بایننس پس از پنج روز تراکنش گیر کرده در چندین مسیر زنجیره ای، به طور موقت سپرده های توکن به شبکه های توکن پل Multichain را به حالت تعلیق درآورده است.

جفت‌های مبادله تحت تأثیر عبارتند از POLS-BSC، ACH-BSC، BIFI-FTM، SUPER-BSC، AVA-ETH، SPELL-AVAXC، ALPACA-FTM، FTM-ETH، FARM-BSC و DEXE-BSC.

خبری از Multichain در مورد آزادسازی وجوه و مسیرهای پاکسازی نیست

صرافی رمزارز پس از اینکه تیم مدیریت Multichain به تراکنش‌های گیر کرده رسیدگی نکرد، سپرده‌ها را به حالت تعلیق درآورد. کریپتو توییتر حدس زد که این پروژه ممکن است پس از اینکه مدیریت آن در چین دستگیر شد، در معرض فورس ماژور باشد.

دی جی کیان، یکی از بنیانگذاران Multichainاصرارمدیر عامل تیم به دلیل افزایش ناامیدی در گروه تلگرام پروژه “هنوز در دسترس نیست”.

یکی از کاربران، Emeka Achodor، ادعا کرد که وجوه آنها به مدت پنج روز در روز پنجشنبه گیر کرده است. چندین کاربر دیگر از کاهش نقدینگی ETH در تمام استخرهای Multichain شکایت داشتند.

Multichain امکان مبادله دارایی های کریپتو را از طریق پل ها از طریق توکن های متصل یا استخرهای نقدینگی فراهم می کند. روتر بهترین روش مبادله را تعیین می کند.

کاربران می‌توانند با استفاده از پل‌های زنجیره‌ای متقاطع یا شبکه‌ای از استخرهای نقدینگی، توکن‌ها را در ۷۰ زنجیره از جمله Fantom، Kava و Harmony مبادله کنند. آنها می توانند توکن های چند زنجیره ای مانند USDC را تنها در صورتی مبادله کنند که نقدینگی کافی در هر دو زنجیره وجود داشته باشد.

Neu13 اشاره کرد که وجوه در قراردادهای هوشمند ثابت می کند که تیم قالیچه کشی انجام نداده است.

Neu 13 پیشنهاد می کند که تیم ممکن است وجوه سرقت نکرده باشد | منبع: تلگرام

تیم Multichain هنوز تا زمان مطبوعات پاسخ نداده بود.

مدیر عامل بایننس پیشنهاد می کند که پخش تلویزیونی می تواند بازار گاوی را شروع کند

سال گذشته، هکرها از یک باگ سپرده Multichain برای سرقت 1.4 میلیون دلار سوء استفاده کردند. پل‌های زنجیره‌ای متقاطع، که توکن‌ها را در یک قرارداد هوشمند روی یک زنجیره منبع برای ضرب در شبکه دوم قفل می‌کنند، همچنین منجر به هک‌هایی به ارزش صدها میلیون دلار شده است.

بایننس سرمایه گذاری کرد 350000 دلار در Multichain از طریق برنامه شتاب دهنده آن در سال 2020.

دیروز، Changpeng Zhao، مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال، گفت تلویزیون مرکزی چین از زمانی که حذف شد، پخشی را پخش کرد که در آن به ارزهای دیجیتال با وجود ممنوعیت استخراج و تجارت در سراسر کشور اشاره کرد.

ژائو اشاره کرد که پوشش قبلی قبل از بازارهای صعودی بود. کامرون وینکلووس یکی از بنیانگذاران Gemini اخیراً پیش بینی کرد که آسیا بازار صعودی بعدی را آغاز خواهد کرد.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post سکوت مدیریت چند زنجیره ای بایننس را به تعلیق سپرده ها تحریک می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *