی کشور معتقد است «زمان برای سرمایه‌گذاری شهر در اقتصاد دیجیتال Web3 فرا رسیده است».

در مورد چانگ پنگ ژائو یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post رئیس بایننس: نداشتن شفافیت مقرراتی بدترین چیز برای کریپتو است اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *