پاتریک هیلمن از بایننس از مقررات ایالات متحده انتقاد کرد و در عین حال علاقه خود را به بریتانیا به عنوان یک محیط نظارتی ترجیحی ابراز کرد. تعامل فعال حوزه قضایی و بازخورد مثبت صنعت، آن را به یک جایگزین جذاب برای ایالات متحده تبدیل کرده است. هیلمن تنها صدایی در فضای کریپتو نیست که ناامیدی خود را از وضعیت موجود در آمریکا ابراز می کند.

Binance رویکرد گسترده دیگری را در رویکرد نظارتی ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال راه اندازی کرده است. مدیر ارشد استراتژی این شرکت، پاتریک هیلمن، در 9 می در فایننشال تایمز دارایی‌های دیجیتال و رمزنگاری شده گفت. اجلاس – همایش که ایالات متحده “در شش ماه گذشته بسیار گیج کننده بوده است.” او افزود که انجام تجارت در این کشور «زمان بسیار سختی» بود.

بایننس به بریتانیا نگاه می کند

هیلمن همچنین پیشنهاد کرد که انگلستان ممکن است در آینده به مقصد انتخابی بایننس تبدیل شود. در این رویداد، او گفت که بایننس “هر کاری که بتوانیم” انجام خواهد داد تا در بریتانیا تحت نظارت باشد.

در سال 2021، رگولاتورهای لندن بایننس را به دلیل عدم افشای جزئیات اساسی کسب و کار مورد انتقاد قرار دادند. در سال 2021، اداره رفتار مالی (FCA) از بایننس خواست تا فعالیت های تنظیم شده در حوزه قضایی خود را متوقف کند. با این حال، این امر باعث نشد که مشتریان بریتانیایی از تجارت در صرافی جلوگیری کنند.

هیلمن تایید نمی کند که آیا شرکت درخواست جدیدی را به رژیم ثبت FCA ارسال کرده است یا خیر.

رویکرد بریتانیا مثبت تلقی می شود

بایننس در حال حاضر دفتر مرکزی ثابتی ندارد. اگرچه، صرافی قبلاً در شانگهای، توکیو و سپس مالت مستقر بود. شرکت هلدینگ بایننس در جزایر کیمن واقع شده است. با این حال، این شرکت ادعا می کند که دفتر مرکزی ندارد.

از فوریه، بریتانیا به طور فعال به دنبال نظرات عمومی در مورد رویکرد برنامه ریزی شده خود در بخش ارزهای دیجیتال است. آخرین دوره مشاوره در 30 آوریل به پایان رسید و مشارکت قابل توجهی از بازیگران برجسته این صنعت را به خود جلب کرد.

در اوایل سال جاری، BeInCrypto فاش کرد که خزانه‌داری بریتانیا و بانک انگلستان رویکردی محتاطانه را برای مقررات ارزهای دیجیتال در پیش گرفته‌اند. دکتر لیزا کامرون نماینده مجلس در مصاحبه ای با BeInCrypto گفت: «دومین یا سوم بودن مزایایی دارد از نظر نگاه کردن به آنچه کار می کند، سرمایه گذاری بر روی آن، و رفع هر چیزی که ممکن است کارساز نباشد.

نخست وزیر بریتانیا، ریشی سوناک، تا آنجا پیش رفته است که تمایل خود را برای تبدیل شدن به یک مرکز ارزهای دیجیتال ابراز کرده است.

موضع سختگیرانه FCA در مورد دستگاه های خودپرداز رمزنگاری به عنوان یادآوری است که نگرش آن به طور کلی آزاد نیست. اگرچه، سر و صدای صنعت کریپتو در مورد رویکرد بریتانیا به طور کلی مثبت بوده است. به ویژه هنگامی که با رژیم نظارتی ایالات متحده در تضاد باشد.

پست بایننس در بحبوحه سرکوب رمزارزهای ایالات متحده، بریتانیا را مورد توجه قرار می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *