بایننس دسترسی به نقل و انتقالات دلار استرالیا از طریق درگاه پرداخت PayID خود را از دست داد زیرا بانک ها گزینه های پرداخت را محدود کردند.

یک سخنگوی استرالیایی گفت که استرالیایی ها نمی توانند فیات را به بایننس انتقال دهند یا با استفاده از PayID به حساب بانکی خود وجوه برداشت کنند.

تجارت استرالیایی بایننس تحت فشار فزاینده

مشتریان همچنان می توانند کریپتو را با کارت های اعتباری و نقدی خرید و فروش کنند و در کوتاه مدت دلار استرالیا را برداشت کنند. بایننس استرالیا گفت که برای یافتن ارائه‌دهنده پرداخت دیگری «سخت کار می‌کند». این به مشتریان اطمینان داد که وجوه آنها ایمن است.

معامله گران کریپتو در بایننس در بحبوحه نظارت های سختگیرانه جهانی بر کسب و کارهای رمزنگاری با تصمیمات دشواری روبرو هستند.

کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) اخیراً مجوز مشتقات Binance استرالیا را لغو کرد. این مجوز به بورس اجازه می داد تا مشتقات و محصولات ارزی را به عمده فروشان عرضه کند.

این ناظر قبلاً چگونگی شناسایی بایننس بین مشتریان خرده‌فروشی و عمده‌فروشی را مورد بررسی قرار داده بود.

در ایالات متحده، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) بایننس را متهم کرد که به مشتریان آمریکایی خود کمک می کند تا به طور غیرقانونی به میز معاملات مشتقه خود دسترسی پیدا کنند.

CFTC هر بورس مشتقه را ملزم به ثبت نام طبق قانون بورس کالا می کند. این آژانس قراردادهای آتی بیت کوین و اتریوم در ایالات متحده را تنظیم می کند

حجم در صرافی های عمده | منبع: CCData

بایننس 18 درصد از سهم بازار جهانی خود را در صرافی‌های آسیایی از دست داده است، از زمانی که در ماه مارس تبلیغات معاملاتی با کارمزد صفر را کنار گذاشت. بر اساس گزارش CCData، سهم جهانی آن از حجم معاملات نقدی در ماه آوریل به 46.3 درصد کاهش یافت.

وقتی Revolut روی Bandwagon می پرد، کلاهبرداری ها قوانین سخت گیرانه تری را برای استرالیا ایجاد می کنند

شرکت های رمزنگاری با آن روبرو هستند بادهای مخالف از سوی تنظیم کننده های جهانی که تلاش می کنند پولشویی را مهار کنند.

شرکت بانکداری Westpac استرالیا شروع به آزمایش محافظت های جدید از مشتری برای پرداخت های ارز دیجیتال کرد. این بانک آینده ای را برای صرافی های رمزنگاری در صنعت مالی می بیند، اما هشدار می دهد که مجرمان به طور فزاینده ای از طریق صرافی های خارج از کشور از مردم کلاهبرداری می کنند.

این بانک افزود که تا زمانی که مشتریان متوجه شوند که مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند، پول آنها از مرز عبور کرده و بازیابی را دشوار می کند.

Westpac نگفت آیا بایننس را ممنوع کرده است، اگرچه سایر شرکت ها دسترسی بانکی خود را حفظ کرده اند.

شرکت Revolut لندن حساب‌های جدیدی را با تمرکز بر پرداخت برای مشتریان تجاری استرالیایی راه‌اندازی کرده است. همچنین به مشتریان استرالیایی امکان خرید و فروش رمزنگاری را می دهد و به دنبال مجوز بانکی برای ارتقای اعتماد به برند است.

این مجوز از جمله به یک سیستم مدیریت ریسک برای معاملات محلی و بین المللی نیاز دارد. این مجوز می تواند با کاهش ریسک طرف مقابل، به خدمات رمزنگاری که Revolut ارائه می دهد اعتبار بخشد.

شرکت‌های رمزنگاری در اروپا باید به زودی از قانون انتقال وجوه در مقررات جدید بازارهای دارایی‌های رمزنگاری اروپا پیروی کنند. این قانون پلتفرم‌ها را مجبور می‌کند که طرفین را در هر دو طرف معامله گزارش دهند. صرافی ها حداقل 18 ماه فرصت دارند تا با استاندارد جدید مطابقت داشته باشند.

بانک متروپولیتن در ایالات متحده به دلیل ریسک نظارتی ایالات متحده و ارزش پیشنهادی طبقه دارایی برای تجارت خود از صنعت کریپتو خارج شد.

در صورتی که کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالات متحده از تغییر رویکرد مقررات به اجرا خودداری کند، صرافی‌ها با عدم اطمینان فزاینده‌ای مواجه می‌شوند و شرکت‌ها مطمئن نیستند که آیا دومینوی بعدی سقوط خواهند کرد یا خیر.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست بایننس شریک بانکی استرالیا را به دلیل بررسی دقیق تر کلاهبرداری از دست داد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *