بایننس یک ویژگی وام غیرقابل تعویض (NFT) راه اندازی کرده است که به کاربران اجازه می دهد با نگه داشتن NFT های تراشه آبی خود به عنوان وثیقه، اتریوم را قرض بگیرند.

در امور مالی سنتی، دارایی هایی مانند طلا و املاک و مستغلات به عنوان وثیقه برای تضمین وام نگهداری می شوند. اما، NFT ها همچنین می توانند مورد استفاده مشابهی را ارائه دهند.

Blue-Chip NFT به عنوان وثیقه برای وام بایننس

بایننس اعلام کرد راه‌اندازی تسهیلات «وام NFT» که به کاربران امکان می‌دهد با نگه داشتن NFT‌های خود به عنوان وثیقه، اتریوم (ETH) را قرض بگیرند.

شرکت Changpeng Zhao خدمات را از طریق رویکرد همتا به استخر تسهیل خواهد کرد، که در آن به عنوان یک استخر برای وام ها عمل خواهد کرد.

دارندگان تنها چهار مجموعه، یعنی Bored Ape Yacht Club (BAYC)، Mutant Ape Yacht Club (MAYC)، Azuki و Doodles، می توانند به عنوان وثیقه استفاده شوند. با این حال، بایننس می خواهد در آینده به مجموعه ها و بلاک چین های بیشتری گسترش یابد.

در ابتدا، این پلتفرم نرخ بهره سالانه را 3.36 درصد نگه می دارد و بعداً آن را به 11.20 درصد افزایش می دهد. نسبت وام به ارزش برای Doodles 40٪، برای Azuki و MAYC 50٪ و برای مجموعه های BAYC 60٪ است.

منبع: بایننس

با راه‌اندازی، بازار NFT بایننس مستقیماً با «Blend» Blur رقابت خواهد کرد. در اوایل این ماه، Blur Blend را راه‌اندازی کرد، یک پروتکل همتا به همتا برای وام‌دهی رمز دائمی غیرقابل تعویض که به وام دهندگان اجازه می‌دهد تا نرخ‌های انعطاف‌پذیر را حفظ کنند.

در مورد وام NFT بایننس یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست بایننس باند واگن وام NFT اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *