FUD برای بایننس با رویداد دیگری که پایان پلتفرم را اعلام می کند، از سر گرفته شده است. اما آیا سرمایه‌گذاران واقعاً نیاز به وحشت دارند؟

بایننس که بزرگترین صرافی ارز دیجیتال از نظر حجم معاملات است، اغلب توسط ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) احاطه شده است. اما آیا این صرافی از جنجال های اخیر دست نخورده خواهد ماند؟

بایننس، یک پلتفرم غیرقانونی و در حال مرگ؟

از زمان سقوط FTX، شایعات در مورد Binance شایع شده است. با FUD که پلتفرم را احاطه کرده است، دخالت سنای ایالات متحده یک لایه اضافی از پیچیدگی را اضافه کرده است.

جان رید استارک، عضو سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تا سال 2009، این پرونده را با علاقه دنبال کرده است. در توییتر پستاو هشدار می دهد که سقوط بایننس قریب الوقوع است، و کاربران بهتر است وجوه خود را برداشت کنند.

و رید استارک در ادامه به لیست پنج موردی می‌پردازد که می‌تواند باعث شود SEC پلتفرم را تعطیل کند.

از جمله این دلایل می توان به فقدان اطلاعات قابل اعتماد، ممیزی شواهد مربوط به ذخایر گمراه کننده بالقوه، اتهامات اخیر CFTC، سوء استفاده از مقررات و کمبود جدی چشم انداز برای آینده اشاره کرد.

تیم بایننس در پاسخ به نامه اخیر سناتورهای آمریکایی از افشای اطلاعات کلیدی مالی درباره شرکت و Binance.US اجتناب کردند.

سرمایه گذاران باید چه فکری کنند؟

آیا جان رید استارک حقیقت را می گوید و آیا مشتریان باید در اسرع وقت از پلت فرم فرار کنند؟ در حال حاضر، رگولاتورهای آمریکایی نگران Binance.com نیستند، اما با این حال، Binance.US تحت نظارت است.

با این حال، برای کارشناسانی که در این زمینه انتقاد دارند نظراتبعید است که مشتریان آمریکایی در معرض خطر قرار گیرند.

در واقع، Binance.US یک نهاد جداگانه خواهد بود، و بسته شدن آن می تواند حداقل عواقب داشته باشد، زیرا بیشتر درآمد شرکت از فعالیت های بین المللی آن حاصل می شود.

در بدترین سناریو، صرافی به رهبری Changpeng Zhao ممکن است مسیر Coinbase را دنبال کند و به سادگی ایالات متحده را ترک کند. تا کنون، نه تیم و نه ژائو در این مورد صحبت نکرده اند. بنابراین، این باید دید.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post بایننس در خطر است؟ آیا واقعاً نیاز به برداشت وجوه خود دارید؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *